MECI
10.10.17 | 1-a rundă | Nerman Fatic | Jakob Johansson-Holm | 6-2, 6-4 | Turkey F38 | Zgura |
STATISTICI MECI
Nerman Fatic | Jakob Johansson-Holm | |
Prima administrare % | 38/63 (60%) | 36/64 (56%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 30/38 (79%) | 22/36 (61%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 13/25 (52%) | 15/28 (54%) |
Break-ballurile câştigate | 3/10 (30%) | 0/2 (0%) |
Puncte câştigate din returnare | 27/64 (42%) | 20/63 (32%) |
Total puncte câştigate | 70/127 (55%) | 57/127 (45%) |
Greșeli duble | 3 | 6 |
ași | 3 | 2 |
STATISTICI MECI
Å¢ara
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Suedia
15.05.95, 28 Vârsta
11334 $
15.05.95, 28 Vârsta
11334 $
Nerman Fatic vs. Jakob Johansson-Holm - meciuri reciproce
10.10.17 | 1-a rundă | Nerman Fatic | Jakob Johansson-Holm | 6-2, 6-4 | detaliu meci | Turkey F38 | Zgura |
Nerman Fatic form & Jakob Johansson-Holm form
Nerman Fatic - ultimele meciuri
Zadar Challenger - Zgura | ||||
18.03.24 1-a rundă | vs. Dimitar Kuzmanov | 0-6, 6-75 | detaliu meci | |
Szekesfehervar Challenger - Zgura | ||||
13.03.24 a 2-a rundă | vs. Franco Agamenone | 6-4, 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
11.03.24 1-a rundă | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-4, 6-75, 6-0 | detaliu meci | |
Manama Challenger - Hard | ||||
14.02.24 a 2-a rundă | vs. Jakub Mensik | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.02.24 1-a rundă | vs. Goncalo Oliveira | 7-63, 7-65 | detaliu meci | |
Davis Cup - Indoor Hard | ||||
03.02.24 Rubber 1 | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Terence Atmane | 3-6, 6-3, 5-7 | detaliu meci | |
09.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Illya Marchenko | 6-4, 7-65 | detaliu meci | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
01.01.24 Calificare | vs. Denis Yevseyev | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
31.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Brandon Walkin | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Maspalomas Challenger - Zgura | ||||
29.11.23 1-a rundă | vs. Svyatoslav Gulin | 4-6, 2-3, - Nerman Fatic - retragere | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
26.11.23 Finală | vs. Jay Clarke | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
26.11.23 Semifinală | vs. Alexander Weis | 5-7, 7-610, 6-2 | detaliu meci | |
24.11.23 Sfert de finală | vs. Yanaki Milev | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Sarp Agabigun | 6-2, 7-66 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Jonas Forejtek | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
Sofia - Indoor Hard | ||||
05.11.23 Calificare | vs. Vitaliy Sachko | 7-62, 3-6, 6-77 | detaliu meci | |
04.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Yanaki Milev | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Lukas Klein | 7-60, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
01.11.23 1-a rundă | vs. Marius Copil | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
28.10.23 Sfert de finală | vs. Luciano Carraro | 6-0, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
25.10.23 a 2-a rundă | vs. Filip Duda | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
24.10.23 1-a rundă | vs. Felix Gill | 6-72, 4-1, Felix Gill - retragere | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
20.10.23 Semifinală | vs. Felix Gill | 2-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
19.10.23 Sfert de finală | vs. Giovanni Fonio | 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
18.10.23 a 2-a rundă | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
16.10.23 1-a rundă | vs. Juan Bautista Otegui | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Lisbon Challenger - Zgura | ||||
03.10.23 1-a rundă | vs. Gastao Elias | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Braga Challenger - Zgura | ||||
26.09.23 1-a rundă | vs. Carlos Sanchez Jover | 3-6, 1-3, - Nerman Fatic - retragere | detaliu meci | |
Sibiu Challenger - Zgura | ||||
24.09.23 Finală | vs. Damir Dzumhur | 6-2, 6-4 | detaliu meci |
Jakob Johansson-Holm - ultimele meciuri
M15 Antalya - Zgura | ||||
13.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Gustaf Strom | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
11.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Antoniu Aurel Tamas | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
02.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Michel Hopp | 6-72, 6-75 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
27.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Matyas Fuele | 6-1, 1-6, 4-10 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
22.01.20 1-a rundă | vs. Matyas Fuele | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
21.01.20 Calificare | vs. Oscar Mancineiras Cornella | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
20.01.20 2-a rundă de calif. | vs. Furkan Karabulut | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
19.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Mert Arabaci | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
13.11.19 1-a rundă | vs. Tomas Farjat | 1-3, - Jakob Johansson-Holm - retragere | detaliu meci | |
11.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Kaya Arinc | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
11.11.19 Calificare | vs. Edward Hubner | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
10.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Shokhrukh Kutmanov | Shokhrukh Kutmanov - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
M15 Getafe - Hard | ||||
14.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Luca Sanchez | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
13.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Koonwar Gupta | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Roja de - Zgura | ||||
08.10.19 Calificare | vs. Emilien Voisin | 0-3, - Jakob Johansson-Holm - retragere | detaliu meci | |
07.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 7-5, 7-65 | detaliu meci | |
M15 Ystad - Zgura | ||||
06.08.19 1-a rundă | vs. Francisco Comesana | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
24.04.19 1-a rundă | vs. Anis Ghorbel | 3-6, 6-0, 6-75 | detaliu meci | |
23.04.19 Calificare | vs. Vincentiu Andrei Niculescu | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
22.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Alex Jones | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
15.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Vitalii Shcherba | 6-0, 3-6, 10-5 | detaliu meci | |
15.04.19 Calificare | vs. Alexander Donski | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
10.04.19 1-a rundă | vs. Aziz Ouakaa | 4-6, 7-67, 6-75 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
04.04.19 a 2-a rundă | vs. Maxime Hamou | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
02.04.19 1-a rundă | vs. Moez Echargui | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
01.04.19 Calificare | vs. Vitalii Shcherba | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Murcia - Zgura | ||||
21.03.19 1-a rundă | vs. Alex Marti Pujolras | 4-6, 6-1, 4-6 | detaliu meci | |
19.03.19 Calificare | vs. Jaime Fermosell Delgado | 6-73, 0-6 | detaliu meci | |
18.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Jose Miguel Vinuesa Irias | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Palmanova - Zgura | ||||
21.01.19 1-a rundă de calif. | vs. Joan B Borras Isern | 4-6, 4-6 | detaliu meci |