MECI
30.05.19 | 1-a rundă | Nerman Fatic | Pavle Daljev | 4-1, - retragere | M25 Kiseljak | Zgura |
STATISTICI MECI
Nerman Fatic | Pavle Daljev | |
Prima administrare % | 6/12 (50%) | 10/16 (63%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 5/6 (83%) | 4/10 (40%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 4/6 (67%) | 4/6 (67%) |
Puncte câştigate din returnare | 8/16 (50%) | 3/12 (25%) |
Total puncte câştigate | 17/28 (61%) | 11/28 (39%) |
Greșeli duble | ||
ași | 3 | 0 |
STATISTICI MECI
Å¢ara
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Serbia
23.02.92, 32 Vârsta
23.02.92, 32 Vârsta
Nerman Fatic vs. Pavle Daljev - meciuri reciproce
30.05.19 | 1-a rundă | Nerman Fatic | Pavle Daljev | 4-1, Pavle Daljev - retragere | detaliu meci | M25 Kiseljak | Zgura |
08.12.14 | 2-a rundă de calif. | Nerman Fatic | Pavle Daljev | 7-5, 6-2 | detaliu meci | Turkey F44 | Hard |
Nerman Fatic form & Pavle Daljev form
Nerman Fatic - ultimele meciuri
Munich - Zgura | ||||
14.04.24 Calificare | vs. Alejandro Moro Canas | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
13.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Edoardo Lavagno | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Split Challenger - Zgura | ||||
08.04.24 1-a rundă | vs. Zsombor Piros | 6-4, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Barletta Challenger - Zgura | ||||
02.04.24 1-a rundă | vs. Riccardo Bonadio | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Naples Challenger - Zgura | ||||
25.03.24 1-a rundă | vs. Ugo Blanchet | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Zadar Challenger - Zgura | ||||
18.03.24 1-a rundă | vs. Dimitar Kuzmanov | 0-6, 6-75 | detaliu meci | |
Szekesfehervar Challenger - Zgura | ||||
13.03.24 a 2-a rundă | vs. Franco Agamenone | 6-4, 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
11.03.24 1-a rundă | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-4, 6-75, 6-0 | detaliu meci | |
Manama Challenger - Hard | ||||
14.02.24 a 2-a rundă | vs. Jakub Mensik | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.02.24 1-a rundă | vs. Goncalo Oliveira | 7-63, 7-65 | detaliu meci | |
Davis Cup - Indoor Hard | ||||
03.02.24 Rubber 1 | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Terence Atmane | 3-6, 6-3, 5-7 | detaliu meci | |
09.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Illya Marchenko | 6-4, 7-65 | detaliu meci | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
01.01.24 Calificare | vs. Denis Yevseyev | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
31.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Brandon Walkin | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Maspalomas Challenger - Zgura | ||||
29.11.23 1-a rundă | vs. Svyatoslav Gulin | 4-6, 2-3, - Nerman Fatic - retragere | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
26.11.23 Semifinală | vs. Alexander Weis | 5-7, 7-610, 6-2 | detaliu meci | |
26.11.23 Finală | vs. Jay Clarke | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
24.11.23 Sfert de finală | vs. Yanaki Milev | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Sarp Agabigun | 6-2, 7-66 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Jonas Forejtek | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
Sofia - Indoor Hard | ||||
05.11.23 Calificare | vs. Vitaliy Sachko | 7-62, 3-6, 6-77 | detaliu meci | |
04.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Yanaki Milev | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Lukas Klein | 7-60, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
01.11.23 1-a rundă | vs. Marius Copil | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
28.10.23 Sfert de finală | vs. Luciano Carraro | 6-0, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
25.10.23 a 2-a rundă | vs. Filip Duda | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
24.10.23 1-a rundă | vs. Felix Gill | 6-72, 4-1, Felix Gill - retragere | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
20.10.23 Semifinală | vs. Felix Gill | 2-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
19.10.23 Sfert de finală | vs. Giovanni Fonio | 7-64, 6-4 | detaliu meci |
Pavle Daljev - ultimele meciuri
M25 Zlatibor - Zgura | ||||
26.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Aleksei Khomich | 4-6, 6-71 | detaliu meci | |
M15 Kursumlijska - Zgura | ||||
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Nikola Mitrovic | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Pirot - Zgura | ||||
04.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Aleksei Khomich | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Boris Stojanovic | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Kursumlijska - Zgura | ||||
28.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Simone Agostini | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Petar Jovic | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Kursumlijska - Zgura | ||||
04.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Marko Nikolic | 3-6, 6-4, 8-10 | detaliu meci | |
M25 Kursumlijska - Zgura | ||||
15.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Milan Drinic | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
14.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Alexandar Balj | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Kursumlijska - Zgura | ||||
08.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Iliyan Radulov | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Kursumlijska - Zgura | ||||
23.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Aleksei Khomich | 3-6, 6-4, 6-10 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
27.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Louroi Martinez | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
26.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Guilherme Meale | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
12.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Berk Ilkel | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
23.01.23 2-a rundă de calif. | vs. Antonio Massara | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
22.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Moein Taheri | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
06.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Rik Muller | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
M25 Pirot - Zgura | ||||
20.09.22 Calificare | vs. Sasa Markovic | 6-72, 6-2, 2-10 | detaliu meci | |
19.09.22 2-a rundă de calif. | vs. Vasiliy Kichigin | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
19.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Matej Galik | 6-2, 5-7, 10-8 | detaliu meci | |
M15 Zlatibor - Zgura | ||||
11.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Valerio Perruzza | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
M25 Maribor - Zgura | ||||
28.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Nik Mikovic | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Celje - Zgura | ||||
21.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Jan Kupcic | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Novi - Zgura | ||||
31.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Luca Tomasetto | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Novi - Zgura | ||||
24.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Goran Zivotic | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Belgrade - Zgura | ||||
26.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Aleksei Khomich | 0-6, 6-3, 9-11 | detaliu meci | |
M25 Skopje - Zgura | ||||
05.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Nikolay Nedelchev | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Budva - Zgura | ||||
30.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Daisuke Sumizawa | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Marko Maric | 6-2, 4-6, 10-4 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
17.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Maxim Zhukov | 0-6, 3-6 | detaliu meci |