MECI
16.10.17 | 2-a rundă de calif. | Nerman Fatic | Sorin Andrei Iordache | 6-3, 6-2 | Turkey F39 | Zgura |
STATISTICI MECI
Å¢ara
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Romania
04.09.98, 25 Vârsta
04.09.98, 25 Vârsta
Nerman Fatic vs. Sorin Andrei Iordache - meciuri reciproce
16.10.17 | 2-a rundă de calif. | Nerman Fatic | Sorin Andrei Iordache | 6-3, 6-2 | detaliu meci | Turkey F39 | Zgura |
Nerman Fatic form & Sorin Andrei Iordache form
Nerman Fatic - ultimele meciuri
Naples Challenger - Zgura | ||||
25.03.24 1-a rundă | vs. Ugo Blanchet | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Zadar Challenger - Zgura | ||||
18.03.24 1-a rundă | vs. Dimitar Kuzmanov | 0-6, 6-75 | detaliu meci | |
Szekesfehervar Challenger - Zgura | ||||
13.03.24 a 2-a rundă | vs. Franco Agamenone | 6-4, 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
11.03.24 1-a rundă | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-4, 6-75, 6-0 | detaliu meci | |
Manama Challenger - Hard | ||||
14.02.24 a 2-a rundă | vs. Jakub Mensik | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.02.24 1-a rundă | vs. Goncalo Oliveira | 7-63, 7-65 | detaliu meci | |
Davis Cup - Indoor Hard | ||||
03.02.24 Rubber 1 | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Terence Atmane | 3-6, 6-3, 5-7 | detaliu meci | |
09.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Illya Marchenko | 6-4, 7-65 | detaliu meci | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
01.01.24 Calificare | vs. Denis Yevseyev | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
31.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Brandon Walkin | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Maspalomas Challenger - Zgura | ||||
29.11.23 1-a rundă | vs. Svyatoslav Gulin | 4-6, 2-3, - Nerman Fatic - retragere | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
26.11.23 Semifinală | vs. Alexander Weis | 5-7, 7-610, 6-2 | detaliu meci | |
26.11.23 Finală | vs. Jay Clarke | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
24.11.23 Sfert de finală | vs. Yanaki Milev | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Sarp Agabigun | 6-2, 7-66 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Jonas Forejtek | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
Sofia - Indoor Hard | ||||
05.11.23 Calificare | vs. Vitaliy Sachko | 7-62, 3-6, 6-77 | detaliu meci | |
04.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Yanaki Milev | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Lukas Klein | 7-60, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
01.11.23 1-a rundă | vs. Marius Copil | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
28.10.23 Sfert de finală | vs. Luciano Carraro | 6-0, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
25.10.23 a 2-a rundă | vs. Filip Duda | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
24.10.23 1-a rundă | vs. Felix Gill | 6-72, 4-1, Felix Gill - retragere | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
20.10.23 Semifinală | vs. Felix Gill | 2-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
19.10.23 Sfert de finală | vs. Giovanni Fonio | 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
18.10.23 a 2-a rundă | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
16.10.23 1-a rundă | vs. Juan Bautista Otegui | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Lisbon Challenger - Zgura | ||||
03.10.23 1-a rundă | vs. Gastao Elias | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Braga Challenger - Zgura | ||||
26.09.23 1-a rundă | vs. Carlos Sanchez Jover | 3-6, 1-3, - Nerman Fatic - retragere | detaliu meci |
Sorin Andrei Iordache - ultimele meciuri
Turkey F37 - Zgura | ||||
19.11.18 2-a rundă de calif. | vs. Shao-Fan Liu | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
18.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Amar Avdovic | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Turkey F36 - Zgura | ||||
11.11.18 2-a rundă de calif. | vs. Giovanni Rizzuti | 6-73, 1-6 | detaliu meci | |
10.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Michael Jalpota | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
Turkey F32 - Zgura | ||||
13.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Lucas Hellfritsch | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Turkey F31 - Zgura | ||||
09.10.18 1-a rundă | vs. Niklas Guttau | 3-6, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
Turkey F30 - Zgura | ||||
02.10.18 1-a rundă | vs. Lucas Gerch | 6-76, 4-6 | detaliu meci | |
Turkey F29 - Zgura | ||||
26.09.18 1-a rundă | vs. Jim Walder | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
24.09.18 Calificare | vs. Mert Alkaya | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
23.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Thomas Bosancic | 7-65, 7-62 | detaliu meci | |
22.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Pavel Shchaya-Zubrov | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Romania F13 - Zgura | ||||
10.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Neil Oberleitner | 7-611, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Serbia F2 - Zgura | ||||
11.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Aljaz Radinski | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Romania F8 - Zgura | ||||
05.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Laurentiu Mandocescu | 3-6, 0-3, - Sorin Andrei Iordache - retragere | detaliu meci | |
Georgia F3 - Zgura | ||||
22.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Akramzhon Avezmetov | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Georgia F2 - Zgura | ||||
16.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
15.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Sergey Bolotov | 6-74, 7-65, 7-67 | detaliu meci | |
Tunisia F24 - Zgura | ||||
18.06.18 Calificare | vs. Edris Fetisleam | 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
17.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Sam Taylor | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
16.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Danut Cuc | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Tunisia F23 - Zgura | ||||
09.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Garrett Johns | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Romania F2 - Zgura | ||||
28.05.18 Calificare | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
27.05.18 2-a rundă de calif. | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
26.05.18 1-a rundă de calif. | vs. George Iulian Dina | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Romania F1 - Zgura | ||||
19.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Turkey F17 - Zgura | ||||
30.04.18 Calificare | vs. Sandro Kopp | 6-73, 6-3, 5-7 | detaliu meci | |
29.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Martin Atanasov | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
28.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Siim Troost | 7-5, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
Turkey F16 - Zgura | ||||
21.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Mike Urbanija | 6-3, 5-7, 0-6 | detaliu meci |