MECI
27.06.17 | 1-a rundă | Niccolo Catini | David Juras | 6-3, 5-7, 6-3 | Egypt F18 | Hard |
STATISTICI MECI
Niccolo Catini | David Juras | |
Prima administrare % | 74/105 (70%) | 56/84 (67%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 42/74 (57%) | 41/56 (73%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 22/31 (71%) | 11/28 (39%) |
Break-ballurile câştigate | 5/6 (83%) | 3/13 (23%) |
Puncte câştigate din returnare | 32/84 (38%) | 41/105 (39%) |
Total puncte câştigate | 96/189 (51%) | 93/189 (49%) |
Greșeli duble | 1 | 4 |
ași | 5 | 3 |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Slovacia
21.11.99, 24 Vârsta
21.11.99, 24 Vârsta
Niccolo Catini vs. David Juras - meciuri reciproce
27.06.17 | 1-a rundă | Niccolo Catini | David Juras | 6-3, 5-7, 6-3 | detaliu meci | Egypt F18 | Hard |
Niccolo Catini form & David Juras form
Niccolo Catini - ultimele meciuri
M25 Santa - Zgura | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Max Houkes | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.03.24 1-a rundă | vs. Giammarco Gandolfi | 7-63, 5-7, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Kuan-Yi Lee | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Giuseppe La Vela | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
05.03.24 1-a rundă | vs. Kanan Gasimov | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
28.02.24 1-a rundă | vs. Gian Marco Ortenzi | 6-2, 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Hammamet - Zgura | ||||
20.02.24 1-a rundă | vs. Samir Hamza Reguig | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Hammamet - Zgura | ||||
06.02.24 Calificare | vs. Francesco Ferrari | 6-72, 7-63, 7-10 | detaliu meci | |
05.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Francesco Liucci | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Hernan Oivas Quiroz | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
23.01.24 1-a rundă | vs. Yanaki Milev | 0-6, 6-76 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
20.01.24 Semifinală | vs. Carlos Gimeno Valero | 2-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
19.01.24 Sfert de finală | vs. Matthias Ujvary | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 6-3, 5-7, 6-1 | detaliu meci | |
17.01.24 1-a rundă | vs. Peter Heller | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
16.01.24 Calificare | vs. Attila Boros | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
15.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Jeremy Taylor | 6-3, 3-6, 10-5 | detaliu meci | |
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Mahmut Emre Gurmeric | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
13.01.24 Semifinală | vs. Filip Cristian Jianu | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.01.24 a 2-a rundă | vs. Kaya Arinc | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
12.01.24 Sfert de finală | vs. Dominik Kellovsky | 4-6, 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
11.01.24 1-a rundă | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
20.12.23 1-a rundă | vs. Max Alcala Gurri | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 San - Zgura | ||||
29.11.23 a 2-a rundă | vs. Filippo Romano | 6-712, 6-1, 3-6 | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Antonio Caruso | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
11.10.23 a 2-a rundă | vs. Giovanni Fonio | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
10.10.23 1-a rundă | vs. Giammarco Gandolfi | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
09.10.23 Calificare | vs. Mats Hermans | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
08.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Seiichiro Ichikawa | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
25.09.23 Calificare | vs. Giannicola Misasi | 1-6, 0-3, - Niccolo Catini - retragere | detaliu meci |
David Juras - ultimele meciuri
Bratislava Challenger - Zgura | ||||
17.06.19 1-a rundă | vs. Ben Patael | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
03.04.19 1-a rundă | vs. David Poljak | 0-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
26.03.19 1-a rundă | vs. Nitin Kumar Sinha | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Czech Republic - Indoor Hard | ||||
26.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Kai Lemstra | 6-4, 3-6, 6-75 | detaliu meci | |
Czech Republic - Indoor Hard | ||||
20.11.18 Calificare | vs. Kelsey Stevenson | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
19.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Antonin Stepanek | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Czech Republic - Carpet | ||||
29.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Ondrej Krstev | 2-6, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
Czech Republic - Carpet | ||||
23.10.18 Calificare | vs. Isa Mammetgulyyev | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
22.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Adam Kalivoda | 7-64, 7-5 | detaliu meci | |
Slovakia F2 - Zgura | ||||
01.08.18 Calificare | vs. Ewan Moore | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
30.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Adam Kulich | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
29.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Roman Postolka | 5-7, 6-3, 2-0, Roman Postolka - retragere | detaliu meci | |
Slovakia F1 - Zgura | ||||
25.07.18 1-a rundă | vs. Isa Mammetgulyyev | 6-4, 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
Czech Republic - Zgura | ||||
20.05.18 2-a rundă de calif. | vs. Marcel Marlon Sudzum | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Kazakhstan F3 - Zgura | ||||
08.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Victor Gurevich | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
08.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Sagadat Ayap | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Egypt F9 - Hard | ||||
11.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Luca Castelnuovo | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
10.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Dustin Goldenberg | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Egypt F8 - Hard | ||||
03.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Tomas Liska | 4-6, 6-4, 6-72 | detaliu meci | |
Germany F2 - Carpet | ||||
22.01.18 2-a rundă de calif. | vs. Grzegorz Panfil | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.01.18 1-a rundă de calif. | vs. Daniel De Jonge | Daniel De Jonge - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
Bratislava Challenger - Indoor Hard | ||||
04.11.17 1-a rundă de calif. | vs. Denys Molchanov | 4-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
Czech Republic - Indoor Hard | ||||
02.11.17 a 2-a rundă | vs. Jan Satral | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
01.11.17 1-a rundă | vs. Maciej Smola | 7-67, 6-1 | detaliu meci | |
30.10.17 Calificare | vs. Levente Godry | 3-6, 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
30.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Vitalii Shcherba | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
Czech Republic - Carpet | ||||
23.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Tadeas Paroulek | 2-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
23.10.17 Calificare | vs. Kris Krawcewicz | 5-7, 6-1, 5-7 | detaliu meci | |
Slovakia F3 - Zgura | ||||
08.08.17 1-a rundă | vs. Vit Kopriva | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
Slovakia F2 - Zgura | ||||
02.08.17 1-a rundă | vs. Nik Razborsek | 1-6, 0-6 | detaliu meci |