MECI
19.08.19 | 1-a rundă | Nicolae Frunza/Nicholas David Ionel | Alessandro Petrone/Luca Prevosto | 6-4, 6-1 | M15 Curtea | Zgura |
STATISTICI MECI
Romania
15.11.97, 26 Vârsta
15.11.97, 26 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Italia
23.12.90, 33 Vârsta
23.12.90, 33 Vârsta
Romania
12.10.02, 21 Vârsta
12.10.02, 21 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Italia
09.09.98, 25 Vârsta
09.09.98, 25 Vârsta
Nicolae Frunza/Nicholas David Ionel vs. Alessandro Petrone/Luca Prevosto - meciuri reciproce
19.08.19 | 1-a rundă | Nicolae Frunza/Nicholas David Ionel | Alessandro Petrone/Luca Prevosto | 6-4, 6-1 | detaliu meci | M15 Curtea | Zgura |
Nicolae Frunza form & Alessandro Petrone form
Nicolae Frunza/Nicholas David Ionel - ultimele meciuri
M15 Antalya - Zgura | ||||
20.04.21 1-a rundă | vs. Andrey Chepelev/Gabriele Maria Noce | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Curtea - Zgura | ||||
19.08.19 Sfert de finală | vs. Mikhail Korovin/Oleg Prihodko | - | detaliu meci | |
19.08.19 1-a rundă | vs. Alessandro Petrone/Luca Prevosto | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Romania F10 - Zgura | ||||
20.08.18 Finală | vs. Vasile Antonescu/Mircea-Alexandru Jecan | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.08.18 Sfert de finală | vs. Vlad Victor Cornea/Patrick Grigoriu | 0-6, 6-3, 10-7 | detaliu meci | |
20.08.18 Semifinală | vs. Andrei Marinescu/Luca George Tatomir | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
20.08.18 1-a rundă | vs. Edris Fetisleam/Vladimir Filip | 7-67, 3-6, 10-4 | detaliu meci |
Alessandro Petrone/Luca Prevosto - ultimele meciuri
M15 Antalya - Zgura | ||||
23.01.20 Sfert de finală | vs. Jonathan Eysseric/Tristan Meraut | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
21.01.20 1-a rundă | vs. Cihan Akay/Kaan Cepel | 6-3, 3-6, 13-11 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
18.01.20 Finală | vs. Umut Akkoyun/Julien Cagnina | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
17.01.20 Semifinală | vs. Osmancan Soyler/Mert Naci Turker | 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
16.01.20 Sfert de finală | vs. Vladislav Ivanov/Timofey Skatov | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
14.01.20 1-a rundă | vs. Xin Hu/Zakhar Trapeznikov | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
14.10.19 Sfert de finală | vs. Anas Fattar/Youcef Rihane | - Alessandro Petrone/Luca Prevosto - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
14.10.19 1-a rundă | vs. Edward Hubner/Artur Kulibaba | 6-2, 7-65 | detaliu meci | |
M15 Curtea - Zgura | ||||
19.08.19 1-a rundă | vs. Nicolae Frunza/Nicholas David Ionel | 4-6, 1-6 | detaliu meci |