MECI
09.10.18 | 1-a rundă | Nicolas Alberto Arreche | Enrique Bogo | 6-2, 6-2 | Peru F3 | Zgura |
STATISTICI MECI
Nicolas Alberto Arreche | Enrique Bogo | |
Prima administrare % | 34/42 (81%) | 47/67 (70%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 28/34 (82%) | 23/47 (49%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 5/8 (63%) | 10/20 (50%) |
Break-ballurile câştigate | 4/12 (33%) | 0/1 (0%) |
Puncte câştigate din returnare | 34/67 (51%) | 9/42 (21%) |
Total puncte câştigate | 67/109 (61%) | 42/109 (39%) |
Greșeli duble | ||
ași | 5 | 1 |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Brazilia
24.07.95, 28 Vârsta
20280 $
24.07.95, 28 Vârsta
20280 $
Nicolas Alberto Arreche vs. Enrique Bogo - meciuri reciproce
09.10.18 | 1-a rundă | Nicolas Alberto Arreche | Enrique Bogo | 6-2, 6-2 | detaliu meci | Peru F3 | Zgura |
21.04.14 | 1-a rundă de calif. | Nicolas Alberto Arreche | Enrique Bogo | 6-1, 6-1 | detaliu meci | Brazil F3 | Zgura |
Nicolas Alberto Arreche form & Enrique Bogo form
Nicolas Alberto Arreche - ultimele meciuri
M15 Cordoba - Zgura | ||||
08.04.21 a 2-a rundă | vs. Tomas Farjat | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
06.04.21 1-a rundă | vs. Juan Bautista Torres | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Villa - Zgura | ||||
31.03.21 1-a rundă | vs. Benjamin Dhoe | 6-73, 6-4, 5-7 | detaliu meci | |
M25 Hurlingham - Zgura | ||||
06.03.20 Sfert de finală | vs. Hernan Casanova | 6-4, 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.03.20 a 2-a rundă | vs. Gonzalo Villanueva | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
04.03.20 1-a rundă | vs. Tomas Farjat | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Cordoba - Zgura | ||||
26.02.20 1-a rundă | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Punta - Zgura | ||||
19.02.20 1-a rundă | vs. Juan Manuel Cerundolo | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Lima - Zgura | ||||
14.02.20 Sfert de finală | vs. Tomas Barrios Vera | 6-72, 0-6 | detaliu meci | |
13.02.20 a 2-a rundă | vs. Matias Zukas | 6-73, 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
11.02.20 1-a rundă | vs. Oscar Jose Gutierrez | 7-65, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Lima - Zgura | ||||
03.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Martin Pestana | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
03.02.20 Calificare | vs. Franco Agamenone | 2-6, 6-4, 6-10 | detaliu meci | |
M25 Weston - Zgura | ||||
28.01.20 Calificare | vs. Alan Kohen | 3-6, 6-1, 9-11 | detaliu meci | |
28.01.20 2-a rundă de calif. | vs. Sebastian Murillo | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
27.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Alejandro Moro Canas | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Cancun - Hard | ||||
23.01.20 1-a rundă | vs. Simon Carr | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Cancun - Hard | ||||
15.01.20 1-a rundă | vs. David Fox | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
21.11.19 a 2-a rundă | vs. Duje Ajdukovic | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
20.11.19 1-a rundă | vs. George Loffhagen | 6-75, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
13.11.19 1-a rundă | vs. Vladislav Ivanov | 6-74, 6-2, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
08.11.19 Sfert de finală | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
07.11.19 a 2-a rundă | vs. Jonathan Eysseric | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
06.11.19 1-a rundă | vs. Dragos Dima | 2-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
29.10.19 1-a rundă | vs. Mariano Navone | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
26.10.19 a 2-a rundă | vs. Benjamin Dhoe | 3-6, 6-3, 7-10 | detaliu meci | |
22.10.19 1-a rundă | vs. Lorenzo Bocchi | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
19.10.19 Semifinală | vs. Pol Toledo Bague | 6-4, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
18.10.19 Sfert de finală | vs. Octavio Volpi | 7-65, 6-1 | detaliu meci | |
17.10.19 a 2-a rundă | vs. Daniele Capecchi | 6-2, 6-1 | detaliu meci |
Enrique Bogo - ultimele meciuri
M25 Maceio - Zgura | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Harrison Adams | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Gabriel Roveri Sidney | 3-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
18.03.24 Calificare | vs. Eugenio Almeida Junior | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Bruno Granzotto | 1-6, 6-3, 10-5 | detaliu meci | |
M25 Feira - Hard | ||||
11.03.24 Calificare | vs. Joaquim Almeida | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Daniel Vecchio Couldrey Rebelo | 6-4, 7-64 | detaliu meci | |
M25 Recife - Zgura | ||||
04.03.24 Calificare | vs. Victor Hugo Remondy Pagotto | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Ronaldo Alexandre | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Piracicaba Challenger - Zgura | ||||
29.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Mariano Kestelboim | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Madrid - Zgura | ||||
04.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Nil Regas Luis | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Diego Jimenez | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Madrid - Hard | ||||
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Samuel Martinez Arjona | 6-73, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Alcala - Hard | ||||
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Carlos Martinez Garzon | 6-2, 4-6, 9-11 | detaliu meci | |
M15 Valencia - Zgura | ||||
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Carles Cordoba | 6-3, 5-7, 8-10 | detaliu meci | |
M25 Benicarlo - Zgura | ||||
07.11.23 Calificare | vs. Vicente Oliver Moratalla | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
06.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Alejandro Juan Mano | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Pedro Andre De Almeida Santos | 6-4, 5-7, 11-9 | detaliu meci | |
M25 Zlatibor - Zgura | ||||
26.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Andrea Fiorentini | 1-6, 7-5, 7-10 | detaliu meci | |
M15 Kursumlijska - Zgura | ||||
19.09.23 Calificare | vs. Andrea Fiorentini | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Aleksa Smiljanic | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Kursumlijska - Zgura | ||||
12.09.23 Calificare | vs. Aleksandar Mihailovic | 7-64, 4-6, 6-10 | detaliu meci | |
11.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Alexey Aleshchev | 6-4, 4-6, 12-10 | detaliu meci | |
M15 Bucharest - Zgura | ||||
29.08.23 1-a rundă | vs. Federico Campana | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Targu - Zgura | ||||
15.08.23 Calificare | vs. Lorenzo Ferri | 6-3, 0-6, 6-10 | detaliu meci | |
14.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Facundo Bermejo | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
13.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Jamie Krattiger | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Curtea - Zgura | ||||
08.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Nikola Kolyachev | 1-6, 6-2, 9-11 | detaliu meci | |
M25 Pitesti - Zgura | ||||
31.07.23 Calificare | vs. David Cristian Carteputreda | 2-6, 7-5, 9-11 | detaliu meci | |
30.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Andrei-Cristian Jinga | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Perugia - Zgura | ||||
23.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Noah Perfetti | 6-4, 2-6, 4-10 | detaliu meci |