MECI
11.08.18 | 1-a rundă de calif. | Shonigmatjon Shofayziyev | Artsiom Bardzin | 6-1, 3-6, 6-2 | Belarus F2 | Hard |
STATISTICI MECI
Shonigmatjon Shofayziyev | Artsiom Bardzin | |
Prima administrare % | 57/91 (63%) | 48/76 (63%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 38/57 (67%) | 27/48 (56%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 14/34 (41%) | 11/28 (39%) |
Break-ballurile câştigate | 6/9 (67%) | 3/11 (27%) |
Puncte câştigate din returnare | 38/76 (50%) | 39/91 (43%) |
Total puncte câştigate | 90/167 (54%) | 77/167 (46%) |
Greșeli duble | 10 | 7 |
ași | 3 | 1 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Artsiom Bardzin | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Shonigmatjon Shofayziyev | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Artsiom Bardzin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Shonigmatjon Shofayziyev | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Artsiom Bardzin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Shonigmatjon Shofayziyev | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Artsiom Bardzin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Shonigmatjon Shofayziyev | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Artsiom Bardzin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
1-1 | Artsiom Bardzin | |
1-2 | Artsiom Bardzin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
2-2 | Artsiom Bardzin | |
0-0, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
2-3 | Artsiom Bardzin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Shonigmatjon Shofayziyev | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-5 | Artsiom Bardzin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
3-5 | Artsiom Bardzin | |
3-6 |
3 | ||
0-0 | Artsiom Bardzin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Shonigmatjon Shofayziyev | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Artsiom Bardzin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Shonigmatjon Shofayziyev | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Artsiom Bardzin | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
4-1 | Artsiom Bardzin | |
Shonigmatjon Shofayziyev | 5-1 | |
0-0, 30-40[BP] | ||
Shonigmatjon Shofayziyev | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Belarus
16.10.00, 23 Vârsta
16.10.00, 23 Vârsta
Shonigmatjon Shofayziyev vs. Artsiom Bardzin - meciuri reciproce
11.08.18 | 1-a rundă de calif. | Shonigmatjon Shofayziyev | Artsiom Bardzin | 6-1, 3-6, 6-2 | detaliu meci | Belarus F2 | Hard |
Shonigmatjon Shofayziyev form & Artsiom Bardzin form
Shonigmatjon Shofayziyev - ultimele meciuri
M15 Bukhara - Hard | ||||
15.10.19 Calificare | vs. Timur Sottimov | 4-6, 7-5, 2-10 | detaliu meci | |
14.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Allanur Garryyev | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Karshi - Hard | ||||
07.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Khumoun Abdumalikov | 6-77, 6-72 | detaliu meci | |
M25 Almaty - Hard | ||||
24.09.19 Calificare | vs. Grigoriy Korobeynikov | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
23.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Andrey Nelich | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Shymkent - Zgura | ||||
09.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Mikhail Yehayan | 6-4, 4-6, 2-10 | detaliu meci | |
M15 Telavi - Zgura | ||||
29.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Leonid Sheyngezikht | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Telavi - Zgura | ||||
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Guga Tavadze | 6-4, 1-6, 7-10 | detaliu meci | |
M15 Telavi - Zgura | ||||
15.07.19 Calificare | vs. Uladzislau Zhuk | 2-6, 6-72 | detaliu meci | |
15.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Egor Matvievici | 4-6, 6-0, 12-10 | detaliu meci | |
M15 Almaty - Hard | ||||
11.07.19 a 2-a rundă | vs. Andrey Golubev | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
10.07.19 1-a rundă | vs. Aliaksandr Prudnikau | 4-6, 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
Fergana Challenger - Hard | ||||
17.06.19 1-a rundă | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Namangan - Hard | ||||
29.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Pavel Tsoy | 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
M25 Andijan - Hard | ||||
22.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Olimjon Nabiev | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Shymkent - Zgura | ||||
15.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Sultan Narbekov | 6-75, 7-5, 5-10 | detaliu meci | |
Pakistan F2 - Hard | ||||
11.12.18 1-a rundă | vs. Hamid Reza Nadaf | 3-6, 6-1, 3-6 | detaliu meci | |
09.12.18 Calificare | vs. Barkat Khan | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
08.12.18 1-a rundă de calif. | vs. Igor Banicevic | 6-2, 7-64 | detaliu meci | |
08.12.18 2-a rundă de calif. | vs. Hao Yuan Ng | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Pakistan F1 - Hard | ||||
04.12.18 1-a rundă | vs. Sora Fukuda | 6-2, 6-74, 6-74 | detaliu meci | |
02.12.18 Calificare | vs. Hamid Reza Nadaf | 4-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
01.12.18 1-a rundă de calif. | vs. Muhammad Nauman Aftab | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Thailand F7 - Hard | ||||
27.10.18 2-a rundă de calif. | vs. Yu Hsiang Chiu | 6-4, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Phongsapak Kerdlaphee | 7-65, 7-65 | detaliu meci | |
Kazakhstan F8 - Zgura | ||||
23.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Lucas Krainer | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
22.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Yerassyl Murat | 6-2, 7-65 | detaliu meci | |
Kazakhstan F7 - Zgura | ||||
16.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Francesco Bessire | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Krishna Teja Ankam | 2-6, 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
Belarus F3 - Hard | ||||
20.08.18 Calificare | vs. Aleksei Khomich | 2-6, 5-7 | detaliu meci |
Artsiom Bardzin - ultimele meciuri
M15 Bukhara - Hard | ||||
16.10.19 1-a rundă | vs. Maxim Ratniuk | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.10.19 Calificare | vs. Bekhzod Rasamatov | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
14.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Samandar Azamatov | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Karshi - Hard | ||||
07.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Sergey Shipilov | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Almaty - Hard | ||||
25.09.19 1-a rundă | vs. Grigoriy Korobeynikov | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Shymkent - Zgura | ||||
18.09.19 1-a rundă | vs. Grigoriy Lomakin | 6-73, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Shymkent - Zgura | ||||
11.09.19 1-a rundă | vs. Ivan Davydov | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Minsk - Hard | ||||
22.08.19 a 2-a rundă | vs. Artem Dubrivnyy | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
21.08.19 1-a rundă | vs. Michal Wozniak | Michal Wozniak - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
M15 Irpin - Zgura | ||||
12.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Nikita Alosha Ushakov | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
12.08.19 Calificare | vs. Aleksandr Braynin | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Almaty - Hard | ||||
10.07.19 1-a rundă | vs. Sebastian Korda | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
09.07.19 Calificare | vs. Stepan Beresnev | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Tbilisi - Hard | ||||
29.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Klim Kozyrev | 1-6, 6-3, 5-10 | detaliu meci | |
Turkey F34 - Zgura | ||||
28.10.18 2-a rundă de calif. | vs. Bogdan Pavel | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
27.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Sami Ben Abdennibi | 7-68, 6-0 | detaliu meci | |
Turkey F33 - Zgura | ||||
21.10.18 2-a rundă de calif. | vs. Besir Durguti | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
20.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Leon C Roider | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
Kazakhstan F8 - Zgura | ||||
23.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Boris Butulija | 3-6, 7-64, 2-6 | detaliu meci | |
21.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Sundet Nagimetov | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Kazakhstan F7 - Zgura | ||||
18.09.18 1-a rundă | vs. Lukas Mugevicius | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
17.09.18 Calificare | vs. Stepan Beresnev | 3-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
16.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Lucas Krainer | 4-6, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
15.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Artur Kulibaba | 2-6, 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Belarus F3 - Hard | ||||
19.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Martin Beran | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Belarus F2 - Hard | ||||
11.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 1-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
Belarus F1 - Hard | ||||
07.08.18 1-a rundă | vs. Sarp Agabigun | 6-4, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Belarus F2 - Hard | ||||
14.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Yannai Barkai | 7-5, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Belarus F2 - Hard | ||||
15.08.16 1-a rundă de calif. | vs. Vitalii Shcherba | 4-6, 1-6 | detaliu meci |