MECI
25.10.18 | a 2-a rundă | Nik Razborsek | Wilson Leite | 6-2, 6-2 | Turkey F33 | Zgura |
STATISTICI MECI
Nik Razborsek | Wilson Leite | |
Prima administrare % | 48/61 (79%) | 29/40 (73%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 32/48 (67%) | 12/29 (41%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 6/13 (46%) | 3/11 (27%) |
Break-ballurile câştigate | 5/6 (83%) | 1/4 (25%) |
Puncte câştigate din returnare | 25/40 (63%) | 23/61 (38%) |
Total puncte câştigate | 63/101 (62%) | 38/101 (38%) |
Greșeli duble | 2 | 2 |
ași |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Wilson Leite | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Nik Razborsek | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Wilson Leite | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nik Razborsek | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Wilson Leite | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nik Razborsek | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Wilson Leite | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nik Razborsek | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Wilson Leite | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nik Razborsek | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Wilson Leite | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Nik Razborsek | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Wilson Leite | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Nik Razborsek | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Wilson Leite | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nik Razborsek | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Nik Razborsek vs. Wilson Leite - meciuri reciproce
25.10.18 | a 2-a rundă | Nik Razborsek | Wilson Leite | 6-2, 6-2 | detaliu meci | Turkey F33 | Zgura |
Nik Razborsek form & Wilson Leite form
Nik Razborsek - ultimele meciuri
Davis Cup - Iarbă | ||||
10.03.20 Rubber 1 | vs. Aisam Qureshi | 6-4, 5-7, 6-71 | detaliu meci | |
M15 Trnava - Indoor Hard | ||||
27.02.20 a 2-a rundă | vs. Danylo Kalenichenko | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
25.02.20 1-a rundă | vs. Andrew Paulson | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
22.01.20 1-a rundă | vs. Marlon Vankan | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Opava - Carpet | ||||
31.10.19 a 2-a rundă | vs. Jaroslav Pospisil | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
29.10.19 1-a rundă | vs. Francesco Vilardo | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M25+H Ricany - Zgura | ||||
27.09.19 Sfert de finală | vs. Michael Vrbensky | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
26.09.19 a 2-a rundă | vs. Jiri Jenicek | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
25.09.19 1-a rundă | vs. Vaclav Safranek | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Gyor - Zgura | ||||
29.08.19 a 2-a rundă | vs. Roberto Cid Subervi | 4-6, 6-71 | detaliu meci | |
28.08.19 1-a rundă | vs. Domagoj Biljesko | 2-6, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Portoroz Challenger - Hard | ||||
12.08.19 1-a rundă | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 4-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Bolzano - Zgura | ||||
30.07.19 1-a rundă | vs. Mick Veldheer | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Bad - Zgura | ||||
26.07.19 Semifinală | vs. Adrian Obert | 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
25.07.19 Sfert de finală | vs. Sebastian Prechtel | 6-4, 7-64 | detaliu meci | |
24.07.19 a 2-a rundă | vs. Gabriele Moghini | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
23.07.19 1-a rundă | vs. Kai Lemstra | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Umag - Zgura | ||||
14.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Salvatore Caruso | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Den - Zgura | ||||
04.07.19 a 2-a rundă | vs. Geoffrey Blancaneaux | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
02.07.19 1-a rundă | vs. Jay Zwinkels | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Kamen - Zgura | ||||
27.06.19 a 2-a rundă | vs. Riccardo Maiga | 5-7, 6-71 | detaliu meci | |
25.06.19 1-a rundă | vs. Henri Squire | 6-2, 2-6, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Kaltenkirchen - Zgura | ||||
11.06.19 1-a rundă | vs. Damien Wenger | 6-4, 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Kiseljak - Zgura | ||||
02.06.19 Sfert de finală | vs. Martins Podzus | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
31.05.19 a 2-a rundă | vs. Frane Nincevic | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
28.05.19 1-a rundă | vs. Gorazd Srbljak | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
M25+H Jablonec - Zgura | ||||
23.05.19 1-a rundă | vs. Andrew Paulson | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Troisdorf - Zgura | ||||
08.05.19 a 2-a rundă | vs. Pavle Daljev | - | detaliu meci | |
07.05.19 1-a rundă | vs. Nikolas Walterscheid-Tukic | 6-2, 3-3, Nikolas Walterscheid-Tukic - retragere | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
19.04.19 Sfert de finală | vs. Constantin Schmitz | 0-6, 2-6 | detaliu meci |
Wilson Leite - ultimele meciuri
Sao Leopoldo - Zgura | ||||
25.03.24 Calificare | vs. Daniel Cukierman | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Franco Roncadelli | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Asuncion Challenger - Zgura | ||||
18.03.24 Calificare | vs. Nicolas Zanellato | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Marcelo Zormann | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Santiago Challenger - Zgura | ||||
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 4-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
Santa Cruz - Zgura | ||||
04.03.24 Calificare | vs. Juan Bautista Torres | 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Estaban Davila | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Tucuman - Zgura | ||||
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 1-6, 0-3, - Wilson Leite - retragere | detaliu meci | |
27.02.24 1-a rundă | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Punta - Zgura | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 3-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Punta - Zgura | ||||
07.02.24 1-a rundă | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Piracicaba Challenger - Zgura | ||||
29.01.24 Calificare | vs. Damien Wenger | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Enzo Camargo Lima | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Concepcion - Zgura | ||||
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Nicolas Kicker | 6-3, 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
05.12.23 1-a rundă | vs. Ryan Augusto dos Santos | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
27.11.23 Calificare | vs. Mariano Kestelboim | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Federico Zeballos | 7-5, 2-6, 6-1 | detaliu meci | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Gilbert Klier Junior | 6-74, 5-7 | detaliu meci | |
20.11.23 Calificare | vs. Gonzalo Lama | 7-610, 7-5 | detaliu meci | |
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Adam Taylor | 7-63, 6-2 | detaliu meci | |
Montevideo Challenger - Zgura | ||||
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Guayaquil Challenger - Zgura | ||||
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Carlos Taberner | 6-3, 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
Curitiba Challenger - Zgura | ||||
25.10.23 a 2-a rundă | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-73, 4-6 | detaliu meci | |
23.10.23 1-a rundă | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
M25 Lajeado - Zgura | ||||
15.10.23 Finală | vs. Pedro Sakamoto | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.10.23 Semifinală | vs. Leonardo Aboian | 2-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
13.10.23 Sfert de finală | vs. Arklon Huertas Del Pino | 7-61, 6-2 | detaliu meci | |
13.10.23 a 2-a rundă | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
11.10.23 1-a rundă | vs. Sean Hess | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Campinas Challenger - Zgura | ||||
03.10.23 1-a rundă | vs. Federico Coria | 2-6, 7-64, 1-6 | detaliu meci |