MECI
15.09.17 | Rubber 1 | Norbert Gombos | Hubert Hurkacz | 6-2, 6-2, 3-6, 6-4 | Davis Cup | Zgura |
STATISTICI MECI
Norbert Gombos | Hubert Hurkacz | |
Prima administrare % | 57/91 (63%) | 64/114 (56%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 43/57 (75%) | 44/64 (69%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 19/34 (56%) | 18/50 (36%) |
Break-ballurile câştigate | 7/13 (54%) | 3/4 (75%) |
Puncte câştigate din returnare | 52/114 (46%) | 29/91 (32%) |
Total puncte câştigate | 114/205 (56%) | 91/205 (44%) |
Greșeli duble | 2 | 15 |
ași | 5 | 7 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Norbert Gombos vs. Hubert Hurkacz - meciuri reciproce
15.09.17 | Rubber 1 | Norbert Gombos | Hubert Hurkacz | 6-2, 6-2, 3-6, 6-4 | detaliu meci | Davis Cup | Zgura |
Norbert Gombos form & Hubert Hurkacz form
Norbert Gombos - ultimele meciuri
Girona Challenger - Zgura | ||||
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Cezar Cretu | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Hamburg Challenger - Indoor Hard | ||||
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Harry Wendelken | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
Lugano Challenger - Indoor Hard | ||||
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Henri Squire | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
Ortisei Challenger - Indoor Hard | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Francesco Forti | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
Hamburg Challenger - Indoor Hard | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Marvin Moeller | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
Bratislava 2 - Indoor Hard | ||||
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Illya Marchenko | 6-4, 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
10.10.23 1-a rundă | vs. Benjamin Bonzi | 6-4, 7-65 | detaliu meci | |
Orleans Challenger - Indoor Hard | ||||
25.09.23 Calificare | vs. Tristan Lamasine | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Kenny de Schepper | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
04.09.23 1-a rundă | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
23.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Stefano Travaglia | 7-61, 5-7, 6-76 | detaliu meci | |
Banja Luka - Zgura | ||||
11.08.23 Sfert de finală | vs. Kimmer Coppejans | 5-3, - Norbert Gombos - retragere | detaliu meci | |
10.08.23 a 2-a rundă | vs. Benoit Paire | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
08.08.23 1-a rundă | vs. Filip Cristian Jianu | 7-60, 6-2 | detaliu meci | |
Liberec Challenger - Zgura | ||||
03.08.23 a 2-a rundă | vs. Toby Alex Kodat | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
31.07.23 1-a rundă | vs. Giovanni Fonio | 7-65, 6-4 | detaliu meci | |
Salzburg Challenger - Zgura | ||||
11.07.23 1-a rundă | vs. Manuel Guinard | 7-65, 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
Karlsruhe Challenger - Zgura | ||||
03.07.23 1-a rundă | vs. Pedro Martinez Portero | 7-62, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
London - Iarbă | ||||
28.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 6-72 | detaliu meci | |
26.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 6-2, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
Ilkley Challenger - Iarbă | ||||
19.06.23 1-a rundă | vs. Otto Virtanen | 6-72, 5-7 | detaliu meci | |
Bratislava 1 - Zgura | ||||
14.06.23 a 2-a rundă | vs. Jerome Kym | 3-6, 7-66, 6-77 | detaliu meci | |
13.06.23 1-a rundă | vs. Dalibor Svrcina | 6-3, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
Heilbronn Challenger - Zgura | ||||
06.06.23 1-a rundă | vs. Matteo Arnaldi | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Paris - Zgura | ||||
24.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Jesper De Jong | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
22.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Antoine Ghibaudo | 6-74, 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Prague 2 - Zgura | ||||
11.05.23 a 2-a rundă | vs. Shintaro Mochizuki | 6-78, 6-72 | detaliu meci | |
09.05.23 1-a rundă | vs. Rudolf Molleker | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Prague 1 - Zgura | ||||
04.05.23 a 2-a rundă | vs. Dominik Koepfer | 2-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
02.05.23 1-a rundă | vs. Zsombor Piros | 2-2, Zsombor Piros - retragere | detaliu meci |
Hubert Hurkacz - ultimele meciuri
Miami - Hard | ||||
26.03.24 a 4-a rundă | vs. Grigor Dimitrov | 6-3, 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
25.03.24 a 3-a rundă | vs. Sebastian Korda | 7-65, 6-75, 6-3 | detaliu meci | |
23.03.24 a 2-a rundă | vs. Alexander Shevchenko | 6-4, 6-72, 6-3 | detaliu meci | |
Indian Wells - Hard | ||||
09.03.24 a 2-a rundă | vs. Gael Monfils | 0-6, 7-65, 2-6 | detaliu meci | |
Dubai - Hard | ||||
29.02.24 Sfert de finală | vs. Ugo Humbert | 6-3, 6-78, 3-6 | detaliu meci | |
28.02.24 a 2-a rundă | vs. Christopher O'Connell | 7-65, 6-4 | detaliu meci | |
26.02.24 1-a rundă | vs. Jan-Lennard Struff | 7-65, 6-74, 7-66 | detaliu meci | |
Rotterdam - Indoor Hard | ||||
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Tallon Griekspoor | 7-65, 6-75, 6-74 | detaliu meci | |
13.02.24 1-a rundă | vs. Jiri Lehecka | 6-3, 6-79, 7-69 | detaliu meci | |
Marseille - Indoor Hard | ||||
10.02.24 Semifinală | vs. Ugo Humbert | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
09.02.24 Sfert de finală | vs. Tomas Machac | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Alexander Shevchenko | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Davis Cup - Indoor Hard | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Sergey Fomin | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
24.01.24 Sfert de finală | vs. Daniil Medvedev | 6-74, 6-2, 3-6, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
22.01.24 a 4-a rundă | vs. Arthur Cazaux | 7-66, 7-63, 6-4 | detaliu meci | |
20.01.24 a 3-a rundă | vs. Ugo Humbert | 3-6, 6-1, 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Jakub Mensik | 6-79, 6-1, 5-7, 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
15.01.24 1-a rundă | vs. Omar Jasika | 7-64, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Australia - Hard | ||||
07.01.24 Finală | vs. Alexander Zverev | 7-63, 6-76, 4-6 | detaliu meci | |
06.01.24 Semifinală | vs. Adrian Mannarino | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
03.01.24 Sfert de finală | vs. Zhizhen Zhang | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
01.01.24 | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 6-3, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
30.12.23 | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-74, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Turin - Indoor Hard | ||||
16.11.23 | vs. Novak Djokovic | 6-71, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
14.11.23 | vs. Taylor Harry Fritz | 6-3, Taylor Harry Fritz - retragere | detaliu meci | |
Paris - Indoor Hard | ||||
03.11.23 Sfert de finală | vs. Grigor Dimitrov | 1-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
02.11.23 a 3-a rundă | vs. Francisco Cerundolo | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
01.11.23 a 2-a rundă | vs. Roberto Bautista Agut | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
31.10.23 1-a rundă | vs. Sebastian Korda | 6-3, 6-76, 6-3 | detaliu meci | |
Basel - Indoor Hard | ||||
29.10.23 Finală | vs. Felix Auger Aliassime | 6-73, 6-75 | detaliu meci |