MECI
13.10.14 | 1-a rundă de calif. | Odil Akramov | Sergey Shipilov | 6-2, 1-0, - retragere | Kazakhstan F14 | Zgura |
STATISTICI MECI
Uzbekistan
07.10.94, 29 Vârsta
07.10.94, 29 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Uzbekistan
03.07.93, 30 Vârsta
14922 $
03.07.93, 30 Vârsta
14922 $
Odil Akramov vs. Sergey Shipilov - meciuri reciproce
13.10.14 | 1-a rundă de calif. | Odil Akramov | Sergey Shipilov | 6-2, 1-0, Sergey Shipilov - retragere | detaliu meci | Kazakhstan F14 | Zgura |
21.09.13 | 2-a rundă de calif. | Sergey Shipilov | Odil Akramov | 6-4, 6-4 | detaliu meci | Fergana Challenger | Hard |
Odil Akramov form & Sergey Shipilov form
Odil Akramov - ultimele meciuri
Egypt F37 - Zgura | ||||
14.12.16 1-a rundă | vs. Julian Onken | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
12.12.16 Calificare | vs. Tahseen Seif El Din | 7-5, 0-6, 6-2 | detaliu meci | |
Egypt F36 - Zgura | ||||
05.12.16 2-a rundă de calif. | vs. Neven Krivokuca | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Egypt F35 - Zgura | ||||
28.11.16 1-a rundă de calif. | vs. Alexander Braun | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
Egypt F25 - Zgura | ||||
19.09.16 1-a rundă de calif. | vs. Kevin Deich | 6-4, 1-6, 6-3 | detaliu meci | |
19.09.16 2-a rundă de calif. | vs. Alexander Braun | 6-3, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Egypt F24 - Zgura | ||||
13.09.16 1-a rundă | vs. Samy Grace | 3-6, 0-3, - Odil Akramov - retragere | detaliu meci | |
12.09.16 Calificare | vs. Adham Elganainy | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
12.09.16 2-a rundă de calif. | vs. Mostafa Mohamed Hatem | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
Egypt F23 - Hard | ||||
05.09.16 1-a rundă de calif. | vs. Alex Lawson | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
Fergana Challenger - Hard | ||||
11.06.16 1-a rundă de calif. | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Uzbekistan F4 - Hard | ||||
30.05.16 1-a rundă de calif. | vs. Grisha Reytman | 2-6, 0-1, - Odil Akramov - retragere | detaliu meci | |
Uzbekistan F3 - Hard | ||||
23.05.16 1-a rundă de calif. | vs. Shahbaaz Khan | 3-6, 6-4, 6-75 | detaliu meci | |
Karshi Challenger - Hard | ||||
01.05.16 2-a rundă de calif. | vs. Andrei Vasilevski | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
30.04.16 1-a rundă de calif. | vs. Sanetulla Kutybaev | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Kazakhstan F4 - Zgura | ||||
25.04.16 1-a rundă de calif. | vs. Rasul Akhmadaliev | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
25.04.16 Calificare | vs. Vitaly Kozyukov | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
25.04.16 2-a rundă de calif. | vs. Jae-Min Seol | 7-63, 6-4 | detaliu meci | |
Kazakhstan F3 - Zgura | ||||
18.04.16 2-a rundă de calif. | vs. Gleb Alekseenko | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
18.04.16 1-a rundă de calif. | vs. Bolat Mamyr | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Uzbekistan F2 - Hard | ||||
11.04.16 1-a rundă de calif. | vs. Grisha Reytman | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
11.04.16 Calificare | vs. Valery Rudnev | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Uzbekistan F1 - Hard | ||||
04.04.16 1-a rundă de calif. | vs. Zhansultan Chembotayev | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
04.04.16 Calificare | vs. Fedor Chervyakov | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Azerbaijan F3 - Carpet | ||||
08.02.16 Calificare | vs. Stanislav Poplavskyy | 2-6, 6-73 | detaliu meci | |
08.02.16 1-a rundă de calif. | vs. Nikita Matveyko | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
08.02.16 2-a rundă de calif. | vs. Michal Marko | 6-4, 7-63 | detaliu meci | |
Azerbaijan F2 - Carpet | ||||
01.02.16 1-a rundă de calif. | vs. Denys Klok | 3-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
01.02.16 2-a rundă de calif. | vs. Timur Razmaitov | 3-6, 6-75 | detaliu meci | |
Azerbaijan F1 - Carpet | ||||
25.01.16 1-a rundă de calif. | vs. Marek Gengel | 4-6, 5-7 | detaliu meci |
Sergey Shipilov - ultimele meciuri
M15 Nonthaburi - Hard | ||||
02.12.19 2-a rundă de calif. | vs. Natthasith Kunsuwan | 1-6, 7-64, 5-10 | detaliu meci | |
01.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Mungmun Ohmarak | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Nonthaburi - Hard | ||||
24.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Blake Ellis | 2-6, 0-2, - Sergey Shipilov - retragere | detaliu meci | |
24.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Dominik Palan | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Bukhara - Hard | ||||
18.10.19 Sfert de finală | vs. Egor Noskin | 7-61, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
17.10.19 a 2-a rundă | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
16.10.19 1-a rundă | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
15.10.19 Calificare | vs. Saba Purtseladze | 6-2, 2-6, 10-6 | detaliu meci | |
14.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Rakhimbek Ibrakhimov | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Karshi - Hard | ||||
09.10.19 1-a rundă | vs. Sanjar Fayziev | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
08.10.19 Calificare | vs. Aliaksandr Prudnikau | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
07.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Artsiom Bardzin | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
20.08.19 Calificare | vs. Pak Long Yeung | 4-6, 7-5, 8-10 | detaliu meci | |
19.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Gokul Suresh | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Taipei - Hard | ||||
23.07.19 Calificare | vs. Lucas Renard | 6-2, 6-78, 7-10 | detaliu meci | |
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Masayoshi Ono | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Taipei - Hard | ||||
16.07.19 Calificare | vs. Jie-Ming Pai | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
15.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Yu Hsiang Chiu | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Almaty - Hard | ||||
09.07.19 Calificare | vs. Alexandr Binda | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
08.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Gleb Smolyakov | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
28.05.19 Calificare | vs. Edoardo Graziani | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
27.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Emmanuel Luria | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
20.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Martin Dimitrov | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Valldoreix - Zgura | ||||
13.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
Turkey F42 - Hard | ||||
19.10.15 1-a rundă de calif. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 7-63, 6-73, -def. | detaliu meci | |
Turkey F41 - Hard | ||||
12.10.15 Calificare | vs. Victor-Mugurel Anagnastopol | 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
12.10.15 1-a rundă de calif. | vs. Alexander Kjaergaard Rejnhold | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
12.10.15 2-a rundă de calif. | vs. Halit Berke Mangaloglu | 4-6, 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
Turkey F40 - Hard | ||||
05.10.15 1-a rundă de calif. | vs. Aria Harajchi | 2-6, 6-77 | detaliu meci | |
Russia F8 - Zgura | ||||
07.09.15 1-a rundă de calif. | vs. Alexandr Kushakov | 6-73, 4-6 | detaliu meci |