MECI
21.05.19 | 1-a rundă | Oleg Dolgosheyev | Peter Goldsteiner | 4-6, 6-1, 6-3 | M15 Irpin | Zgura |
STATISTICI MECI
Oleg Dolgosheyev | Peter Goldsteiner | |
Prima administrare % | 49/87 (56%) | 60/86 (70%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 31/49 (63%) | 28/60 (47%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 17/38 (45%) | 12/26 (46%) |
Break-ballurile câştigate | 7/17 (41%) | 4/11 (36%) |
Puncte câştigate din returnare | 46/86 (53%) | 39/87 (45%) |
Total puncte câştigate | 94/173 (54%) | 79/173 (46%) |
Greșeli duble | 3 | 3 |
ași | 2 | 1 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Oleg Dolgosheyev | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Oleg Dolgosheyev | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Oleg Dolgosheyev | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Oleg Dolgosheyev | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-5 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Oleg Dolgosheyev | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Oleg Dolgosheyev | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Oleg Dolgosheyev | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Oleg Dolgosheyev | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
3 | ||
Oleg Dolgosheyev | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Oleg Dolgosheyev | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Oleg Dolgosheyev | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Oleg Dolgosheyev | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Oleg Dolgosheyev | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
Ucraina
21.11.90, 33 Vârsta
21.11.90, 33 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Oleg Dolgosheyev vs. Peter Goldsteiner - meciuri reciproce
21.05.19 | 1-a rundă | Oleg Dolgosheyev | Peter Goldsteiner | 4-6, 6-1, 6-3 | detaliu meci | M15 Irpin | Zgura |
Oleg Dolgosheyev form & Peter Goldsteiner form
Oleg Dolgosheyev - ultimele meciuri
M25 Irpin - Zgura | ||||
26.08.19 Calificare | vs. Vladimir Uzhylovsky | 7-5, 4-6, 7-10 | detaliu meci | |
26.08.19 2-a rundă de calif. | vs. Artur Kulibaba | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Irpin - Zgura | ||||
14.08.19 a 2-a rundă | vs. Nikita Mashtakov | 7-64, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
13.08.19 1-a rundă | vs. Ivan Liutarevich | 5-7, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Irpin - Zgura | ||||
29.05.19 a 2-a rundă | vs. Yan Bondarevskiy | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
28.05.19 1-a rundă | vs. Andrii Gryniuk | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Irpin - Zgura | ||||
24.05.19 Semifinală | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
23.05.19 Sfert de finală | vs. Tomas Liska | 1-6, 7-65, 6-2 | detaliu meci | |
22.05.19 a 2-a rundă | vs. Dmytro Kamynin | 6-3, 3-0, Dmytro Kamynin - retragere | detaliu meci | |
21.05.19 1-a rundă | vs. Peter Goldsteiner | 4-6, 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Ukraine F4 - Zgura | ||||
30.08.18 Sfert de finală | vs. Dmytro Kamynin | 6-0, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
29.08.18 a 2-a rundă | vs. Gabriel Petit | 6-73, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
27.08.18 1-a rundă | vs. Denis Parshutin | 6-3, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
Ukraine F3 - Zgura | ||||
24.05.18 Sfert de finală | vs. Djurabeck Karimov | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
23.05.18 a 2-a rundă | vs. Alexander Lebedyn | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
22.05.18 1-a rundă | vs. Dejan Katic | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Ukraine F2 - Zgura | ||||
19.05.18 Finală | vs. Jonas Merckx | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.05.18 Semifinală | vs. Oleg Prihodko | 6-75, 7-63, 6-2 | detaliu meci | |
17.05.18 a 2-a rundă | vs. Oleg Khotkov | 6-3, 6-5, Oleg Khotkov - retragere | detaliu meci | |
17.05.18 Sfert de finală | vs. Alessandro Petrone | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
15.05.18 1-a rundă | vs. Alexander Lebedyn | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
14.05.18 Calificare | vs. Vitalii Shcherba | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
13.05.18 2-a rundă de calif. | vs. Denis Parshutin | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
12.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Vasil Yehorov | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Ukraine F3 - Zgura | ||||
25.05.15 1-a rundă de calif. | vs. Nikita Mashtakov | 4-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
Ukraine F2 - Zgura | ||||
18.05.15 Calificare | vs. Oleksander Kyrychenko | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
18.05.15 1-a rundă de calif. | vs. Sergiy Tykhonenko | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
18.05.15 1-a rundă | vs. Oleg Khotkov | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
18.05.15 2-a rundă de calif. | vs. Ivan Liutarevich | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Ukraine F1 - Zgura | ||||
11.05.15 Calificare | vs. Victor Girat Magin | 6-4, 6-3 | detaliu meci |
Peter Goldsteiner - ultimele meciuri
M15 Vienna - Zgura | ||||
28.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Felix Steindl | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
28.08.23 Calificare | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-3, 3-6, 11-13 | detaliu meci | |
27.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Nick Ihlenfeld | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Kottingbrunn - Zgura | ||||
17.08.23 a 2-a rundă | vs. David Pichler | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.08.23 1-a rundă | vs. Peter Benjamin Privara | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
14.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Kris Krawcewicz | 6-3, 7-66 | detaliu meci | |
14.08.23 Calificare | vs. Mariano Tammaro | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Emanuel Gal | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Lodz - Zgura | ||||
07.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Maciej Kos | 6-3, 4-6, 6-10 | detaliu meci | |
07.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Tomas Zlatohlavek | 6-2, 7-64 | detaliu meci | |
M25 Kramsach - Zgura | ||||
25.07.23 1-a rundă | vs. Kalin Ivanovski | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
M25 Telfs - Zgura | ||||
20.07.23 a 2-a rundă | vs. Nicolas Parizzia | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
19.07.23 1-a rundă | vs. Francesco Ferrari | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Salzburg Challenger - Zgura | ||||
09.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Peter Gojowczyk | 6-2, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Brasov - Zgura | ||||
05.07.23 1-a rundă | vs. Luca Preda | 2-6, 6-73 | detaliu meci | |
03.07.23 Calificare | vs. Esteban Bruna | 3-6, 6-2, 9-11 | detaliu meci | |
02.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Alexandru Cristian Dumitru | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Store - Zgura | ||||
21.06.23 1-a rundă | vs. Alexander Donski | 3-6, 2-2, - Peter Goldsteiner - retragere | detaliu meci | |
20.06.23 Calificare | vs. Timofey Stepanov | 6-2, 4-6, 4-10 | detaliu meci | |
19.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Luka Miklavcic | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Litija - Zgura | ||||
15.06.23 a 2-a rundă | vs. Bor Artnak | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
14.06.23 1-a rundă | vs. Jonas Trinker | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
13.06.23 Calificare | vs. Enrico Giacomini | 7-66, 6-2 | detaliu meci | |
12.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Nik Mikovic | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Nyiregyhaza - Zgura | ||||
05.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Vasil Yehorov | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
05.06.23 Calificare | vs. Radovan Michalik | 3-6, 6-4, 9-11 | detaliu meci | |
04.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Jablonec - Zgura | ||||
31.05.23 1-a rundă | vs. Hynek Barton | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
30.05.23 Calificare | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
29.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Roman Postolka | 6-3, 6-3 | detaliu meci |