Oleksandr Ovcharenko vs. Daniil Glinka 10.02.2020

Oleksandr Ovcharenko vs. Daniil Glinka 10.02.2020 - M15 Sharm El Sheikh - comparaţie

MECI

10.02.202-a rundă de calif.Oleksandr Ovcharenko Daniil Glinka 7-66, 6-1 Egypt M15 Sharm Hard

STATISTICI MECI

6-1

Oleksandr Ovcharenko
Ucraina
17.10.01, 18 Vârsta







Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Estonia
12.05.00, 19 Vârsta







Daniil Glinka
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului

Oleksandr Ovcharenko vs. Daniil Glinka - meciuri reciproce

10.02.202-a rundă de calif.Oleksandr OvcharenkoDaniil Glinka7-66, 6-1 detaliu meciEgypt M15 Sharm Hard

Oleksandr Ovcharenko - ultimele meciuri

Croatia M15 Porec - Zgura
10.03.20
Calificare
vs. Deni Zmak7-63, 2-6, 10-12 pierderedetaliu meci
09.03.20
2-a rundă de calif.
vs. Matyas Fuele7-67, 2-6, 11-9 victoriedetaliu meci
08.03.20
1-a rundă de calif.
vs. Mike Urbanija6-1, 3-2, Mike Urbanija - retragerevictoriedetaliu meci
Egypt M15 Sharm - Hard
21.02.20
Sfert de finală
vs. Jacopo Berrettini4-6, 4-6 pierderedetaliu meci
20.02.20
a 2-a rundă
vs. Pavel Verbin7-64, 6-73, 6-3 victoriedetaliu meci
19.02.20
1-a rundă
vs. Moritz Trocker6-1, 7-5 victoriedetaliu meci
18.02.20
Calificare
vs. Ismael Changawa Ruwa Mzai6-3, 6-4 victoriedetaliu meci
17.02.20
2-a rundă de calif.
vs. Kevin Cheruiyot6-4, 6-1 victoriedetaliu meci
16.02.20
1-a rundă de calif.
vs. Arvid Nordquist7-63, 6-2 victoriedetaliu meci
Egypt M15 Sharm - Hard
13.02.20
a 2-a rundă
vs. Oleksii Krutykh2-6, 7-5, 2-6 pierderedetaliu meci
12.02.20
1-a rundă
vs. Yurii Dzhavakian2-6, 7-5, 7-65 victoriedetaliu meci
11.02.20
Calificare
vs. Piotr Matuszewski6-3, 6-3 victoriedetaliu meci
10.02.20
2-a rundă de calif.
vs. Daniil Glinka7-66, 6-1 victoriedetaliu meci
09.02.20
1-a rundă de calif.
vs. Zhao Zhao6-4, 6-4 victoriedetaliu meci
Egypt M15 Sharm - Hard
04.02.20
Calificare
vs. Giuseppe Tresca2-6, 6-2, 5-10 pierderedetaliu meci
03.02.20
2-a rundă de calif.
vs. Quentin Gueydan7-5, 6-3 victoriedetaliu meci
Egypt M15 Sharm - Hard
07.11.19
a 2-a rundă
vs. Alessandro Bega6-74, 4-6 pierderedetaliu meci
06.11.19
1-a rundă
vs. Cheng-Yu Yu6-1, 7-66 victoriedetaliu meci
05.11.19
Calificare
vs. Goran Markovic6-3, 6-1 victoriedetaliu meci
04.11.19
2-a rundă de calif.
vs. Iancu-Lustinian Ghinda6-2, 6-0 victoriedetaliu meci
Egypt M15 Sharm - Hard
30.10.19
1-a rundă
vs. Tom Pisane4-6, 4-6 pierderedetaliu meci
29.10.19
Calificare
vs. Billy Harris4-6, 6-4, 10-5 victoriedetaliu meci
28.10.19
2-a rundă de calif.
vs. Rishabdev Raman6-4, 6-1 victoriedetaliu meci
Ukraine M15 Irpin - Zgura
15.08.19
Sfert de finală
vs. Nikita Mashtakov2-6, 6-3, 4-6 pierderedetaliu meci
14.08.19
a 2-a rundă
vs. Ignacio Carou6-2, 6-1 victoriedetaliu meci
13.08.19
1-a rundă
vs. Mykhaylo Muravyov6-0, 6-3 victoriedetaliu meci
12.08.19
1-a rundă de calif.
vs. Egor Matvievici6-0, 6-2 victoriedetaliu meci
12.08.19
Calificare
vs. Beibit Zhukayev6-1, 6-4 victoriedetaliu meci
Croatia M15 Porec - Zgura
11.03.19
1-a rundă de calif.
vs. Matej Sabanov6-71, 6-73 pierderedetaliu meci
Cyprus Cyprus F3 - Hard
28.11.16
2-a rundă de calif.
vs. Andreas Damianou5-7, 5-7 pierderedetaliu meci

Daniil Glinka - ultimele meciuri

Qatar M15 Doha - Hard
12.03.20
a 2-a rundă
vs. Constantin Schmitz3-6, 3-6 pierderedetaliu meci
11.03.20
1-a rundă
vs. Natthasith Kunsuwan6-4, 5-7, 6-4 victoriedetaliu meci
Georgia Davis Cup - Hard
07.03.20
vs. Nikoloz Davlianidze6-0, 5-7, 10-3 victoriedetaliu meci
Egypt M15 Sharm - Hard
21.02.20
Sfert de finală
vs. Robin Stanek0-6, 2-6 pierderedetaliu meci
20.02.20
a 2-a rundă
vs. Aryan Goveas7-61, 6-0 victoriedetaliu meci
19.02.20
1-a rundă
vs. Ryota Tanuma6-2, 6-2 victoriedetaliu meci
Egypt M15 Sharm - Hard
10.02.20
2-a rundă de calif.
vs. Oleksandr Ovcharenko6-76, 1-6 pierderedetaliu meci
09.02.20
1-a rundă de calif.
vs. Denis Parshutin6-2, 6-2 victoriedetaliu meci
Qatar M15 Doha - Hard
18.12.19
1-a rundă
vs. Danylo Kalenichenko3-6, 4-6 pierderedetaliu meci
Qatar M15 Doha - Hard
11.12.19
1-a rundă
vs. Adam Moundir2-6, 6-73 pierderedetaliu meci
Greece M15 Heraklion - Hard
03.12.19
Calificare
vs. Clay Crawford3-6, 0-6 pierderedetaliu meci
02.12.19
2-a rundă de calif.
vs. Sergis Kyratzis4-6, 6-2, 10-7 victoriedetaliu meci
01.12.19
1-a rundă de calif.
vs. Lazar Radenkovic6-1, 6-2 victoriedetaliu meci
Estonia M15 Parnu - Indoor Hard
01.11.19
Sfert de finală
vs. Lasse Muscheites6-3, 6-74, 4-6 pierderedetaliu meci
31.10.19
a 2-a rundă
vs. Kenneth Raisma3-6, 6-4, 6-2 victoriedetaliu meci
29.10.19
1-a rundă
vs. Dan Added7-62, 6-73, 6-4 victoriedetaliu meci
Czech Republic M15 Olomouc - Carpet
16.10.19
1-a rundă
vs. Elmar Ejupovic7-65, 5-7, 6-72 pierderedetaliu meci
15.10.19
Calificare
vs. Antonin Bolardt7-63, 7-64 victoriedetaliu meci
14.10.19
1-a rundă de calif.
vs. Vitek Horak4-6, 6-3, 10-5 victoriedetaliu meci
Sweden M25 Falun - Indoor Hard
03.10.19
Sfert de finală
vs. Patrik Niklas-Salminen3-6, 6-76 pierderedetaliu meci
02.10.19
a 2-a rundă
vs. Sandro Kopp6-2, 6-1 victoriedetaliu meci
01.10.19
1-a rundă
vs. Baptiste Crepatte4-6, 6-2, 6-4 victoriedetaliu meci
30.09.19
Calificare
vs. Arslanbek Temirhanov6-0, 6-3 victoriedetaliu meci
29.09.19
1-a rundă de calif.
vs. Oliver Johansson6-3, 6-1 victoriedetaliu meci
Sweden M25 Stockholm - Indoor Hard
23.09.19
1-a rundă de calif.
vs. Masi Sarpola6-3, 4-6, 3-10 pierderedetaliu meci
Finland M15 Pajulahti - Indoor Hard
18.09.19
1-a rundă
vs. Maxim Ratniuk6-73, 7-63, 4-6 pierderedetaliu meci
17.09.19
Calificare
vs. Ville-Petteri Ahti6-3, 6-4 victoriedetaliu meci
16.09.19
1-a rundă de calif.
vs. Ville Perkkola6-1, 6-2 victoriedetaliu meci
Tunisia M15 Tabarka - Zgura
02.09.19
2-a rundă de calif.
vs. Leonardo Catani3-6, 6-74 pierderedetaliu meci
Russia M15 Moscow - Zgura
23.08.19
Sfert de finală
vs. Konstantin Kravchuk4-6, 5-7 pierderedetaliu meci
<