MECI
19.09.16 | 1-a rundă de calif. | Oleksii Krutykh | Daniil Tsebrenko | 6-3, 7-61 | Ukraine F4 | Zgura |
STATISTICI MECI
Å¢ara
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Ucraina
24.05.99, 24 Vârsta
24.05.99, 24 Vârsta
Oleksii Krutykh vs. Daniil Tsebrenko - meciuri reciproce
19.09.16 | 1-a rundă de calif. | Oleksii Krutykh | Daniil Tsebrenko | 6-3, 7-61 | detaliu meci | Ukraine F4 | Zgura |
Oleksii Krutykh form & Daniil Tsebrenko form
Oleksii Krutykh - ultimele meciuri
Zadar Challenger - Zgura | ||||
19.03.24 1-a rundă | vs. Jonas Forejtek | 1-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
18.03.24 Calificare | vs. Sergi Perez Contri | 6-4, 2-6, 7-64 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Jakob Schnaitter | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
Szekesfehervar Challenger - Zgura | ||||
11.03.24 Calificare | vs. Chun Hsin Tseng | 6-72, 1-6 | detaliu meci | |
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Patrik Meszaros | 4-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Quinta - Hard | ||||
05.03.24 1-a rundă | vs. Gastao Elias | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Faro - Hard | ||||
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Hynek Barton | 4-6, 6-72 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Joao Domingues | 5-7, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Salvatore Caruso | 2-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
07.02.24 1-a rundă | vs. Savva Polukhin | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Davis Cup - Indoor Hard | ||||
01.02.24 Rubber 1 | vs. Sebastian Korda | 3-6, 7-63, 4-6 | detaliu meci | |
Punta Del - Zgura | ||||
21.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Carlos Taberner | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Tigre Challenger - Zgura | ||||
17.01.24 1-a rundă | vs. Alexander Weis | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Mateus Alves | 6-73, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
09.01.24 1-a rundă | vs. Gonzalo Villanueva | 4-6, 7-5, 7-62 | detaliu meci | |
Maspalomas Challenger - Zgura | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Kilian Feldbausch | 6-3, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Rudolf Molleker | 4-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Valencia Challenger - Zgura | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Adrian Andreev | 6-2, 2-6, 6-75 | detaliu meci | |
20.11.23 Calificare | vs. Maxime Janvier | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Nikoloz Basilashvili | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Danderyd Challenger - Indoor Hard | ||||
15.11.23 a 2-a rundă | vs. Radu Albot | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
13.11.23 1-a rundă | vs. Mikhail Kukushkin | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Helsinki Challenger - Indoor Hard | ||||
07.11.23 1-a rundă | vs. Maximilian Neuchrist | 6-77, 5-7 | detaliu meci | |
06.11.23 Calificare | vs. Stefano Travaglia | 7-65, 7-5 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Leevi Saatela | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
01.11.23 1-a rundă | vs. Mathias Bourgue | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Brest Challenger - Indoor Hard | ||||
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Adrian Andreev | 6-74, 6-74 | detaliu meci | |
Hamburg Challenger - Indoor Hard | ||||
17.10.23 1-a rundă | vs. Illya Marchenko | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Lisbon Challenger - Zgura | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Flavio Cobolli | 6-72, 3-6 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Gerard Campana Lee | 5-7, 6-2, 6-3 | detaliu meci |
Daniil Tsebrenko - ultimele meciuri
M15 Vyshkovo - Zgura | ||||
20.09.21 2-a rundă de calif. | vs. Grygorii Kysilov | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
20.09.21 Calificare | vs. Leonardo Catani | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Trier - Zgura | ||||
23.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Tristan Reiff | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Evgeny Philippov | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
04.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Ivan Denisov | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Oberhaching - Indoor Hard | ||||
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Petr Michnev | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Chornomorsk - Zgura | ||||
23.09.19 Calificare | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
23.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Dmitry Trunov | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Varna - Zgura | ||||
09.09.19 Calificare | vs. Bartosz Wojnar | 4-6, 6-1, 7-10 | detaliu meci | |
09.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Martin Iliev | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Sao - Hard | ||||
03.09.19 Calificare | vs. Goncalo Falcao | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
02.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Jason Janis | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Irpin - Zgura | ||||
26.08.19 2-a rundă de calif. | vs. Dmytro Kamynin | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Egor Baklanov | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Minsk - Hard | ||||
20.08.19 Calificare | vs. David Volfson | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
19.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Zurab Bahatrishvili | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Irpin - Zgura | ||||
12.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Michal Skonieczny | 1-6, 6-2, 11-13 | detaliu meci | |
M15 Koszalin - Zgura | ||||
07.08.19 1-a rundă | vs. Robin Stanek | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
06.08.19 Calificare | vs. Michal Skonieczny | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
05.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Stepan Beresnev | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Porto - Hard | ||||
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Filipe Brandao | 6-4, 2-6, 2-10 | detaliu meci | |
M15 Wroclaw - Zgura | ||||
01.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Piotr Grynkowski | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
M25+H Most - Zgura | ||||
27.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Krystof Zapsky | 3-6, 6-2, 8-10 | detaliu meci | |
M15 Irpin - Zgura | ||||
20.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Dmytro Kamynin | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
07.05.19 Calificare | vs. Daniil Glinka | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
06.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Valentin Ivanov | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
Germany F16 - Indoor Hard | ||||
21.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Herman Meeuwes Mattheo Knoop | 6-3, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Germany F15 - Carpet | ||||
08.10.18 Calificare | vs. Egor Noskin | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.10.18 2-a rundă de calif. | vs. Christian Braun | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Poland F8 - Zgura | ||||
18.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Tomasz Bednarek | 1-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci |