Oleksii Krutykh vs. Daniil Tsebrenko

Oleksii Krutykh vs. Daniil Tsebrenko - Ukraine F4 - comparaţie

MECI

19.09.161-a rundă de calif.Oleksii Krutykh Daniil Tsebrenko 6-3, 7-61 Ukraine Ukraine F4 Zgura

STATISTICI MECI

7-61

Oleksii Krutykh
Ucraina
10.03.00, 19 Vârsta




831
22

Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Ucraina
24.05.99, 20 Vârsta







Daniil Tsebrenko
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului

Oleksii Krutykh vs. Daniil Tsebrenko - meciuri reciproce

19.09.161-a rundă de calif.Oleksii KrutykhDaniil Tsebrenko6-3, 7-61 detaliu meciUkraine Ukraine F4 Zgura

Oleksii Krutykh - ultimele meciuri

Slovakia M15 Piestany - Zgura
18.07.19
a 2-a rundă
vs. Artem Dubrivnyy2-6, 2-6 pierderedetaliu meci
17.07.19
1-a rundă
vs. Vincentiu Andrei Niculescu6-2, 6-0 victoriedetaliu meci
Lithuania M15 Vilnius - Zgura
11.07.19
a 2-a rundă
vs. Savriyan Danilov3-6, 6-1, 3-6 pierderedetaliu meci
10.07.19
1-a rundă
vs. Martin Borisiouk6-3, 6-2 victoriedetaliu meci
Poland M15 Wroclaw - Zgura
03.07.19
1-a rundă
vs. Tomas Jirousek4-6, 6-1, 3-6 pierderedetaliu meci
02.07.19
Calificare
vs. Hasan Ibrahim6-3, 6-3 victoriedetaliu meci
01.07.19
1-a rundă de calif.
vs. Sebastian Brzezinski6-0, 6-4 victoriedetaliu meci
Ukraine M15 Irpin - Zgura
29.05.19
a 2-a rundă
vs. Arnaud Bovy3-6, 4-6 pierderedetaliu meci
28.05.19
1-a rundă
vs. George Tsivadze7-65, 6-1 victoriedetaliu meci
Ukraine M15 Irpin - Zgura
20.05.19
1-a rundă de calif.
vs. Sam Taylor4-6, 6-1, 7-10 pierderedetaliu meci
Bulgaria M15 Sozopol - Hard
07.05.19
1-a rundă
vs. Nikita Mashtakov4-6, 4-6 pierderedetaliu meci
Croatia M15 Opatija - Zgura
28.03.19
a 2-a rundă
vs. Maxime Chazal1-6, 0-6 pierderedetaliu meci
26.03.19
1-a rundă
vs. Tomas Jirousek7-5, 6-1 victoriedetaliu meci
Croatia M15 Rovinj - Zgura
21.03.19
a 2-a rundă
vs. Andrea Basso7-65, 5-7, 4-6 pierderedetaliu meci
20.03.19
1-a rundă
vs. Nikola Basic6-0, 6-4 victoriedetaliu meci
Croatia M15 Porec - Zgura
11.03.19
1-a rundă de calif.
vs. Deni Zmak3-6, 7-61, 4-10 pierderedetaliu meci
Egypt M15 Sharm - Hard
30.01.19
1-a rundă
vs. Enrico Dalla Valle2-6, 3-6 pierderedetaliu meci
28.01.19
Calificare
vs. Alen Rogic Hadzalic6-3, 6-1 victoriedetaliu meci
28.01.19
1-a rundă de calif.
vs. Alessandro Ingarao7-65, 6-1 victoriedetaliu meci
Egypt M15 Sharm - Hard
24.01.19
a 2-a rundă
vs. Arthur Rinderknech4-6, 6-70 pierderedetaliu meci
22.01.19
1-a rundă
vs. Yu Hsiou Hsu6-2, 6-4 victoriedetaliu meci
Czech Republic Czech Republic - Indoor Hard
28.11.18
1-a rundă
vs. Remy Bertola6-73, 4-6 pierderedetaliu meci
Czech Republic Czech Republic - Indoor Hard
21.11.18
1-a rundă
vs. Tomas Jirousek2-6, 4-6 pierderedetaliu meci
Czech Republic Czech Republic - Indoor Hard
14.11.18
1-a rundă
vs. Tomas Machac6-76, 2-6 pierderedetaliu meci
Czech Republic Czech Republic - Indoor Hard
08.11.18
a 2-a rundă
vs. Petr Michnev5-7, 3-6 pierderedetaliu meci
07.11.18
1-a rundă
vs. Hugo Schott6-4, 6-1 victoriedetaliu meci
Germany Germany F15 - Carpet
11.10.18
a 2-a rundă
vs. Vadym Ursu6-3, 2-6, 2-6 pierderedetaliu meci
10.10.18
1-a rundă
vs. Egor Noskin6-4, 6-74, 6-3 victoriedetaliu meci
Germany Germany F14 - Indoor Hard
04.10.18
a 2-a rundă
vs. Patrick Mayer (GER)3-6, 6-3, 6-75 pierderedetaliu meci
03.10.18
1-a rundă
vs. Jonathan Binding6-3, 6-2 victoriedetaliu meci

Daniil Tsebrenko - ultimele meciuri

Poland M15 Wroclaw - Zgura
01.07.19
1-a rundă de calif.
vs. Piotr Grynkowski1-6, 5-7 pierderedetaliu meci
Czech Republic M25+H Most - Zgura
27.05.19
1-a rundă de calif.
vs. Krystof Zapsky3-6, 6-2, 8-10 pierderedetaliu meci
Ukraine M15 Irpin - Zgura
20.05.19
1-a rundă de calif.
vs. Dmytro Kamynin2-6, 2-6 pierderedetaliu meci
Bulgaria M15 Sozopol - Hard
07.05.19
Calificare
vs. Daniil Glinka4-6, 0-6 pierderedetaliu meci
06.05.19
1-a rundă de calif.
vs. Valentin Ivanov6-3, 6-0 victoriedetaliu meci
Germany Germany F16 - Indoor Hard
21.10.18
1-a rundă de calif.
vs. Herman Meeuwes Mattheo Knoop6-3, 3-6, 4-6 pierderedetaliu meci
Germany Germany F15 - Carpet
08.10.18
Calificare
vs. Egor Noskin3-6, 3-6 pierderedetaliu meci
07.10.18
2-a rundă de calif.
vs. Christian Braun6-4, 6-2 victoriedetaliu meci
Poland Poland F8 - Zgura
18.08.18
1-a rundă de calif.
vs. Tomasz Bednarek1-6, 6-4, 4-6 pierderedetaliu meci
Poland Poland F7 - Zgura
13.08.18
Calificare
vs. Vitalii Shcherba1-6, 1-6 pierderedetaliu meci
12.08.18
2-a rundă de calif.
vs. Bartosz Wojnar6-0, 6-3 victoriedetaliu meci
11.08.18
1-a rundă de calif.
vs. Samuel Pointon6-1, 6-1 victoriedetaliu meci
Poland Poland F6 - Zgura
05.08.18
2-a rundă de calif.
vs. Patryk Kosinski1-6, 6-79 pierderedetaliu meci
Slovakia Slovakia F2 - Zgura
29.07.18
1-a rundă de calif.
vs. Joshua Goodger3-6, 7-5, 4-6 pierderedetaliu meci
Lithuania Lithuania F1 - Zgura
21.07.18
1-a rundă de calif.
vs. Ignas Cipkus6-1, 6-0 victoriedetaliu meci
21.07.18
2-a rundă de calif.
vs. Razvan Marius Codescu4-6, 2-6 pierderedetaliu meci
Germany Germany F8 - Zgura
15.07.18
1-a rundă de calif.
vs. Karol Drzewiecki5-7, 3-6 pierderedetaliu meci
Czech Republic Czech Republic - Zgura
07.07.18
2-a rundă de calif.
vs. Robert Steinhauser5-7, 4-6 pierderedetaliu meci
07.07.18
1-a rundă de calif.
vs. Lukas Jelenik6-2, 6-0 victoriedetaliu meci
Czech Republic Czech Republic - Zgura
19.05.18
1-a rundă de calif.
vs. Martin Krumich3-6, 6-3, 3-6 pierderedetaliu meci
Bulgaria Bulgaria F1 - Hard
12.05.18
2-a rundă de calif.
vs. Marco Di Maro2-6, 4-6 pierderedetaliu meci
Poland Poland F2 - Zgura
06.05.18
1-a rundă de calif.
vs. Duje Ajdukovic4-6, 4-6 pierderedetaliu meci
Poland Poland F1 - Zgura
28.04.18
1-a rundă de calif.
vs. Antonin Bolardt5-7, 4-6 pierderedetaliu meci
Czech Republic Czech Republic - Indoor Hard
20.11.17
1-a rundă de calif.
vs. Dominik Nazaruk3-6, 2-6 pierderedetaliu meci
Poland Poland F10 - Zgura
21.08.17
Calificare
vs. Vladyslav Orlov7-64, 4-6, 3-6 pierderedetaliu meci
21.08.17
1-a rundă de calif.
vs. Paulius Matulevicius3-6, 6-0, 6-2 victoriedetaliu meci
21.08.17
2-a rundă de calif.
vs. Thomas Hulme6-1, 7-5 victoriedetaliu meci
Poland Poland F9 - Zgura
14.08.17
1-a rundă de calif.
vs. Nir Vodavoz6-3, 6-1 victoriedetaliu meci
14.08.17
Calificare
vs. Adam Chadaj1-6, 3-6 pierderedetaliu meci
14.08.17
2-a rundă de calif.
vs. Mikolaj Wrzol6-0, 6-3 victoriedetaliu meci
<