MECI
21.10.19 | 2-a rundă de calif. | Oriol Fillat Gimenez | Sheil Kotecha | 6-2, 6-3 | M15 Benicarlo | Zgura |
STATISTICI MECI
Spania
13.03.02, 22 Vârsta
13.03.02, 22 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Kenia
28.03.00, 24 Vârsta
28.03.00, 24 Vârsta
Oriol Fillat Gimenez vs. Sheil Kotecha - meciuri reciproce
21.10.19 | 2-a rundă de calif. | Oriol Fillat Gimenez | Sheil Kotecha | 6-2, 6-3 | detaliu meci | M15 Benicarlo | Zgura |
Oriol Fillat Gimenez form & Sheil Kotecha form
Oriol Fillat Gimenez - ultimele meciuri
M25 Mataro - Zgura | ||||
22.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Kuzey Cekirge | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Vic - Zgura | ||||
15.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Marc Saura Moragrega | 6-73, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Marbella - Hard | ||||
24.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Xavi Matas Ortega | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
23.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Jaime Caldes | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Paguera - Zgura | ||||
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Davide Pozzi | 7-5, 4-6, 5-10 | detaliu meci | |
M15 Palmanova - Zgura | ||||
11.02.20 Calificare | vs. Maxime Mora | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Christoffer Solberg | 6-1, 6-74, 10-3 | detaliu meci | |
09.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Samuel Guarin | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Manacor - Hard | ||||
12.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Pawel Juszczak | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Manacor - Hard | ||||
05.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Sacha Modica | 5-7, 6-77 | detaliu meci | |
M15 Telde - Zgura | ||||
26.11.19 1-a rundă | vs. Javier Marti | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.11.19 Calificare | vs. Joan B Borras Isern | 6-3, 3-6, 10-4 | detaliu meci | |
24.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Mark Owen Endler | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Benicarlo - Zgura | ||||
23.10.19 1-a rundă | vs. Alvaro Lopez San Martin | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
21.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Sheil Kotecha | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
21.10.19 Calificare | vs. Pol Fernandez | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
20.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Ivan Denisov | 6-3, 2-6, 10-3 | detaliu meci | |
M15 Sabadell - Zgura | ||||
01.10.19 Calificare | vs. Diego Fernandez Flores | 1-6, 6-3, 9-11 | detaliu meci | |
30.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Cameron Henricy Trigolos | 5-7, 6-3, 10-8 | detaliu meci | |
29.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Oscar Traviesa Mola | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Melilla - Zgura | ||||
23.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Maxence Broville | 1-6, 6-78 | detaliu meci | |
Spain F29 - Zgura | ||||
24.09.18 Calificare | vs. Hugo Gaston | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
23.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Jeremias Lima-Perez | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
22.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Lluis Dolz | 6-2, 4-6, 7-5 | detaliu meci | |
Spain F25 - Zgura | ||||
25.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Bruno Mardones | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Spain F12 - Zgura | ||||
20.05.18 2-a rundă de calif. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
19.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Francisco Dias | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Spain F7 - Zgura | ||||
17.03.18 1-a rundă de calif. | vs. John Echeverria | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.03.18 | vs. Raul Safont Martinez | 6-1, 7-5 | detaliu meci |
Sheil Kotecha - ultimele meciuri
Davis Cup - Hard | ||||
06.03.20 Rubber 1 | vs. Christopher Rungkat | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
24.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Alec Beckley | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Abdella Nedim Mohammed | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
09.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Arvid Nordquist | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Telde - Zgura | ||||
26.11.19 1-a rundă | vs. Kacper Zuk | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Castellon - Zgura | ||||
04.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Sergi Perez Contri | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
03.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Carles Arteche Vaquer | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Nules - Zgura | ||||
28.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Luca Sanchez | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
27.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Max Van Wijk | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Benicarlo - Zgura | ||||
21.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Oriol Fillat Gimenez | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 1-6, 6-4, 10-6 | detaliu meci | |
Roja de - Zgura | ||||
07.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Seville - Zgura | ||||
09.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Lawrence Bataljin | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
M25 Donostia - Zgura | ||||
26.08.19 Calificare | vs. Georgii Kravchenko | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Axel Herberg | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Santander - Zgura | ||||
20.08.19 Calificare | vs. Carlos Sanchez Jover | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Anatoliy Petrenko | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Vigo - Zgura | ||||
14.08.19 1-a rundă | vs. Yecong He | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
13.08.19 Calificare | vs. Bruno Pujol Navarro | 7-61, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Xativa - Zgura | ||||
30.07.19 1-a rundă | vs. Alejo Vilaro | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Denia - Zgura | ||||
23.07.19 Calificare | vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza | 4-6, 6-75 | detaliu meci | |
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Gabriel Diaz Freire | 7-62, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Gandia - Zgura | ||||
18.07.19 a 2-a rundă | vs. Remy Bertola | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
17.07.19 1-a rundă | vs. Aryan Goveas | 4-6, 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Getxo - Zgura | ||||
10.07.19 1-a rundă | vs. Carlos Boluda-Purkiss | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
09.07.19 Calificare | vs. Georg Winkler | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Pavel Kravchenko | 6-2, 7-60 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
24.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Lawrence Bataljin | 6-1, 5-7, 6-10 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
17.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Guido Ivan Justo | 6-2, 0-6, 5-10 | detaliu meci | |
M15 Kampala - Zgura | ||||
22.05.19 1-a rundă | vs. William Bushamuka | 1-6, 5-7 | detaliu meci |