MECI
11.07.18 | a 2-a rundă | Orlando Luz | Luca Gelhardt | 6-2, 6-2 | Netherlands F3 | Zgura |
STATISTICI MECI
Orlando Luz | Luca Gelhardt | |
Prima administrare % | 37/53 (70%) | 37/52 (71%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 28/37 (76%) | 17/37 (46%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 6/16 (38%) | 7/15 (47%) |
Break-ballurile câştigate | 5/9 (56%) | 1/4 (25%) |
Puncte câştigate din returnare | 28/52 (54%) | 19/53 (36%) |
Total puncte câştigate | 62/105 (59%) | 43/105 (41%) |
Greșeli duble | ||
ași | 6 | 1 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Luca Gelhardt | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Orlando Luz | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Luca Gelhardt | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Orlando Luz | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Luca Gelhardt | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Orlando Luz | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Luca Gelhardt | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Orlando Luz | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Luca Gelhardt | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Orlando Luz | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Luca Gelhardt | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
3-0 | Luca Gelhardt | |
0-0, 40-30[BP] | ||
Orlando Luz | 4-0 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Luca Gelhardt | |
Orlando Luz | 5-1 | |
0-0, 40-40 | ||
Orlando Luz | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Orlando Luz vs. Luca Gelhardt - meciuri reciproce
11.07.18 | a 2-a rundă | Orlando Luz | Luca Gelhardt | 6-2, 6-2 | detaliu meci | Netherlands F3 | Zgura |
Orlando Luz form & Luca Gelhardt form
Orlando Luz - ultimele meciuri
Sao Leopoldo - Zgura | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Pedro Sakamoto | 6-4, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
26.03.24 1-a rundă | vs. Thiago Moura Monteiro | 4-6, 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
Asuncion Challenger - Zgura | ||||
22.03.24 Sfert de finală | vs. Joao Fonseca | 6-3, 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
20.03.24 a 2-a rundă | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Liam Draxl | 6-71, 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
Santiago Challenger - Zgura | ||||
13.03.24 a 2-a rundă | vs. Juan Pablo Varillas | 3-6, 6-2, 6-73 | detaliu meci | |
12.03.24 1-a rundă | vs. Renzo Olivo | 6-3, 2-1 | detaliu meci | |
11.03.24 Calificare | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Piracicaba Challenger - Zgura | ||||
30.01.24 1-a rundă | vs. Felix Gill | 6-73, 6-75 | detaliu meci | |
Punta Del - Zgura | ||||
22.01.24 Calificare | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Alexander Weis | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
Tigre Challenger - Zgura | ||||
16.01.24 1-a rundă | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 6-2, 1-6 | detaliu meci | |
15.01.24 Calificare | vs. Ernesto Escobedo | 6-77, 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 7-63, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
09.01.24 1-a rundă | vs. Dmitry Popko | 7-5, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Cristian Garin | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
Montevideo Challenger - Zgura | ||||
14.11.23 1-a rundă | vs. Renzo Olivo | 4-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
13.11.23 Calificare | vs. Tristan Boyer | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Juan Pablo Paz | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Lima 2 - Zgura | ||||
06.11.23 Calificare | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 7-66, 3-6 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-78, 6-4 | detaliu meci | |
Curitiba Challenger - Zgura | ||||
28.10.23 Sfert de finală | vs. Luciano Darderi | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Francisco Comesana | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
24.10.23 1-a rundă | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
Santa Fe - Zgura | ||||
16.10.23 Calificare | vs. Blaise Bicknell | 7-61, 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Campinas Challenger - Zgura | ||||
06.10.23 Sfert de finală | vs. Andrea Pellegrino | 3-6, 6-0, 3-6 | detaliu meci | |
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Federico Coria | 6-3, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
03.10.23 1-a rundă | vs. Andrea Collarini | 6-3, 6-2 | detaliu meci |
Luca Gelhardt - ultimele meciuri
All Lower - Zgura | ||||
31.07.20 1-a rundă | vs. Hazem Naow | 6-4, 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
30.07.20 1-a rundă | vs. Benjamin Hassan | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
29.07.20 1-a rundă | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
28.07.20 1-a rundă | vs. Constantin Schmitz | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.07.20 1-a rundă | vs. Sebastian Fanselow | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
11.07.20 1-a rundă | vs. Tim Puetz | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.06.20 1-a rundă | vs. Jan Choinski | 6-3, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Cairo - Zgura | ||||
15.01.20 1-a rundă | vs. Gergely Madarasz | 1-4, - Luca Gelhardt - retragere | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
07.01.20 1-a rundă | vs. Fabrizio Ornago | 2-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
13.12.19 a 2-a rundă | vs. Ronald Slobodchikov | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.12.19 1-a rundă | vs. Darko Jandric | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
06.12.19 Sfert de finală | vs. Ronald Slobodchikov | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.12.19 a 2-a rundă | vs. Yankel Zemel | 6-1, 7-60 | detaliu meci | |
03.12.19 1-a rundă | vs. Andrey Chepelev | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
29.11.19 Sfert de finală | vs. Ronald Slobodchikov | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
28.11.19 a 2-a rundă | vs. Alvaro Lopez San Martin | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
27.11.19 1-a rundă | vs. Berk Ilkel | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
07.11.19 a 2-a rundă | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
06.11.19 1-a rundă | vs. Gregorio Lulli | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
05.11.19 Calificare | vs. Tristan Boyer | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
04.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Ruben Busch | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
03.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Sabit Suntic | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
28.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Mate Voros | 5-7, 7-5, 6-10 | detaliu meci | |
27.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Robert Ziganshin | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Burgas - Zgura | ||||
10.10.19 a 2-a rundă | vs. Marko Tepavac | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
09.10.19 1-a rundă | vs. Simeon Terziev | 6-2, 7-61 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
02.10.19 1-a rundă | vs. Yanki Erel | 2-6, 6-0, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
25.09.19 1-a rundă | vs. Dimitar Kuzmanov | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
19.09.19 a 2-a rundă | vs. Michael Vrbensky | 6-4, 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
17.09.19 1-a rundă | vs. Maciej Smola | 6-4, 6-3 | detaliu meci |