MECI
21.03.19 | a 2-a rundă | Oscar Jose Gutierrez | Orlando Luz | 6-3, 0-6, 6-3 | M15 Quinta | Hard |
STATISTICI MECI
Oscar Jose Gutierrez | Orlando Luz | |
Prima administrare % | 60/77 (78%) | 42/77 (55%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 40/60 (67%) | 28/42 (67%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 8/17 (47%) | 17/35 (49%) |
Break-ballurile câştigate | 3/10 (30%) | 3/9 (33%) |
Puncte câştigate din returnare | 32/77 (42%) | 29/77 (38%) |
Total puncte câştigate | 80/154 (52%) | 74/154 (48%) |
Greșeli duble | 2 | 4 |
ași | 1 | 4 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Orlando Luz | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Oscar Jose Gutierrez | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Orlando Luz | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Oscar Jose Gutierrez | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Orlando Luz | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Oscar Jose Gutierrez | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Orlando Luz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Oscar Jose Gutierrez | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Orlando Luz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Oscar Jose Gutierrez | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Orlando Luz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Oscar Jose Gutierrez | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-3 | Orlando Luz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Oscar Jose Gutierrez | 0-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-5 | Orlando Luz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
0-6 |
3 | ||
Oscar Jose Gutierrez | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Orlando Luz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Oscar Jose Gutierrez | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Orlando Luz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Oscar Jose Gutierrez | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Orlando Luz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Oscar Jose Gutierrez | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Orlando Luz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Oscar Jose Gutierrez | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Oscar Jose Gutierrez vs. Orlando Luz - meciuri reciproce
08.08.21 | 1-a rundă de calif. | Orlando Luz | Oscar Jose Gutierrez | 7-5, 6-3 | detaliu meci | San Marino | Zgura |
03.07.21 | Semifinală | Orlando Luz | Oscar Jose Gutierrez | 6-2, 6-4 | detaliu meci | M25 Wroclaw | Zgura |
31.08.19 | Semifinală | Oscar Jose Gutierrez | Orlando Luz | 6-2, 6-3 | detaliu meci | M25 Donostia | Zgura |
25.08.19 | Finală | Oscar Jose Gutierrez | Orlando Luz | 6-4, 6-1 | detaliu meci | M25 Santander | Zgura |
21.03.19 | a 2-a rundă | Oscar Jose Gutierrez | Orlando Luz | 6-3, 0-6, 6-3 | detaliu meci | M15 Quinta | Hard |
03.11.14 | 1-a rundă | Orlando Luz | Oscar Jose Gutierrez | 6-3, 3-6, 6-3 | detaliu meci | Brazil F12 | Zgura |
Oscar Jose Gutierrez form & Orlando Luz form
Oscar Jose Gutierrez - ultimele meciuri
M25 Tarragona - Zgura | ||||
25.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Filip Duda | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Filip Avdeev | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Badalona - Zgura | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. Carlos Gimeno Valero | 1-6, 7-62, 2-6 | detaliu meci | |
19.03.24 Calificare | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
18.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Ignacio Benzal Alia | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Joan Busoms Puig | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Felix Corwin | 6-72, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Sebastian Pino | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Villena - Hard | ||||
20.02.24 Calificare | vs. Andres Fernandez Canovas | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
19.02.24 2-a rundă de calif. | vs. David Puig Molina | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Ammar Elamin | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
M25 Hammamet - Zgura | ||||
09.02.24 Sfert de finală | vs. Nicholas David Ionel | 6-1, 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Thomas Fancutt | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
06.02.24 1-a rundă | vs. Marcel Zielinski | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Hammamet - Zgura | ||||
02.02.24 Sfert de finală | vs. Gian Marco Moroni | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.02.24 a 2-a rundă | vs. Gianluca Cadenasso | 6-2, 0-6, 6-4 | detaliu meci | |
31.01.24 1-a rundă | vs. Alaa Trifi | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Paul Woerner | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.01.24 1-a rundă | vs. Piotr Kusiewicz | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Esch/Alzette - Indoor Hard | ||||
03.01.24 1-a rundă | vs. Kylian Collignon | 3-6, 6-0, 2-6 | detaliu meci | |
01.01.24 Calificare | vs. Edison Ambarzumjan | 7-5, 7-62 | detaliu meci | |
31.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Laurent Schroeder | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Benicarlo - Zgura | ||||
07.11.23 Calificare | vs. Anthony Genov | 6-75, 2-3, - Oscar Jose Gutierrez - retragere | detaliu meci | |
06.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Iker Sevilla | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Darius Florin Pop | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M25+H Mulhouse - Indoor Hard | ||||
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Antoine Walch | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Castellon - Zgura | ||||
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Sergi Perez Contri | 4-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Ignacio Parisca | 6-4, 7-61 | detaliu meci | |
17.10.23 Calificare | vs. Sergi Fita Juan | 6-1, 6-1 | detaliu meci |
Orlando Luz - ultimele meciuri
Sao Leopoldo - Zgura | ||||
26.03.24 1-a rundă | vs. Thiago Moura Monteiro | 4-6, 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
Asuncion Challenger - Zgura | ||||
22.03.24 Sfert de finală | vs. Joao Fonseca | 6-3, 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
20.03.24 a 2-a rundă | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Liam Draxl | 6-71, 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
Santiago Challenger - Zgura | ||||
13.03.24 a 2-a rundă | vs. Juan Pablo Varillas | 3-6, 6-2, 6-73 | detaliu meci | |
12.03.24 1-a rundă | vs. Renzo Olivo | 6-3, 2-1 | detaliu meci | |
11.03.24 Calificare | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Piracicaba Challenger - Zgura | ||||
30.01.24 1-a rundă | vs. Felix Gill | 6-73, 6-75 | detaliu meci | |
Punta Del - Zgura | ||||
22.01.24 Calificare | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Alexander Weis | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
Tigre Challenger - Zgura | ||||
16.01.24 1-a rundă | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 6-2, 1-6 | detaliu meci | |
15.01.24 Calificare | vs. Ernesto Escobedo | 6-77, 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 7-63, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
09.01.24 1-a rundă | vs. Dmitry Popko | 7-5, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Cristian Garin | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
Montevideo Challenger - Zgura | ||||
14.11.23 1-a rundă | vs. Renzo Olivo | 4-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
13.11.23 Calificare | vs. Tristan Boyer | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Juan Pablo Paz | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Lima 2 - Zgura | ||||
06.11.23 Calificare | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 7-66, 3-6 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-78, 6-4 | detaliu meci | |
Curitiba Challenger - Zgura | ||||
28.10.23 Sfert de finală | vs. Luciano Darderi | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Francisco Comesana | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
24.10.23 1-a rundă | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
Santa Fe - Zgura | ||||
16.10.23 Calificare | vs. Blaise Bicknell | 7-61, 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Campinas Challenger - Zgura | ||||
06.10.23 Sfert de finală | vs. Andrea Pellegrino | 3-6, 6-0, 3-6 | detaliu meci | |
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Federico Coria | 6-3, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
03.10.23 1-a rundă | vs. Andrea Collarini | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
02.10.23 Calificare | vs. Marcelo Zormann | 6-4, 6-3 | detaliu meci |