MECI
27.03.17 | 2-a rundă de calif. | Patrik Obal | Dominik Recek | 6-76, 6-3, 7-66 | Croatia F4 | Zgura |
STATISTICI MECI
Slovacia
20.06.96, 27 Vârsta
20.06.96, 27 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Cehia
19.02.95, 29 Vârsta
18926 $
19.02.95, 29 Vârsta
18926 $
Patrik Obal vs. Dominik Recek - meciuri reciproce
30.07.18 | 2-a rundă de calif. | Dominik Recek | Patrik Obal | 6-71, 6-1, 7-5 | detaliu meci | Slovakia F2 | Zgura |
08.05.17 | 2-a rundă de calif. | Dominik Recek | Patrik Obal | 6-4, 6-2 | detaliu meci | Hungary F1 | Zgura |
27.03.17 | 2-a rundă de calif. | Patrik Obal | Dominik Recek | 6-76, 6-3, 7-66 | detaliu meci | Croatia F4 | Zgura |
05.12.16 | Calificare | Patrik Obal | Dominik Recek | 6-4, 3-6, 6-4 | detaliu meci | Czech Republic | Carpet |
21.11.16 | 1-a rundă de calif. | Patrik Obal | Dominik Recek | 6-4, 7-60 | detaliu meci | Czech Republic | Indoor Hard |
Patrik Obal form & Dominik Recek form
Patrik Obal - ultimele meciuri
Slovakia F2 - Zgura | ||||
30.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Dominik Recek | 7-61, 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
29.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Joao Marcos Nusdeo | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Slovakia F1 - Zgura | ||||
26.07.18 a 2-a rundă | vs. Rio Noguchi | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.07.18 1-a rundă | vs. Michael Gloeckler | 3-6, 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
23.07.18 Calificare | vs. Martin Fekiac | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
22.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Tino Kovacic | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
21.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Adam Kulich | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
Czech Republic - Indoor Hard | ||||
01.11.17 1-a rundă | vs. Karol Drzewiecki | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
30.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Pavel Motl | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
30.10.17 Calificare | vs. Alexey Aleshchev | 5-7, 7-62, 6-3 | detaliu meci | |
Czech Republic - Carpet | ||||
23.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Tomas Jirousek | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Slovakia F2 - Zgura | ||||
01.08.17 1-a rundă | vs. Gregoire Jacq | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Slovakia F1 - Zgura | ||||
27.07.17 a 2-a rundă | vs. Pavel Nejedly | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.07.17 1-a rundă | vs. Michal Marko | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Czech Republic - Zgura | ||||
18.07.17 1-a rundă | vs. Juan Pablo Ficovich | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Czech Republic - Zgura | ||||
10.07.17 1-a rundă | vs. Alex Molcan | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Hungary F5 - Zgura | ||||
20.06.17 1-a rundă | vs. Manuel Pena Lopez | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Kerim Subasic | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
19.06.17 2-a rundă de calif. | vs. David Damian Brna | 4-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
19.06.17 Calificare | vs. Adam Hecimovic | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
Hungary F4 - Zgura | ||||
13.06.17 1-a rundă | vs. Robin Kern | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Hungary F3 - Zgura | ||||
22.05.17 1-a rundă | vs. James Frawley | 6-70, 2-6 | detaliu meci | |
Czech Republic - Zgura | ||||
15.05.17 2-a rundă de calif. | vs. Antonin Bolardt | 6-3, 6-76, 2-6 | detaliu meci | |
15.05.17 1-a rundă de calif. | vs. Delf Gohlke | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Hungary F1 - Zgura | ||||
08.05.17 2-a rundă de calif. | vs. Dominik Recek | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Croatia F4 - Zgura | ||||
27.03.17 1-a rundă de calif. | vs. Filip Jakob Zupancic | 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
27.03.17 2-a rundă de calif. | vs. Dominik Recek | 6-76, 6-3, 7-66 | detaliu meci | |
27.03.17 Calificare | vs. Andres Gabriel Ciurletti | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Croatia F3 - Zgura | ||||
20.03.17 | vs. Antonin Bolardt | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
20.03.17 Calificare | vs. Daniele Capecchi | 2-6, 2-6 | detaliu meci |
Dominik Recek - ultimele meciuri
M25 Pardubice - Zgura | ||||
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Martin Krumich | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
20.09.23 1-a rundă | vs. Amaury Raynel | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
19.09.23 Calificare | vs. Stepan Mruzek | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
18.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-2, 6-76, 10-5 | detaliu meci | |
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Dimitris Sakellaridis | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Jablonec - Zgura | ||||
29.08.23 1-a rundă | vs. Toby Alex Kodat | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
M25 Lesa - Zgura | ||||
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Lorenzo Carboni | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
22.08.23 1-a rundă | vs. Gabriele Maria Noce | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
21.08.23 Calificare | vs. Martin Benes | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Ueberlingen - Zgura | ||||
16.08.23 1-a rundă | vs. Max Wiskandt | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Liberec Challenger - Zgura | ||||
31.07.23 Calificare | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 7-5, 6-76, 0-6 | detaliu meci | |
30.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Neil Oberleitner | 3-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
M25+H Kassel - Zgura | ||||
11.07.23 Calificare | vs. Karlo Cubelic | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
10.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Max Schoenhaus | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Marburg - Zgura | ||||
07.07.23 Sfert de finală | vs. Louis Wessels | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
06.07.23 a 2-a rundă | vs. Vincent Marysko | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
05.07.23 1-a rundă | vs. Milan Welte | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
04.07.23 Calificare | vs. Gabriel Matuszewski | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
03.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Kristian Janci | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Jablonec - Zgura | ||||
31.05.23 1-a rundă | vs. Sebastian Fanselow | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.05.23 Calificare | vs. Tomas Zlatohlavek | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
29.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Jiri Cizek | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
28.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Noah Thurner | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Meerbusch - Zgura | ||||
25.04.23 Calificare | vs. Matyas Cerny | 3-6, 6-3, 9-11 | detaliu meci | |
24.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Elias Julian Werner | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
23.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Sebastian Buehler | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Telde - Zgura | ||||
19.04.23 1-a rundă | vs. Alberto Barroso Campos | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
17.04.23 Calificare | vs. Nicolas Rafael Goldberg Alviani | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Peetu Pohjola | 6-4, 0-6, 10-5 | detaliu meci | |
M15 Telde - Zgura | ||||
11.04.23 1-a rundă | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-2, 1-6, 3-6 | detaliu meci |