MECI
30.05.18 | 1-a rundă | Patrik Rikl | Petr Michnev | 6-2, 6-4 | Czech Republic | Zgura |
STATISTICI MECI
Patrik Rikl | Petr Michnev | |
Prima administrare % | 41/53 (77%) | 30/47 (64%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 31/41 (76%) | 22/30 (73%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 6/12 (50%) | 5/17 (29%) |
Break-ballurile câştigate | 3/5 (60%) | 0/2 (0%) |
Puncte câştigate din returnare | 20/47 (43%) | 16/53 (30%) |
Total puncte câştigate | 57/100 (57%) | 43/100 (43%) |
Greșeli duble | 1 | 2 |
ași | 0 | 2 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Patrik Rikl | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Petr Michnev | |
Patrik Rikl | 1-1 | |
0-0, 15-40[BP] | ||
2-1 | Petr Michnev | |
0-0, 40-15[BP], 30-40 | ||
2-2 | Petr Michnev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
3-2 | Petr Michnev | |
4-2 | Petr Michnev | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Patrik Rikl | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Petr Michnev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Patrik Rikl | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Petr Michnev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
2-1 | Petr Michnev | |
0-0, 15-40 | ||
2-2 | Petr Michnev | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Patrik Rikl | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Petr Michnev | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Patrik Rikl | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Petr Michnev | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Patrik Rikl | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Patrik Rikl vs. Petr Michnev - meciuri reciproce
30.05.18 | 1-a rundă | Patrik Rikl | Petr Michnev | 6-2, 6-4 | detaliu meci | Czech Republic | Zgura |
31.05.17 | 1-a rundă | Petr Michnev | Patrik Rikl | 3-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | Czech Republic | Zgura |
Patrik Rikl form & Petr Michnev form
Patrik Rikl - ultimele meciuri
M25 Trnava - Indoor Hard | ||||
06.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Michael Gloeckler | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Ortisei Challenger - Indoor Hard | ||||
23.10.23 Calificare | vs. Hynek Barton | 6-3, 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
Liberec Challenger - Zgura | ||||
30.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 1-6, 3-4, - Patrik Rikl - retragere | detaliu meci | |
M25 Poprad - Zgura | ||||
25.06.23 Finală | vs. Andrew Paulson | 3-6, 7-65, 6-4 | detaliu meci | |
24.06.23 Semifinală | vs. Vladyslav Orlov | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
23.06.23 Sfert de finală | vs. Lukas Palovic | 6-0, 1-0, Lukas Palovic - retragere | detaliu meci | |
22.06.23 a 2-a rundă | vs. Jiri Barnat | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
20.06.23 1-a rundă | vs. Fryderyk Lechno-Wasiutynski | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Jablonec - Zgura | ||||
30.05.23 Calificare | vs. Jiri Jenicek | 0-6, 6-3, 6-10 | detaliu meci | |
29.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Philipp Pavlenko | 6-3, 7-66 | detaliu meci | |
28.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Alfred Almasi | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Most - Zgura | ||||
25.05.23 a 2-a rundă | vs. Henri Squire | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.05.23 1-a rundă | vs. Daniel Siniakov | 6-3, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Prague - Zgura | ||||
20.05.23 Semifinală | vs. Lukas Neumayer | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.05.23 Sfert de finală | vs. Rudolf Molleker | 7-63, 6-4 | detaliu meci | |
18.05.23 a 2-a rundă | vs. Mark Wallner | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
17.05.23 1-a rundă | vs. Jiri Jenicek | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
16.05.23 Calificare | vs. Dylan Dietrich | 6-2, 6-73, 11-9 | detaliu meci | |
15.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Andrin Casanova | 6-4, 4-6, 11-9 | detaliu meci | |
14.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Samuel Kyjaci | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Prague 2 - Zgura | ||||
07.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Alex Rybakov | 6-75, 5-7 | detaliu meci | |
Ostrava Challenger - Zgura | ||||
25.04.23 1-a rundă | vs. Mate Valkusz | 3-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
24.04.23 Calificare | vs. Timo Stodder | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
23.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Mathias Bourgue | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Jakarta - Hard | ||||
13.04.23 a 2-a rundă | vs. Dayne Kelly | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.04.23 1-a rundă | vs. Jake Delaney | 6-2, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
21.10.22 Sfert de finală | vs. Maxime Chazal | 6-0, 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
20.10.22 a 2-a rundă | vs. Louroi Martinez | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
19.10.22 1-a rundă | vs. Matvey Minin | 6-4, 6-2 | detaliu meci |
Petr Michnev - ultimele meciuri
M15 Rovinj - Zgura | ||||
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Viacheslav Bielinskyi | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Tommaso Compagnucci | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
12.03.24 Calificare | vs. Christian Fellin | 4-6, 6-2, 10-2 | detaliu meci | |
11.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Daniel Bagnolini | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
11.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Jan Dimitrijevic | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Pardubice - Zgura | ||||
20.09.23 1-a rundă | vs. Louis Wessels | 6-3, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.09.23 Calificare | vs. Aljaz Jeran | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
18.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Vojtech Mares | 7-64, 2-6, 10-6 | detaliu meci | |
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Ondrej Kratochvil | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Jablonec - Zgura | ||||
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Jiri Barnat | 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
30.08.23 1-a rundă | vs. Akram El Sallaly | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
29.08.23 Calificare | vs. Filip Vacula | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
28.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Dung Em Oliver Dao | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
27.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Milosz Sroka | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Wroclaw - Zgura | ||||
30.06.21 1-a rundă | vs. Orlando Luz | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.06.21 Calificare | vs. Alibek Kachmazov | 4-6, 6-3, 10-7 | detaliu meci | |
28.06.21 2-a rundă de calif. | vs. Taiyo Yamanaka | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
27.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Leon Hoeveler | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Skopje - Zgura | ||||
09.06.21 1-a rundă | vs. Miljan Zekic | 1-3, - Petr Michnev - retragere | detaliu meci | |
08.06.21 Calificare | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-2, 2-6, 10-6 | detaliu meci | |
07.06.21 2-a rundă de calif. | vs. Mario Aleksic | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Skopje - Zgura | ||||
03.06.21 a 2-a rundă | vs. Miljan Zekic | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
02.06.21 1-a rundă | vs. Ronan Joncour | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
01.06.21 Calificare | vs. Boris Butulija | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
31.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Samuele Pieri | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
30.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Relja Eskic | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Prague - Zgura | ||||
11.05.21 Calificare | vs. Adam Pavlasek | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Roman Postolka | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
09.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Vojtech Vlkovsky | 2-6, 7-5, 10-8 | detaliu meci | |
M15 Sibenik - Zgura | ||||
20.04.21 1-a rundă | vs. Francesco Vilardo | 0-6, 4-6 | detaliu meci |