MECI
11.11.19 | 1-a rundă de calif. | Pavel Shumeiko | Tomas Vanko | 6-3, 2-0, - retragere | M15 Milovice | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
Ucraina
11.10.00, 23 Vârsta
11.10.00, 23 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Slovacia
29.09.01, 22 Vârsta
29.09.01, 22 Vârsta
Pavel Shumeiko vs. Tomas Vanko - meciuri reciproce
11.11.19 | 1-a rundă de calif. | Pavel Shumeiko | Tomas Vanko | 6-3, 2-0, Tomas Vanko - retragere | detaliu meci | M15 Milovice | Indoor Hard |
Pavel Shumeiko form & Tomas Vanko form
Pavel Shumeiko - ultimele meciuri
M15 Trnava - Indoor Hard | ||||
05.12.22 1-a rundă de calif. | vs. Tomas Lanik | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Trnava - Indoor Hard | ||||
29.11.22 Calificare | vs. Tomas Lanik | 1-6, - Pavel Shumeiko - retragere | detaliu meci | |
28.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
06.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Diego Fernandez Flores | 0-6, 0-3, - Pavel Shumeiko - retragere | detaliu meci | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
20.10.22 a 2-a rundă | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
18.10.22 1-a rundă | vs. Vasile Antonescu | 6-1, 4-6, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
11.10.22 1-a rundă | vs. Tuncay Duran | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
10.10.22 Calificare | vs. Jaka Protic Zakelj | 6-74, 6-1, 10-4 | detaliu meci | |
09.10.22 1-a rundă de calif. | vs. David Simeonov | 6-4, 1-6, 10-8 | detaliu meci | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
03.10.22 Calificare | vs. Mert Ramadan | 7-65, 5-7, 4-10 | detaliu meci | |
02.10.22 1-a rundă de calif. | vs. David Simeonov | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Maribor - Zgura | ||||
08.09.22 a 2-a rundă | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
07.09.22 1-a rundă | vs. Rrezart Cungu | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
06.09.22 Calificare | vs. Sergo Sikharulidze | 6-1, 4-6, 10-4 | detaliu meci | |
05.09.22 2-a rundă de calif. | vs. Lamin Lourenzo Da Silva | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
04.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Leonardo Biasiolo | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Szabolcsveresmart - Zgura | ||||
30.08.22 1-a rundă | vs. Andrew Paulson | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Bad - Zgura | ||||
25.08.22 a 2-a rundă | vs. Marko Andrejic | 6-76, 2-6 | detaliu meci | |
24.08.22 1-a rundă | vs. Akram El Sallaly | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Helsinki - Hard | ||||
10.08.22 1-a rundă | vs. Matvey Minin | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Parnu - Zgura | ||||
03.08.22 1-a rundă | vs. Nathan Seateun | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Metzingen - Zgura | ||||
18.07.22 Calificare | vs. Stefan Peter Hampe | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
17.07.22 1-a rundă de calif. | vs. William Grant | 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
17.07.22 2-a rundă de calif. | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Litija - Zgura | ||||
10.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Frane Nincevic | 6-3, 0-6, 7-10 | detaliu meci | |
M25 Poprad - Zgura | ||||
30.06.22 a 2-a rundă | vs. Gergely Madarasz | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
28.06.22 1-a rundă | vs. Andrej Krajcik | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Skopje - Zgura | ||||
12.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Ivan Kremenchutskyi | 6-4, 2-6, 4-10 | detaliu meci | |
M15 Novomoskovsk - Zgura | ||||
01.09.20 1-a rundă | vs. George Loffhagen | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Trnava - Indoor Hard | ||||
26.02.20 1-a rundă | vs. Danylo Kalenichenko | 4-6, 0-6 | detaliu meci |
Tomas Vanko - ultimele meciuri
M15 Bratislava - Indoor Hard | ||||
25.11.20 1-a rundă | vs. Vadym Ursu | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Pardubice - Zgura | ||||
30.09.20 1-a rundă | vs. Jiri Lehecka | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Prague - Zgura | ||||
13.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Antonin Bolardt | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Trnava - Indoor Hard | ||||
25.02.20 1-a rundă | vs. Lukas Klein | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Milovice - Indoor Hard | ||||
11.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Pavel Shumeiko | 3-6, 0-2, - Tomas Vanko - retragere | detaliu meci | |
M15 Prague - Indoor Hard | ||||
04.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Robin Stanek | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Opava - Carpet | ||||
30.10.19 1-a rundă | vs. David Poljak | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Liberec - Carpet | ||||
23.10.19 1-a rundă | vs. Christian Samuelsson | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Olomouc - Carpet | ||||
15.10.19 1-a rundă | vs. Martin Krumich | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25+H Ricany - Zgura | ||||
25.09.19 1-a rundă | vs. Jiri Jenicek | 4-6, 6-2, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
15.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Joel Javier Alt | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Bratislava - Zgura | ||||
27.08.19 1-a rundă | vs. Lukas Klein | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Helsinki - Zgura | ||||
19.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Mattias Siimar | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Piestany - Zgura | ||||
16.07.19 1-a rundă | vs. Petr Hajek | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Pardubice - Zgura | ||||
25.06.19 1-a rundă | vs. Lukas Klein | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
Bratislava Challenger - Zgura | ||||
17.06.19 Calificare | vs. Michael Vrbensky | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
M25+H Jablonec - Zgura | ||||
21.05.19 1-a rundă | vs. Jacob Grills | 1-2, - Tomas Vanko - retragere | detaliu meci | |
M15 Prague - Zgura | ||||
14.05.19 1-a rundă | vs. Calum Puttergill | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Piestany - Zgura | ||||
08.05.19 1-a rundă | vs. David Poljak | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
25.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
20.03.19 1-a rundă | vs. Ronald Slobodchikov | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
27.02.19 1-a rundă | vs. Pietro Rondoni | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
28.01.19 1-a rundă de calif. | vs. Razvan Marius Codescu | 2-6, 6-4, 7-10 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
26.01.19 1-a rundă | vs. Maxime Hamou | Maxime Hamou - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
Turkey F40 - Zgura | ||||
11.12.18 1-a rundă | vs. Gorazd Srbljak | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Turkey F39 - Zgura | ||||
02.12.18 2-a rundă de calif. | vs. Demetris Azoides | 6-3, 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
01.12.18 1-a rundă de calif. | vs. Morad-Mackey Den Drijver | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Turkey F35 - Zgura | ||||
07.11.18 1-a rundă | vs. Peter Nagy | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Turkey F34 - Zgura | ||||
28.10.18 2-a rundă de calif. | vs. Sultan Narbekov | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
27.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Kayra Kargin | 6-2, 6-2 | detaliu meci |