MECI
04.11.19 | 2-a rundă de calif. | Pawel Juszczak | Pol Sanchez Vinas | 6-3, 6-2 | M15 Castellon | Zgura |
STATISTICI MECI
Å¢ara
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Spania
29.09.01, 22 Vârsta
29.09.01, 22 Vârsta
Pawel Juszczak vs. Pol Sanchez Vinas - meciuri reciproce
04.11.19 | 2-a rundă de calif. | Pawel Juszczak | Pol Sanchez Vinas | 6-3, 6-2 | detaliu meci | M15 Castellon | Zgura |
Pawel Juszczak form & Pol Sanchez Vinas form
Pawel Juszczak - ultimele meciuri
Szczecin Challenger - Zgura | ||||
11.09.23 Calificare | vs. Rudolf Molleker | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Clement Tabur | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Koszalin - Zgura | ||||
09.09.23 Semifinală | vs. Lewie Lane | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.09.23 Sfert de finală | vs. Maciej Rajski | 6-2, 3-0, Maciej Rajski - retragere | detaliu meci | |
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
06.09.23 1-a rundă | vs. Alessandro Cortegiani | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Szczawno - Zgura | ||||
01.09.23 Sfert de finală | vs. Jasza Szajrych | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Pietro Orlando Fellin | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
30.08.23 1-a rundă | vs. Jakub Nicod | 6-3, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
Prague 3 - Zgura | ||||
22.08.23 1-a rundă | vs. Andrew Paulson | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.08.23 Calificare | vs. Alexander Donski | 7-61, 7-67 | detaliu meci | |
20.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Bielsko - Zgura | ||||
16.08.23 1-a rundă | vs. Juliusz Bienkiewicz | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Liberec Challenger - Zgura | ||||
30.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Matthew Dellavedova | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Celje - Zgura | ||||
02.07.23 Finală | vs. Enrico Dalla Valle | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
01.07.23 Semifinală | vs. Sebastian Sorger | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
30.06.23 Sfert de finală | vs. Vito Tonejc | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
29.06.23 a 2-a rundă | vs. Benedikt Emesz | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
28.06.23 1-a rundă | vs. Alexander Donski | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Store - Zgura | ||||
23.06.23 Sfert de finală | vs. Alvaro Guillen Meza | 6-2, 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
22.06.23 a 2-a rundă | vs. Corey Gaal | 6-72, 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
21.06.23 1-a rundă | vs. Jakub Nicod | 3-6, 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Litija - Zgura | ||||
18.06.23 Finală | vs. Alvaro Guillen Meza | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
17.06.23 Semifinală | vs. Luca Wiedenmann | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
16.06.23 Sfert de finală | vs. Admir Kalender | 7-5, Admir Kalender - retragere | detaliu meci | |
15.06.23 a 2-a rundă | vs. Tadeas Paroulek | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
13.06.23 1-a rundă | vs. Sebastian Dominko | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Kursumlijska - Zgura | ||||
01.06.23 a 2-a rundă | vs. Lautaro Midon | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
30.05.23 1-a rundă | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 4-0, Ignacio Monzon - retragere | detaliu meci | |
M15 Kursumlijska - Zgura | ||||
27.05.23 Semifinală | vs. Andrea Picchione | 5-7, 0-6 | detaliu meci |
Pol Sanchez Vinas - ultimele meciuri
M25 Bagneres - Hard | ||||
30.08.21 Calificare | vs. Mikail Alimli | 3-6, 0-4, - Pol Sanchez Vinas - retragere | detaliu meci | |
29.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Baptiste Zambelli | 7-5, 2-6, 10-5 | detaliu meci | |
M25 Guayaquil - Zgura | ||||
01.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Juan Diego Rojas | 5-7, 6-2, 7-10 | detaliu meci | |
M25 Portoviejo - Zgura | ||||
26.07.21 2-a rundă de calif. | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Torello - Hard | ||||
06.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Chanon Phunsawat | 6-73, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Loule - Hard | ||||
09.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Giuseppe Tresca | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
M25 Murcia - Zgura | ||||
01.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Paul Valsecchi | 6-0, 1-6, 2-10 | detaliu meci | |
M15 Paguera - Zgura | ||||
17.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Maxime Mora | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Pietro Pirolt | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Palmanova - Zgura | ||||
09.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Kuzey Cekirge | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
02.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Gorazd Srbljak | 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
26.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Peter Sallay | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Manacor - Hard | ||||
12.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Oscar Mesquida Berg | 6-76, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Telde - Zgura | ||||
26.11.19 1-a rundă | vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza | 6-2, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
25.11.19 Calificare | vs. Cameron Henricy Trigolos | 6-4, 3-6, 10-2 | detaliu meci | |
24.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Pablo Perez Ramos | 6-74, 6-0, 10-5 | detaliu meci | |
M15 Castellon - Zgura | ||||
04.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Pawel Juszczak | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
03.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Miguel Perez Pena | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Benicarlo - Zgura | ||||
20.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Francisco Cabral | 2-6, 6-3, 4-10 | detaliu meci | |
M15 Getafe - Hard | ||||
15.10.19 Calificare | vs. Alberto Barroso Campos | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Hans Albert Schubert | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
13.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Miguel Briega Ramos | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Sabadell - Zgura | ||||
30.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Maxime Mora | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
29.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Andreas Anastasis Lavdas | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Melilla - Zgura | ||||
25.09.19 1-a rundă | vs. Alex Martinez | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
09.09.19 Calificare | vs. Leonardo Catani | 6-1, 2-6, 8-10 | detaliu meci | |
08.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Guelfo Baldovinetti | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M25 La - Zgura | ||||
05.09.19 1-a rundă | vs. Manuel Guinard | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
02.09.19 Calificare | vs. Mohamed Anouar Braham | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
01.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Ying Hou | 6-4, 6-4 | detaliu meci |