MECI
08.10.19 | Calificare | Pedro Boscardin Dias | Fernando Yamacita | 6-2, 6-4 | M25 Rio | Zgura |
STATISTICI MECI
Pedro Boscardin Dias | Fernando Yamacita | |
Prima administrare % | 29/49 (59%) | 36/68 (53%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 21/29 (72%) | 27/36 (75%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 16/20 (80%) | 12/32 (38%) |
Puncte câştigate din returnare | 29/68 (43%) | 12/49 (24%) |
Total puncte câştigate | 66/117 (56%) | 51/117 (44%) |
Greșeli duble | 1 | 3 |
ași | 1 | 1 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Pedro Boscardin Dias | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Fernando Yamacita | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Pedro Boscardin Dias | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Pedro Boscardin Dias | 5-2 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Fernando Yamacita | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Pedro Boscardin Dias | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Fernando Yamacita | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Pedro Boscardin Dias | 1-2 | |
0-0 | ||
2-2 | Fernando Yamacita | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40 | ||
Pedro Boscardin Dias | 2-3 | |
0-0, 0-15, 40-15 | ||
3-3 | Fernando Yamacita | |
0-0 | ||
Pedro Boscardin Dias | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Fernando Yamacita | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Pedro Boscardin Dias | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Pedro Boscardin Dias vs. Fernando Yamacita - meciuri reciproce
08.10.19 | Calificare | Pedro Boscardin Dias | Fernando Yamacita | 6-2, 6-4 | detaliu meci | M25 Rio | Zgura |
Pedro Boscardin Dias form & Fernando Yamacita form
Pedro Boscardin Dias - ultimele meciuri
Sao Leopoldo - Zgura | ||||
25.03.24 Calificare | vs. Emilio Gomez | 6-73, 5-7 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Eric Martins | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Santiago Challenger - Zgura | ||||
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Juan Bautista Otegui | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Santa Cruz - Zgura | ||||
04.03.24 Calificare | vs. Gabi Adrian Boitan | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Fernando Romboli | 3-0, Fernando Romboli - retragere | detaliu meci | |
M25 Tucuman - Zgura | ||||
27.02.24 1-a rundă | vs. Wilson Leite | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Villa - Zgura | ||||
23.02.24 Sfert de finală | vs. Facundo Mena | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Matias Franco Descotte | 7-64, 7-5 | detaliu meci | |
20.02.24 1-a rundă | vs. Franco Emanuel Egea | 6-4, 4-6, 7-66 | detaliu meci | |
Lima 2 - Zgura | ||||
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Tristan Boyer | 3-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
Guayaquil Challenger - Zgura | ||||
30.10.23 Calificare | vs. Max Houkes | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Andres Urrea | 6-0, 4-1, Andres Urrea - retragere | detaliu meci | |
Curitiba Challenger - Zgura | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Renzo Olivo | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
23.10.23 Calificare | vs. Pedro Sakamoto | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Luis Britto | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
Santa Fe - Zgura | ||||
17.10.23 1-a rundă | vs. Carlos Taberner | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
16.10.23 Calificare | vs. Juan Pablo Ficovich | 5-7, 7-62, 6-3 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Ignacio Novo | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
08.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Marco Trungelliti | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
Campinas Challenger - Zgura | ||||
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Jefferson Wendler Filho | 6-0, 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Antofagasta Challenger - Zgura | ||||
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Gonzalo Lama | 1-6, 6-73 | detaliu meci | |
19.09.23 1-a rundă | vs. Tomas Barrios Vera | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
18.09.23 Calificare | vs. Wilson Leite | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Jose Pereira | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Santa Cruz - Zgura | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Facundo Mena | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.09.23 Calificare | vs. Juan Bautista Otegui | 6-1, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Estaban Davila | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Lima Challenger - Zgura | ||||
21.08.23 1-a rundă | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Trujillo - Zgura | ||||
18.08.23 Sfert de finală | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Matias Soto | 3-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci |
Fernando Yamacita - ultimele meciuri
Piracicaba Challenger - Zgura | ||||
29.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Gonzalo Villanueva | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Sao - Zgura | ||||
23.08.23 1-a rundă | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 5-7, 6-71 | detaliu meci | |
M15 Belem - Hard | ||||
18.08.23 Sfert de finală | vs. Mateo Barreiros Reyes | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Daniel Antonio Nunez | 7-63, 6-0 | detaliu meci | |
15.08.23 1-a rundă | vs. Lautaro Agustin Corthey | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Bolzano - Zgura | ||||
02.08.23 a 2-a rundă | vs. Nikolay Vylegzhanin | 7-65, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.08.23 1-a rundă | vs. Iacopo Sada | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Perugia - Zgura | ||||
28.07.23 Sfert de finală | vs. Luca Castagnola | 4-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
27.07.23 a 2-a rundă | vs. Federico Bondioli | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
26.07.23 1-a rundă | vs. Francesco Liucci | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Gubbio - Zgura | ||||
19.07.23 1-a rundă | vs. Alessandro Pecci | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Padova - Zgura | ||||
12.07.23 1-a rundă | vs. Gabriele Pennaforti | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Biella - Zgura | ||||
05.07.23 a 2-a rundă | vs. Luca Castagnola | 6-3, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
04.07.23 1-a rundă | vs. Stefano D'Agostino | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Mogi - Zgura | ||||
27.04.23 a 2-a rundă | vs. Bruno Fernandez | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
26.04.23 1-a rundă | vs. Matheus Amorim De Lima | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Florianopolis Challenger - Zgura | ||||
17.04.23 Calificare | vs. Arklon Huertas Del Pino | 6-74, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Gabriel Schenekenberg | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Santo - Zgura | ||||
12.04.23 1-a rundă | vs. Juan Sebastian Gomez | 6-1, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Santo - Zgura | ||||
05.04.23 1-a rundă | vs. Tobias Franco | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Rio - Zgura | ||||
11.03.23 Semifinală | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.03.23 Sfert de finală | vs. Juan Ignacio Galarza | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
09.03.23 a 2-a rundă | vs. Juan Manuel La Serna | 5-7, 6-1, 7-66 | detaliu meci | |
08.03.23 1-a rundă | vs. Valerio Aboian | 6-0, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
07.03.23 Calificare | vs. Juan Manuel La Serna | 6-2, 6-73, 9-11 | detaliu meci | |
06.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Gino Romano | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
05.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Bruno Zarlenga | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Tucuman - Zgura | ||||
01.03.23 1-a rundă | vs. Matias Zukas | 6-75, 7-64, 3-6 | detaliu meci | |
27.02.23 Calificare | vs. Julian Gimenez | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
26.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Alexander Stater | 4-6, 6-3, 10-7 | detaliu meci |