MECI
09.05.17 | 1-a rundă | Pedro Cachin | Mikhail Korovin | 6-3, 6-1 | Spain F13 | Zgura |
STATISTICI MECI
Pedro Cachin | Mikhail Korovin | |
Prima administrare % | 27/47 (57%) | 28/48 (58%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 22/27 (81%) | 15/28 (54%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 13/20 (65%) | 9/20 (45%) |
Break-ballurile câştigate | 4/5 (80%) | 0/4 (0%) |
Puncte câştigate din returnare | 24/48 (50%) | 12/47 (26%) |
Total puncte câştigate | 59/95 (62%) | 36/95 (38%) |
Greșeli duble | 1 | 4 |
ași | 2 | 0 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Pedro Cachin vs. Mikhail Korovin - meciuri reciproce
19.04.18 | a 2-a rundă | Pedro Cachin | Mikhail Korovin | 6-3, 6-2 | detaliu meci | Spain F9 | Zgura |
09.05.17 | 1-a rundă | Pedro Cachin | Mikhail Korovin | 6-3, 6-1 | detaliu meci | Spain F13 | Zgura |
Pedro Cachin form & Mikhail Korovin form
Pedro Cachin - ultimele meciuri
Miami - Hard | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. Andrea Vavassori | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Indian Wells - Hard | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Yannick Hanfmann | 7-67, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Santiago - Zgura | ||||
26.02.24 1-a rundă | vs. Facundo Diaz Acosta | 7-5, 3-6, 6-72 | detaliu meci | |
Rio de - Zgura | ||||
20.02.24 1-a rundă | vs. Felipe Meligeni Alves | 2-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
12.02.24 1-a rundă | vs. Stan Wawrinka | 7-64, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Cordoba - Zgura | ||||
05.02.24 1-a rundă | vs. Albert Ramos-Vinolas | 4-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.24 1-a rundă | vs. Jesper De Jong | 6-4, 2-6, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Adelaide - Hard | ||||
07.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Adam Walton | 5-7, 6-72 | detaliu meci | |
Hong Kong - Hard | ||||
02.01.24 1-a rundă | vs. Liam Broady | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
Montevideo Challenger - Zgura | ||||
14.11.23 1-a rundă | vs. Max Houkes | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Paris - Indoor Hard | ||||
28.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Botic Van De Zandschulp | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Basel - Indoor Hard | ||||
21.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Remy Bertola | 3-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
14.10.23 Semifinală | vs. Aleksandar Kovacevic | 4-6, 6-77 | detaliu meci | |
13.10.23 Sfert de finală | vs. Jason Jung | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Tung-Lin Wu | 7-65, 6-73, 7-66 | detaliu meci | |
11.10.23 1-a rundă | vs. Yan Bai | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Shanghai - Hard | ||||
05.10.23 1-a rundă | vs. Jeff Wolf | 6-3, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Szczecin Challenger - Zgura | ||||
15.09.23 Sfert de finală | vs. Francesco Maestrelli | 6-3, 1-6, 6-77 | detaliu meci | |
13.09.23 a 2-a rundă | vs. Jozef Kovalik | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
11.09.23 1-a rundă | vs. Daniel Rincon | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Seville Challenger - Zgura | ||||
06.09.23 a 2-a rundă | vs. Calvin Hemery | 4-6, 6-1, 6-73 | detaliu meci | |
05.09.23 1-a rundă | vs. Raul Brancaccio | 6-2, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
28.08.23 1-a rundă | vs. Ben Shelton | 6-1, 3-6, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Kitzbuhel - Zgura | ||||
03.08.23 Sfert de finală | vs. Laslo Djere | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
02.08.23 a 2-a rundă | vs. Albert Ramos-Vinolas | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
Hamburg - Zgura | ||||
25.07.23 1-a rundă | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 6-2, 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Gstaad - Zgura | ||||
23.07.23 Finală | vs. Albert Ramos-Vinolas | 3-6, 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
22.07.23 Semifinală | vs. Hamad Medjedovic | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
21.07.23 Sfert de finală | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
20.07.23 a 2-a rundă | vs. Roberto Bautista Agut | 7-64, 7-63 | detaliu meci |
Mikhail Korovin - ultimele meciuri
M15 Antalya - Zgura | ||||
11.03.24 Calificare | vs. Ignacio Parisca | - Mikhail Korovin - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
11.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Geni Inoue | 6-2, 5-7, 10-5 | detaliu meci | |
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Lawrence Bataljin | 6-3, 3-0, Lawrence Bataljin - retragere | detaliu meci | |
M15 Targu - Zgura | ||||
18.09.19 1-a rundă | vs. Oleg Prihodko | 2-6, 6-1, 6-73 | detaliu meci | |
M15 Brasov - Zgura | ||||
11.09.19 1-a rundă | vs. Nicolae Frunza | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Szekesfehervar - Zgura | ||||
03.09.19 1-a rundă | vs. Danylo Kalenichenko | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
02.09.19 Calificare | vs. Jakob Aichhorn | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
01.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Oliver Varga-Toth | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Gyor - Zgura | ||||
28.08.19 1-a rundă | vs. Marko Miladinovic | 7-65, 5-6, - Mikhail Korovin - retragere | detaliu meci | |
M15 Curtea - Zgura | ||||
22.08.19 a 2-a rundă | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.08.19 1-a rundă | vs. Vasile Antonescu | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Pitesti - Zgura | ||||
14.08.19 1-a rundă | vs. Arthur Rinderknech | 2-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Denia - Zgura | ||||
24.07.19 1-a rundă | vs. Alex Marti Pujolras | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Parnu - Zgura | ||||
18.07.19 1-a rundă | vs. Denys Klok | 7-64, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Vilnius - Zgura | ||||
11.07.19 a 2-a rundă | vs. Laurent Rochette | 2-4, - Mikhail Korovin - retragere | detaliu meci | |
10.07.19 1-a rundă | vs. Paul Valsecchi | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Wroclaw - Zgura | ||||
03.07.19 1-a rundă | vs. Michal Konecny | 7-5, 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
14.05.19 1-a rundă | vs. Petr Hajek | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
08.05.19 1-a rundă | vs. Marsel Ilhan | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
30.04.19 1-a rundă | vs. Ivan Nedelko | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
23.04.19 1-a rundă | vs. Patrik Niklas-Salminen | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
17.04.19 1-a rundă | vs. Vladimir Korolev | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
16.04.19 Calificare | vs. Luca Gelhardt | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
15.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Roman Nashatyrkin | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
09.04.19 Calificare | vs. Vladimir Filip | 6-76, 2-6 | detaliu meci | |
08.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Daniil Gusev | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
04.04.19 a 2-a rundă | vs. Felipe Meligeni Alves | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
02.04.19 1-a rundă | vs. Petr Nouza | 7-66, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Murcia - Zgura | ||||
19.03.19 1-a rundă | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
07.03.19 a 2-a rundă | vs. Pol Toledo Bague | 6-0, 0-6, 1-6 | detaliu meci |