MECI
09.10.17 | 1-a rundă de calif. | Pedro Munafo | Maxim Krapivin | 6-4, 6-2 | Tunisia F30 | Zgura |
STATISTICI MECI
Argentina
21.12.92, 31 Vârsta
21.12.92, 31 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Rusia
12.12.99, 24 Vârsta
12.12.99, 24 Vârsta
Pedro Munafo vs. Maxim Krapivin - meciuri reciproce
16.09.18 | 2-a rundă de calif. | Pedro Munafo | Maxim Krapivin | 3-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | Tunisia F32 | Hard |
09.10.17 | 1-a rundă de calif. | Pedro Munafo | Maxim Krapivin | 6-4, 6-2 | detaliu meci | Tunisia F30 | Zgura |
Pedro Munafo form & Maxim Krapivin form
Pedro Munafo - ultimele meciuri
M25+H Arlon - Zgura | ||||
24.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Daniel De Jonge | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.01.19 Calificare | vs. Emiliano Maggioli | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
21.01.19 1-a rundă de calif. | vs. Clement Larriere | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.01.19 1-a rundă de calif. | vs. Emiliano Maggioli | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.01.19 1-a rundă | vs. Luca Giacomini | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
07.01.19 Calificare | vs. Victor Ernaelsteen | 2-6, 7-66, 10-7 | detaliu meci | |
Tunisia F45 - Hard | ||||
16.12.18 2-a rundă de calif. | vs. Lisandru Rodriguez | 1-6, 6-1, 1-6 | detaliu meci | |
15.12.18 1-a rundă de calif. | vs. Youssef Berrajah | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Tunisia F44 - Hard | ||||
09.12.18 2-a rundă de calif. | vs. Niccolo Inserra | 4-6, 6-0, 4-6 | detaliu meci | |
08.12.18 1-a rundă de calif. | vs. Mohamed Selim Ben Ali | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Tunisia F43 - Hard | ||||
01.12.18 1-a rundă de calif. | vs. David Quayle | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Tunisia F42 - Hard | ||||
24.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Lisandru Rodriguez | 6-77, 4-6 | detaliu meci | |
Tunisia F41 - Hard | ||||
19.11.18 2-a rundă de calif. | vs. Adan Freire Da Silva | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
17.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Skander Ben Abdallah | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Tunisia F40 - Hard | ||||
12.11.18 Calificare | vs. Lorenzo Brunetti | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
12.11.18 2-a rundă de calif. | vs. Enzo Machizaud | 6-76, 6-2, 7-64 | detaliu meci | |
11.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Nils Igor Loechterfeld | 2-6, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Tunisia F39 - Hard | ||||
03.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Tunisia F38 - Hard | ||||
28.10.18 2-a rundă de calif. | vs. Roman Blokhin | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
Tunisia F37 - Hard | ||||
23.10.18 Calificare | vs. Quentin Gueydan | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Tunisia F36 - Hard | ||||
14.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Albert Roglan | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Tunisia F35 - Hard | ||||
07.10.18 2-a rundă de calif. | vs. Roman Blokhin | 3-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
06.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Tommy Hamilton | 3-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Tunisia F34 - Hard | ||||
01.10.18 2-a rundă de calif. | vs. Jean Thirouin | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Tunisia F33 - Hard | ||||
23.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Alexander Klintcharov | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Tunisia F32 - Hard | ||||
17.09.18 Calificare | vs. Gabriele Maria Noce | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Maxim Krapivin | 3-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Tunisia F31 - Hard | ||||
11.09.18 1-a rundă | vs. Luke Johnson | 0-6, 6-1, 1-6 | detaliu meci | |
Tunisia F30 - Hard | ||||
04.09.18 1-a rundă | vs. Christian Seraphim | 1-6, 2-6 | detaliu meci |
Maxim Krapivin - ultimele meciuri
M15 Antalya - Zgura | ||||
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Alessandro Bellifemine | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
11.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Francesco Ferrari | 4-6, 6-4, 5-10 | detaliu meci | |
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Musa Eren Bas | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Jordi Garcia Mestre | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Lorenzo Bresciani | 6-4, 2-6, 5-10 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Antonio Caruso | 6-74, 6-4, 8-10 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Berk Ilkel | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
18.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Gokberk Saritas | 6-3, 3-6, 9-11 | detaliu meci | |
17.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Demir Halisdemir | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
12.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Sami Ben Abdennibi | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
10.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Gabriele Thomas Brancatelli | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
04.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 6-4, 3-6, 8-10 | detaliu meci | |
03.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Alexandru Luca | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
27.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Pol Amoros Ramos | 3-6, 6-3, 10-12 | detaliu meci | |
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Nicolas Garcia Longo | 6-2, 1-6, 10-5 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Sami Ben Abdennibi | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Marsel Ilhan | 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. A.j. Catanzariti | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Zlatibor - Zgura | ||||
27.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Yuquan Jin | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Debraj Banerjee | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Kursumlijska - Zgura | ||||
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Andrej Nedic | 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
20.09.23 1-a rundă | vs. Aleksei Khomich | 6-4, 4-6, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Kursumlijska - Zgura | ||||
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Zekai Li | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Pirot - Zgura | ||||
04.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Obrad Markovski | 6-1, 4-6, 5-10 | detaliu meci | |
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Bogdan Seleznev | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Kursumlijska - Zgura | ||||
29.08.23 Calificare | vs. Ioannis Kountourakis | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
28.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Shendrit Deari | 1-6, 6-4, 10-5 | detaliu meci | |
27.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Aleksandar Jovicic | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Novi - Zgura | ||||
01.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Aleksa Mardjonovic | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
30.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Andrej Radojicic | 6-2, 6-3 | detaliu meci |