MECI
14.12.19 | Semifinală | Peter Bertran | Arklon Huertas Del Pino | 5-0, - retragere | M15 Santo | Hard |
STATISTICI MECI
Peter Bertran | Arklon Huertas Del Pino | |
Prima administrare % | 9/13 (69%) | 9/14 (64%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 9/9 (100%) | 2/9 (22%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 3/4 (75%) | 3/5 (60%) |
Puncte câştigate din returnare | 9/14 (64%) | 1/13 (8%) |
Total puncte câştigate | 21/27 (78%) | 6/27 (22%) |
Greșeli duble | ||
ași |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Arklon Huertas Del Pino | |
0-0, 0-15 | ||
Peter Bertran | 1-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Arklon Huertas Del Pino | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Peter Bertran | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
4-0 | Arklon Huertas Del Pino | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
- retragere |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Peter Bertran vs. Arklon Huertas Del Pino - meciuri reciproce
15.02.23 | 1-a rundă | Arklon Huertas Del Pino | Peter Bertran | 7-63, 6-1 | detaliu meci | M25 Santo | Hard |
14.12.19 | Semifinală | Peter Bertran | Arklon Huertas Del Pino | 5-0, Arklon Huertas Del Pino - retragere | detaliu meci | M15 Santo | Hard |
27.11.19 | 1-a rundă | Arklon Huertas Del Pino | Peter Bertran | 7-5, 6-4 | detaliu meci | M15 Santo | Hard |
Peter Bertran form & Arklon Huertas Del Pino form
Peter Bertran - ultimele meciuri
M25 Santo - Hard | ||||
16.03.24 Semifinală | vs. Thai Kwiatkowski | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Roberto Cid Subervi | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-4, 7-67 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 3-6, 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Santo - Hard | ||||
05.03.24 1-a rundă | vs. Omni Kumar | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Palm - Zgura | ||||
13.02.24 1-a rundă | vs. Roberto Cid Subervi | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Sunrise - Zgura | ||||
10.02.24 Semifinală | vs. Dmitry Popko | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
09.02.24 Sfert de finală | vs. Bruno Kuzuhara | 2-6, 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Harrison Adams | 7-5, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
06.02.24 1-a rundă | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-3, 6-77, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Wesley - Hard | ||||
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Noah Rubin | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
24.01.24 1-a rundă | vs. Ethan Quinn | 7-63, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Santo - Hard | ||||
19.11.23 Semifinală | vs. Bruno Kuzuhara | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
17.11.23 Sfert de finală | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 6-1, Ricardo Rodriguez-Pace - retragere | detaliu meci | |
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Juan Sebastian Osorio | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Santo - Hard | ||||
11.11.23 a 2-a rundă | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-71, 4-6 | detaliu meci | |
08.11.23 1-a rundă | vs. Juan Sebastian Osorio | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Jack Loge | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.09.23 1-a rundă | vs. Daniele Rapagnetta | 6-4, 0-6, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.09.23 Finală | vs. Fabien Salle | 6-74, 1-6 | detaliu meci | |
09.09.23 Semifinală | vs. Alexis Gautier | 6-3, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
08.09.23 Sfert de finală | vs. Andrea Guerrieri | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Imran Sibille | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
05.09.23 1-a rundă | vs. Cheraag Bajwa | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Matthew Dellavedova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
30.08.23 1-a rundă | vs. Massimo Giunta | 6-71, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Santo Domingo - Zgura | ||||
10.08.23 a 2-a rundă | vs. Felipe Meligeni Alves | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
09.08.23 1-a rundă | vs. Nick Hardt | 6-3, 5-7, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Champaign - Hard | ||||
19.07.23 1-a rundă | vs. Jacob Brumm | 2-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci |
Arklon Huertas Del Pino - ultimele meciuri
Buenos Aires - Zgura | ||||
08.01.24 Calificare | vs. Valerio Aboian | 4-6, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
07.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Gerard Campana Lee | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Santa - Zgura | ||||
01.12.23 Sfert de finală | vs. Igor Gimenez | 6-4, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Giuseppe La Vela | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Marcelo Zormann | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Lima 2 - Zgura | ||||
08.11.23 a 2-a rundă | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
07.11.23 1-a rundă | vs. Oliver Crawford | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
Guayaquil Challenger - Zgura | ||||
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Mateus Alves | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Curitiba Challenger - Zgura | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
23.10.23 Calificare | vs. Vitek Horak | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Alafia Ayeni | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Lajeado - Zgura | ||||
13.10.23 a 2-a rundă | vs. Ezequiel Simonit | 7-5, 6-71, 6-1 | detaliu meci | |
13.10.23 Sfert de finală | vs. Wilson Leite | 6-71, 2-6 | detaliu meci | |
12.10.23 1-a rundă | vs. Luis Britto | 3-6, 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Mendoza - Zgura | ||||
07.10.23 Semifinală | vs. Ignacio Buse | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.10.23 Sfert de finală | vs. Franco Roncadelli | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Fermin Tenti | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Ramiro Amarilla | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Bogota Challenger - Zgura | ||||
26.09.23 1-a rundă | vs. Johan Alexander Rodriguez | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
25.09.23 Calificare | vs. Tomas Farjat | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Facundo Mena | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Lima Challenger - Zgura | ||||
24.08.23 Sfert de finală | vs. Alvaro Guillen Meza | 2-6, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
23.08.23 a 2-a rundă | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 7-5, 2-6, 6-2 | detaliu meci | |
22.08.23 1-a rundă | vs. Bruno Kuzuhara | 6-4, 1-6, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Trujillo - Zgura | ||||
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Juan Pablo Ficovich | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.08.23 1-a rundă | vs. Juan Manuel La Serna | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Arequipa - Zgura | ||||
10.08.23 Sfert de finală | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-2, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
09.08.23 a 2-a rundă | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
08.08.23 1-a rundă | vs. Frazier Rengifo | 6-1, 6-2 | detaliu meci |