MECI
21.10.19 | 1-a rundă de calif. | Petr Michnev | Lasse Muscheites | 6-2, 6-4 | M15 Liberec | Carpet |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Germania
25.04.96, 27 Vârsta
25.04.96, 27 Vârsta
Petr Michnev vs. Lasse Muscheites - meciuri reciproce
21.10.19 | 1-a rundă de calif. | Petr Michnev | Lasse Muscheites | 6-2, 6-4 | detaliu meci | M15 Liberec | Carpet |
Petr Michnev form & Lasse Muscheites form
Petr Michnev - ultimele meciuri
M15 Rovinj - Zgura | ||||
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Viacheslav Bielinskyi | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Tommaso Compagnucci | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
12.03.24 Calificare | vs. Christian Fellin | 4-6, 6-2, 10-2 | detaliu meci | |
11.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Daniel Bagnolini | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
11.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Jan Dimitrijevic | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Pardubice - Zgura | ||||
20.09.23 1-a rundă | vs. Louis Wessels | 6-3, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.09.23 Calificare | vs. Aljaz Jeran | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
18.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Vojtech Mares | 7-64, 2-6, 10-6 | detaliu meci | |
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Ondrej Kratochvil | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Jablonec - Zgura | ||||
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Jiri Barnat | 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
30.08.23 1-a rundă | vs. Akram El Sallaly | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
29.08.23 Calificare | vs. Filip Vacula | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
28.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Dung Em Oliver Dao | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
27.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Milosz Sroka | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Wroclaw - Zgura | ||||
30.06.21 1-a rundă | vs. Orlando Luz | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.06.21 Calificare | vs. Alibek Kachmazov | 4-6, 6-3, 10-7 | detaliu meci | |
28.06.21 2-a rundă de calif. | vs. Taiyo Yamanaka | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
27.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Leon Hoeveler | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Skopje - Zgura | ||||
09.06.21 1-a rundă | vs. Miljan Zekic | 1-3, - Petr Michnev - retragere | detaliu meci | |
08.06.21 Calificare | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-2, 2-6, 10-6 | detaliu meci | |
07.06.21 2-a rundă de calif. | vs. Mario Aleksic | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Skopje - Zgura | ||||
03.06.21 a 2-a rundă | vs. Miljan Zekic | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
02.06.21 1-a rundă | vs. Ronan Joncour | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
01.06.21 Calificare | vs. Boris Butulija | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
31.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Samuele Pieri | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
30.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Relja Eskic | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Prague - Zgura | ||||
11.05.21 Calificare | vs. Adam Pavlasek | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Roman Postolka | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
09.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Vojtech Vlkovsky | 2-6, 7-5, 10-8 | detaliu meci | |
M15 Sibenik - Zgura | ||||
20.04.21 1-a rundă | vs. Francesco Vilardo | 0-6, 4-6 | detaliu meci |
Lasse Muscheites - ultimele meciuri
M15 Oberhaching - Indoor Hard | ||||
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Buvaysar Gadamauri | 5-7, 6-4, 8-10 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
11.02.20 Calificare | vs. Mike Urbanija | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
10.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Veigy - Carpet | ||||
27.01.20 Calificare | vs. Stuart Parker | 6-1, 5-7, 9-11 | detaliu meci | |
26.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Dean Thurner | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
21.01.20 Calificare | vs. Stefan Seifert | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.01.20 2-a rundă de calif. | vs. Jonas Trinker | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
19.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Tom Clavel | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
19.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Piotr Galus | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
13.11.19 1-a rundă | vs. Vladyslav Manafov | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.11.19 Calificare | vs. Mauro De Maio | 6-3, 7-67 | detaliu meci | |
11.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Samuel Paulovcak | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
10.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Goran Markovic | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Parnu - Indoor Hard | ||||
02.11.19 Semifinală | vs. Vladimir Ivanov | 4-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
01.11.19 Sfert de finală | vs. Daniil Glinka | 3-6, 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
31.10.19 a 2-a rundă | vs. Marius Ruzgas | 6-4, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
30.10.19 1-a rundă | vs. Roni Mikael Hietaranta | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
29.10.19 Calificare | vs. Deney Wassermann | 4-6, 6-4, 10-2 | detaliu meci | |
28.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Jason Sormunen | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Liberec - Carpet | ||||
21.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Petr Michnev | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Bad - Carpet | ||||
08.10.19 Calificare | vs. Dominik Recek | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
07.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Justin Schlageter | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Forbach - Carpet | ||||
25.09.19 1-a rundă | vs. Hugo Schott | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
23.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Quentin Marchal | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
23.09.19 Calificare | vs. Julien De Cuyper | 7-63, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
17.09.19 Calificare | vs. Christopher Patzanovsky | 4-6, 7-5, 8-10 | detaliu meci | |
16.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Michal Marko | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Haren - Zgura | ||||
28.08.19 1-a rundă | vs. David Pichler | 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
27.08.19 Calificare | vs. Jim Walder | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
26.08.19 2-a rundă de calif. | vs. Jasper Krol | 6-0, 6-2 | detaliu meci |