MECI
15.10.19 | Calificare | Petr Michnev | Pelle Boerma | 6-2, 7-65 | M15 Olomouc | Carpet |
STATISTICI MECI
Petr Michnev | Pelle Boerma | |
Prima administrare % | 31/56 (55%) | 49/85 (58%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 27/31 (87%) | 32/49 (65%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 20/25 (80%) | 18/36 (50%) |
Break-ballurile câştigate | 2/11 (18%) | 0/1 (0%) |
Puncte câştigate din returnare | 35/85 (41%) | 9/56 (16%) |
Total puncte câştigate | 82/141 (58%) | 59/141 (42%) |
Greșeli duble | 0 | 4 |
ași | 13 | 4 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Petr Michnev | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Pelle Boerma | |
0-0, 15-0, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Petr Michnev | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Pelle Boerma | |
Petr Michnev | 4-2 | |
5-2 | Pelle Boerma | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Petr Michnev | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Pelle Boerma | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Petr Michnev | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Pelle Boerma | |
Petr Michnev | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Pelle Boerma | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Petr Michnev | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Pelle Boerma | |
0-0 | ||
Petr Michnev | 4-4 | |
5-4 | Pelle Boerma | |
0-0, 0-30 | ||
Petr Michnev | 5-5 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Pelle Boerma | |
0-0 | ||
Petr Michnev | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 5-3, 6-3, 6-4, 6-5 | ||
7-65 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Germania
18.02.97, 27 Vârsta
18.02.97, 27 Vârsta
Petr Michnev vs. Pelle Boerma - meciuri reciproce
15.10.19 | Calificare | Petr Michnev | Pelle Boerma | 6-2, 7-65 | detaliu meci | M15 Olomouc | Carpet |
Petr Michnev form & Pelle Boerma form
Petr Michnev - ultimele meciuri
M15 Rovinj - Zgura | ||||
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Viacheslav Bielinskyi | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Tommaso Compagnucci | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
12.03.24 Calificare | vs. Christian Fellin | 4-6, 6-2, 10-2 | detaliu meci | |
11.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Daniel Bagnolini | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
11.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Jan Dimitrijevic | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Pardubice - Zgura | ||||
20.09.23 1-a rundă | vs. Louis Wessels | 6-3, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.09.23 Calificare | vs. Aljaz Jeran | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
18.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Vojtech Mares | 7-64, 2-6, 10-6 | detaliu meci | |
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Ondrej Kratochvil | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Jablonec - Zgura | ||||
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Jiri Barnat | 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
30.08.23 1-a rundă | vs. Akram El Sallaly | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
29.08.23 Calificare | vs. Filip Vacula | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
28.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Dung Em Oliver Dao | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
27.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Milosz Sroka | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Wroclaw - Zgura | ||||
30.06.21 1-a rundă | vs. Orlando Luz | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.06.21 Calificare | vs. Alibek Kachmazov | 4-6, 6-3, 10-7 | detaliu meci | |
28.06.21 2-a rundă de calif. | vs. Taiyo Yamanaka | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
27.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Leon Hoeveler | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Skopje - Zgura | ||||
09.06.21 1-a rundă | vs. Miljan Zekic | 1-3, - Petr Michnev - retragere | detaliu meci | |
08.06.21 Calificare | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-2, 2-6, 10-6 | detaliu meci | |
07.06.21 2-a rundă de calif. | vs. Mario Aleksic | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Skopje - Zgura | ||||
03.06.21 a 2-a rundă | vs. Miljan Zekic | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
02.06.21 1-a rundă | vs. Ronan Joncour | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
01.06.21 Calificare | vs. Boris Butulija | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
31.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Samuele Pieri | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
30.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Relja Eskic | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Prague - Zgura | ||||
11.05.21 Calificare | vs. Adam Pavlasek | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Roman Postolka | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
09.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Vojtech Vlkovsky | 2-6, 7-5, 10-8 | detaliu meci | |
M15 Sibenik - Zgura | ||||
20.04.21 1-a rundă | vs. Francesco Vilardo | 0-6, 4-6 | detaliu meci |
Pelle Boerma - ultimele meciuri
M25 Hamburg - Indoor Hard | ||||
18.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Nicolas Barrientos | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.03.20 2-a rundă de calif. | vs. Paras Dahiya | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
08.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Denis Rogov | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Vale - Hard | ||||
25.02.20 1-a rundă | vs. Terence Atmane | 6-4, 6-78, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.01.20 2-a rundă de calif. | vs. Mikhail Fufygin | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Ottaviano Martini | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.01.20 1-a rundă | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
06.01.20 Calificare | vs. Mayeul Darras | 7-61, 6-1 | detaliu meci | |
05.01.20 2-a rundă de calif. | vs. Roman Nashatyrkin | 7-61, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
20.11.19 1-a rundă | vs. Zachary Eisinga | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
19.11.19 Calificare | vs. Lucas Hellfritsch | 7-63, 4-6, 9-11 | detaliu meci | |
19.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Nikolas Lahky | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
17.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Maxim Turyev | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
10.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Mauro De Maio | 6-72, 6-75 | detaliu meci | |
M15 Liberec - Carpet | ||||
23.10.19 1-a rundă | vs. Vaclav Safranek | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
22.10.19 Calificare | vs. Dominik Nazaruk | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
21.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Stepan Pecak | 6-75, 6-3, 13-11 | detaliu meci | |
M15 Olomouc - Carpet | ||||
15.10.19 Calificare | vs. Petr Michnev | 2-6, 6-75 | detaliu meci | |
14.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Filip Michl | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
23.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-2, 3-6, 10-7 | detaliu meci | |
23.09.19 Calificare | vs. Mert Naci Turker | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
18.09.19 1-a rundă | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
17.09.19 Calificare | vs. Anton Desyatnik | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
16.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Umut Akkoyun | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Lambermont - Zgura | ||||
19.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Victor Ernaelsteen | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Oldenzaal - Zgura | ||||
15.08.19 a 2-a rundă | vs. Bart Stevens | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.08.19 1-a rundă | vs. Lodewijk Weststrate | 7-5, 7-61 | detaliu meci | |
13.08.19 Calificare | vs. Danilo Krunic | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
12.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Nicholas Bybel | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Grasse - Zgura | ||||
29.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Maxence Broville | 2-6, 0-6 | detaliu meci |