MECI
27.10.19 | 2-a rundă de calif. | Petros Tsitsipas | Adam Nagoudi | 6-4, 6-4 | M25 Monastir | Hard |
STATISTICI MECI
Å¢ara
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Tunisia
09.09.00, 23 Vârsta
09.09.00, 23 Vârsta
Petros Tsitsipas vs. Adam Nagoudi - meciuri reciproce
27.10.19 | 2-a rundă de calif. | Petros Tsitsipas | Adam Nagoudi | 6-4, 6-4 | detaliu meci | M25 Monastir | Hard |
23.09.18 | 2-a rundă de calif. | Petros Tsitsipas | Adam Nagoudi | 6-0, 6-3 | detaliu meci | Tunisia F33 | Hard |
Petros Tsitsipas form & Adam Nagoudi form
Petros Tsitsipas - ultimele meciuri
Murcia Challenger - Zgura | ||||
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. David Jorda Sanchis | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
27.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Aidan Lam Meng Bart | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
27.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Przemyslaw Michocki | 6-1, 5-7, 7-10 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Matic Kriznik | 3-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
Helsinki Challenger - Indoor Hard | ||||
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Alibek Kachmazov | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Heilbronn Challenger - Zgura | ||||
04.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.09.22 Calificare | vs. Frederic Schlossmann | 4-6, 2-4, - Petros Tsitsipas - retragere | detaliu meci | |
19.09.22 2-a rundă de calif. | vs. Jay Trip | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
18.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Lawrence Bataljin | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
Granby Challenger - Hard | ||||
21.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Luke Saville | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Santo Domingo - Zgura | ||||
14.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Roman Andres Burruchaga | 0-6, 0-2, - Petros Tsitsipas - retragere | detaliu meci | |
Lexington Challenger - Hard | ||||
31.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Ryan Harrison | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Trieste Challenger - Zgura | ||||
17.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Luca Van Assche | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Iasi Challenger - Zgura | ||||
10.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Oleg Prihodko | 6-74, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Bourg - Zgura | ||||
29.06.22 1-a rundă | vs. Kai Wehnelt | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Grasse - Zgura | ||||
13.06.22 2-a rundă de calif. | vs. Allan Deschamps | - | detaliu meci | |
12.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Thibaut Gadilhe | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Shymkent 2 - Zgura | ||||
16.05.22 Calificare | vs. Ivan Gakhov | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
15.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Mykhailo Mossur | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Shymkent 1 - Zgura | ||||
08.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Evan Zhu | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Angers - Zgura | ||||
20.04.22 1-a rundă | vs. Oscar Jose Gutierrez | 7-5, 6-72, 0-6 | detaliu meci | |
18.04.22 Calificare | vs. Emilien Voisin | 6-1, 3-0, Emilien Voisin - retragere | detaliu meci | |
18.04.22 2-a rundă de calif. | vs. Guilherme Meale | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Marbella Challenger - Zgura | ||||
27.03.22 1-a rundă de calif. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Opatija - Zgura | ||||
24.03.22 a 2-a rundă | vs. Francesco Passaro | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
23.03.22 1-a rundă | vs. Tim Heger | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Rovinj - Zgura | ||||
16.03.22 1-a rundă | vs. Dalibor Svrcina | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
M25 Porec - Zgura | ||||
09.03.22 1-a rundă | vs. Bozo Barun | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Davis Cup - Zgura | ||||
05.03.22 | vs. Rowland Phillips | 4-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
04.03.22 | vs. Blaise Bicknell | 3-6, 5-7 | detaliu meci |
Adam Nagoudi - ultimele meciuri
M15 Monastir - Hard | ||||
13.07.23 a 2-a rundă | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
11.07.23 1-a rundă | vs. Pietro Marino | 6-4, 2-0, Pietro Marino - retragere | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
02.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Gilbert Klier Junior | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
25.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Youssef Labbene | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Mikhail Gorokhov | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Bruno Fernandez | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Naman Sharma | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.10.21 2-a rundă de calif. | vs. Preston Connor | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
11.10.21 Calificare | vs. Josef Southcombe | 7-65, 5-7, 5-10 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.09.21 2-a rundă de calif. | vs. Michael Cooper (USA) | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
26.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Tushar Sharma | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Rishabdev Raman | 1-6, 6-2, 10-12 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.06.21 2-a rundă de calif. | vs. Kazuma Kawachi | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
27.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Ali Alshati | 5-7, 6-2, 10-8 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Omar Brigida | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Esteban Bruna | 6-3, 0-6, 4-10 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Alessandro-Damiano Ventre | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Aloys Johannes Willem Van Baal | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
02.12.19 2-a rundă de calif. | vs. Maxence Broville | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
01.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Alexander Maltsev (RUS) | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Mason Recci | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Monastir - Hard | ||||
27.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Maik Steiner | 7-65, 2-6, 10-6 | detaliu meci | |
27.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Petros Tsitsipas | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Monastir - Hard | ||||
24.10.19 a 2-a rundă | vs. Matteo Martineau | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
23.10.19 1-a rundă | vs. Milan Radojkovic | 5-7, 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
21.10.19 Calificare | vs. Guy Orly Iradukunda | 6-3, 5-7, 12-10 | detaliu meci | |
20.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Ons Daaloul | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
13.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Niccolo Inserra | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
08.10.19 Calificare | vs. Sebastian Defilippis | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
06.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Nick Stam | 6-3, 6-1 | detaliu meci |