MECI
08.09.19 | 2-a rundă de calif. | Pol Sanchez Vinas | Guelfo Baldovinetti | 6-2, 6-1 | M15 Tabarka | Zgura |
STATISTICI MECI
Spania
29.09.01, 22 Vârsta
29.09.01, 22 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Italia
22.11.01, 22 Vârsta
22.11.01, 22 Vârsta
Pol Sanchez Vinas vs. Guelfo Baldovinetti - meciuri reciproce
08.09.19 | 2-a rundă de calif. | Pol Sanchez Vinas | Guelfo Baldovinetti | 6-2, 6-1 | detaliu meci | M15 Tabarka | Zgura |
Pol Sanchez Vinas form & Guelfo Baldovinetti form
Pol Sanchez Vinas - ultimele meciuri
M25 Bagneres - Hard | ||||
30.08.21 Calificare | vs. Mikail Alimli | 3-6, 0-4, - Pol Sanchez Vinas - retragere | detaliu meci | |
29.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Baptiste Zambelli | 7-5, 2-6, 10-5 | detaliu meci | |
M25 Guayaquil - Zgura | ||||
01.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Juan Diego Rojas | 5-7, 6-2, 7-10 | detaliu meci | |
M25 Portoviejo - Zgura | ||||
26.07.21 2-a rundă de calif. | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Torello - Hard | ||||
06.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Chanon Phunsawat | 6-73, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Loule - Hard | ||||
09.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Giuseppe Tresca | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
M25 Murcia - Zgura | ||||
01.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Paul Valsecchi | 6-0, 1-6, 2-10 | detaliu meci | |
M15 Paguera - Zgura | ||||
17.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Maxime Mora | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Pietro Pirolt | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Palmanova - Zgura | ||||
09.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Kuzey Cekirge | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
02.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Gorazd Srbljak | 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
26.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Peter Sallay | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Manacor - Hard | ||||
12.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Oscar Mesquida Berg | 6-76, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Telde - Zgura | ||||
26.11.19 1-a rundă | vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza | 6-2, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
25.11.19 Calificare | vs. Cameron Henricy Trigolos | 6-4, 3-6, 10-2 | detaliu meci | |
24.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Pablo Perez Ramos | 6-74, 6-0, 10-5 | detaliu meci | |
M15 Castellon - Zgura | ||||
04.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Pawel Juszczak | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
03.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Miguel Perez Pena | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Benicarlo - Zgura | ||||
20.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Francisco Cabral | 2-6, 6-3, 4-10 | detaliu meci | |
M15 Getafe - Hard | ||||
15.10.19 Calificare | vs. Alberto Barroso Campos | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Hans Albert Schubert | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
13.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Miguel Briega Ramos | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Sabadell - Zgura | ||||
30.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Maxime Mora | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
29.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Andreas Anastasis Lavdas | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Melilla - Zgura | ||||
25.09.19 1-a rundă | vs. Alex Martinez | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
09.09.19 Calificare | vs. Leonardo Catani | 6-1, 2-6, 8-10 | detaliu meci | |
08.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Guelfo Baldovinetti | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M25 La - Zgura | ||||
05.09.19 1-a rundă | vs. Manuel Guinard | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
02.09.19 Calificare | vs. Mohamed Anouar Braham | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
01.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Ying Hou | 6-4, 6-4 | detaliu meci |
Guelfo Baldovinetti - ultimele meciuri
M15 Alaminos - Zgura | ||||
11.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Felipe Virgili Berini | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Kish - Zgura | ||||
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Alessandro Cortegiani | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
05.03.24 Calificare | vs. Bogdan Seleznev | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
04.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Ilya Ignatov | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Alexandru Luca | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Kish - Zgura | ||||
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Filippo Alberti | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
M25 Monastir - Hard | ||||
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. James Beaven | 6-73, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1-a rundă | vs. Alexander Donski | 7-5, 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
25.09.23 Calificare | vs. Thomas Braithwaite | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
25.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Alberto Morolli | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Sarthak Suden | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Shivank Bhatnagar | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Kigali - Zgura | ||||
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Ishaque Eqbal | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
13.09.23 1-a rundă | vs. Dharmil Shah | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Kigali - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Lawrence Bataljin | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Forli - Zgura | ||||
27.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Noah Perfetti | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Targu - Zgura | ||||
14.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Oscar Galimardanov | 6-70, 3-6 | detaliu meci | |
13.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 6-75, 6-3, 10-7 | detaliu meci | |
M15 Raanana - Hard | ||||
30.07.23 2-a rundă de calif. | vs. Ariel Meshulam | 3-6, 6-4, 3-10 | detaliu meci | |
M15 Perugia - Zgura | ||||
23.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Federico Salomone | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.06.23 Calificare | vs. Jerome Iaconi | 0-6, 2-5, - Guelfo Baldovinetti - retragere | detaliu meci | |
05.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Zakai Stone | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Addis - Zgura | ||||
22.05.23 Calificare | vs. Denis Constantin Spiridon | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
22.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Lazar Markovic | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Addis - Zgura | ||||
18.05.23 a 2-a rundă | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
17.05.23 1-a rundă | vs. Dylan Salton | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
16.05.23 Calificare | vs. Mattias Southcombe | 7-5, 7-61 | detaliu meci | |
14.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Zeynu Mohamed | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Alaminos - Zgura | ||||
01.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Asaf Friedler | 2-6, 0-6 | detaliu meci |