INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Radu Albot vs. Edoardo Eremin - meciuri reciproce
26.03.12 | Sfert de finală | Radu Albot | Edoardo Eremin | 6-1, 6-2 | detaliu meci | Turkey F12 | Hard |
Radu Albot form & Edoardo Eremin form
Radu Albot - ultimele meciuri
Girona Challenger - Zgura | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Carlos Taberner | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
26.03.24 1-a rundă | vs. Gregoire Barrere | 7-66, 7-5 | detaliu meci | |
Murcia Challenger - Zgura | ||||
22.03.24 Sfert de finală | vs. Henrique Rocha | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.03.24 a 2-a rundă | vs. Mathias Bourgue | 7-65, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Marco Cecchinato | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Lugano Challenger - Indoor Hard | ||||
08.03.24 Sfert de finală | vs. Daniel Masur | 6-70, 6-74 | detaliu meci | |
06.03.24 a 2-a rundă | vs. Alexander Ritschard | 1-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
04.03.24 1-a rundă | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Lille Challenger - Indoor Hard | ||||
01.03.24 Sfert de finală | vs. Joris De Loore | 3-6, 6-4, 6-72 | detaliu meci | |
28.02.24 a 2-a rundă | vs. Gijs Brouwer | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
26.02.24 1-a rundă | vs. Mark Lajal | 6-2, 6-75, 6-3 | detaliu meci | |
Delray Beach - Hard | ||||
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Frances Tiafoe | 6-75, 6-74 | detaliu meci | |
13.02.24 1-a rundă | vs. Juncheng Shang | 4-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
11.02.24 Calificare | vs. Terence Atmane | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
10.02.24 1-a rundă de calif. | vs. August Holmgren | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Dallas - Indoor Hard | ||||
07.02.24 1-a rundă | vs. Denis Kudla | 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
Punta Del - Zgura | ||||
26.01.24 Sfert de finală | vs. Marco Cecchinato | 6-4, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
24.01.24 a 2-a rundă | vs. Luciano Darderi | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
22.01.24 1-a rundă | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Stefano Napolitano | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
02.01.24 1-a rundă | vs. Dino Prizmic | 7-64, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Danderyd Challenger - Indoor Hard | ||||
17.11.23 Sfert de finală | vs. Flavio Cobolli | 4-6, 6-75 | detaliu meci | |
15.11.23 a 2-a rundă | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
14.11.23 1-a rundă | vs. Francesco Passaro | 4-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Helsinki Challenger - Indoor Hard | ||||
10.11.23 Sfert de finală | vs. Stefano Travaglia | 4-6, 6-3, 5-7 | detaliu meci | |
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Nuno Borges | 6-4, 1-6, 6-4 | detaliu meci | |
07.11.23 1-a rundă | vs. Alibek Kachmazov | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Bergamo Challenger - Indoor Hard | ||||
01.11.23 a 2-a rundă | vs. Billy Harris | 6-1, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
31.10.23 1-a rundă | vs. Gauthier Onclin | 6-76, 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Brest Challenger - Indoor Hard | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Pedro Martinez Portero | 6-72, 6-713 | detaliu meci |
Edoardo Eremin - ultimele meciuri
Todi Challenger - Zgura | ||||
11.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Franco Agamenone | 6-72, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Belgrade - Zgura | ||||
01.07.21 a 2-a rundă | vs. Miljan Zekic | 6-4, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
30.06.21 1-a rundă | vs. Colin Sinclair | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Bergamo - Zgura | ||||
24.06.21 a 2-a rundă | vs. Luca Nardi | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
23.06.21 1-a rundă | vs. Danylo Kalenichenko | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Genova - Zgura | ||||
19.06.21 Semifinală | vs. Johan Nikles | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
18.06.21 Sfert de finală | vs. Davide Galoppini | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
17.06.21 a 2-a rundă | vs. Federico Arnaboldi | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
16.06.21 1-a rundă | vs. Julian Ocleppo | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
20.05.21 a 2-a rundă | vs. Francesco Forti | 7-66, 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
19.05.21 1-a rundă | vs. Vladimir Ivanov | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
12.05.21 1-a rundă | vs. Jacopo Berrettini | 6-0, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.05.21 Calificare | vs. Eduardo Ribeiro | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
10.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
09.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Santiago De La Fuente | 7-65, 5-7, 10-5 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
05.05.21 1-a rundă | vs. Sandro Kopp | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.05.21 Calificare | vs. Daniil Glinka | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
03.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Emiliano Maggioli | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
02.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Giovanni Rizzuti | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
10.04.21 Semifinală | vs. Flavio Cobolli | 1-6, 0-1, - Edoardo Eremin - retragere | detaliu meci | |
09.04.21 Sfert de finală | vs. Adam Pavlasek | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
08.04.21 a 2-a rundă | vs. Antonio Massara | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
06.04.21 1-a rundă | vs. Cengiz Aksu | 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
28.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Dax Donders | 6-75, 6-2, 6-10 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.03.21 a 2-a rundă | vs. Illya Beloborodko | 6-4, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.03.21 1-a rundă | vs. Khololwam Montsi | 6-3, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.03.21 Finală | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.03.21 Semifinală | vs. Mukund Sasikumar | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
05.03.21 Sfert de finală | vs. Michail Pervolarakis | 7-68, 6-4 | detaliu meci | |
04.03.21 a 2-a rundă | vs. Saba Purtseladze | 6-4, 6-2 | detaliu meci |