MECI
06.05.19 | 1-a rundă | Raphael Baltensperger/Matvey Khomentovskiy | Filip Duda/Marek Gengel | 6-4, 3-6, 10-8 | M15 Piestany | Zgura |
STATISTICI MECI
Elvetia
18.12.97, 26 Vârsta
18.12.97, 26 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Cehia
30.09.98, 25 Vârsta
30.09.98, 25 Vârsta
Rusia
25.08.94, 29 Vârsta
25.08.94, 29 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Cehia
17.09.95, 28 Vârsta
17.09.95, 28 Vârsta
Raphael Baltensperger/Matvey Khomentovskiy vs. Filip Duda/Marek Gengel - meciuri reciproce
06.05.19 | 1-a rundă | Raphael Baltensperger/Matvey Khomentovskiy | Filip Duda/Marek Gengel | 6-4, 3-6, 10-8 | detaliu meci | M15 Piestany | Zgura |
Raphael Baltensperger form & Filip Duda form
Raphael Baltensperger/Matvey Khomentovskiy - ultimele meciuri
M15 Piestany - Zgura | ||||
06.05.19 Finală | vs. Fabian Marozsan/Peter Nagy | 6-72, 0-6 | detaliu meci | |
06.05.19 1-a rundă | vs. Filip Duda/Marek Gengel | 6-4, 3-6, 10-8 | detaliu meci | |
06.05.19 Sfert de finală | vs. Brian Bencic/Toby Alex Kodat | Brian Bencic/Toby Alex Kodat/Marek Gengel - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
06.05.19 Semifinală | vs. Artem Dubrivnyy/Alexander Shevchenko | 6-4, 6-2 | detaliu meci |
Filip Duda/Marek Gengel - ultimele meciuri
M15 Prague - Zgura | ||||
13.05.19 Finală | vs. Vit Kopriva/Jaroslav Pospisil | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
13.05.19 1-a rundă | vs. Roman Arendar/Alexandr Kolijev | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
13.05.19 Sfert de finală | vs. Sekou Bangoura/Gijs Brouwer | 7-62, 7-5 | detaliu meci | |
13.05.19 Semifinală | vs. Mikalai Haliak/Vitalii Shcherba | 7-63, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Piestany - Zgura | ||||
06.05.19 1-a rundă | vs. Raphael Baltensperger/Matvey Khomentovskiy | 4-6, 6-3, 8-10 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
07.01.19 1-a rundă | vs. Kai Lemstra/Leopold Zima | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
07.01.19 Semifinală | vs. Luca Giacomini/Adelchi Virgili | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
07.01.19 Sfert de finală | vs. Timur Kiuamov/Maxim Ratniuk | 6-0, 2-0, Timur Kiuamov/Maxim Ratniuk - retragere | detaliu meci | |
Egypt F11 - Hard | ||||
27.03.17 1-a rundă | vs. Alexander Lobkov/Evgenii Tiurnev | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
27.03.17 Sfert de finală | vs. Tomas Papik/David Poljak | 7-5, 4-6, 4-10 | detaliu meci |