MECI
19.06.17 | 1-a rundă | Raul Brancaccio | Alberto Barroso Campos | 6-4, 4-6, 7-64 | Spain F18 | Hard |
STATISTICI MECI
Raul Brancaccio | Alberto Barroso Campos | |
Prima administrare % | 82/113 (73%) | 62/102 (61%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 55/82 (67%) | 42/62 (68%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 12/31 (39%) | 19/40 (48%) |
Break-ballurile câştigate | 4/7 (57%) | 4/13 (31%) |
Puncte câştigate din returnare | 41/102 (40%) | 46/113 (41%) |
Total puncte câştigate | 108/215 (50%) | 107/215 (50%) |
Greșeli duble | 2 | 3 |
ași | 4 | 6 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Raul Brancaccio vs. Alberto Barroso Campos - meciuri reciproce
07.06.18 | Sfert de finală | Raul Brancaccio | Alberto Barroso Campos | 6-4, 6-2 | detaliu meci | Spain F14 | Zgura |
19.06.17 | 1-a rundă | Raul Brancaccio | Alberto Barroso Campos | 6-4, 4-6, 7-64 | detaliu meci | Spain F18 | Hard |
Raul Brancaccio form & Alberto Barroso Campos form
Raul Brancaccio - ultimele meciuri
Naples Challenger - Zgura | ||||
25.03.24 1-a rundă | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-3, 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
Murcia Challenger - Zgura | ||||
18.03.24 Calificare | vs. Nicolas Alvarez Varona | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Miguel Damas | 6-1, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-3, 1-6, 6-72 | detaliu meci | |
27.02.24 1-a rundă | vs. Zsombor Piros | 1-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
26.02.24 Calificare | vs. Salvatore Caruso | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Henrique Rocha | 7-63, 6-2 | detaliu meci | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
21.02.24 a 2-a rundă | vs. Stefano Travaglia | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
20.02.24 1-a rundă | vs. Lukas Neumayer | 3-6, 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
19.02.24 Calificare | vs. Salvatore Caruso | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Hady Habib | 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
Koblenz Challenger - Indoor Hard | ||||
30.01.24 1-a rundă | vs. Max Hans Rehberg | 7-67, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Ottignies Louvain - Indoor Hard | ||||
23.01.24 1-a rundă | vs. Alexander Ritschard | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Jesper De Jong | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
16.01.24 1-a rundă | vs. Javier Barranco Cosano | 6-74, 1-3, - Raul Brancaccio - retragere | detaliu meci | |
Noumea Challenger - Hard | ||||
01.01.24 1-a rundă | vs. Titouan Droguet | 3-6, 6-0, 4-6 | detaliu meci | |
Maspalomas Challenger - Zgura | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Svyatoslav Gulin | 5-7, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Steven Diez | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Valencia Challenger - Zgura | ||||
22.11.23 a 2-a rundă | vs. Hugo Gaston | 4-6, 6-75 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Salvatore Caruso | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Olbia Challenger - Hard | ||||
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Mattia Bellucci | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
17.10.23 1-a rundă | vs. Remy Bertola | 7-5, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
10.10.23 1-a rundă | vs. Emilio Nava | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
09.10.23 Calificare | vs. Robert Strombachs | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
08.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Nick Chappell | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Alicante Challenger - Hard | ||||
02.10.23 1-a rundă | vs. Arthur Cazaux | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Bad Waltersdorf - Zgura | ||||
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Marvin Moeller | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.09.23 1-a rundă | vs. Henri Squire | 7-64, 5-7, 6-2 | detaliu meci | |
Szczecin Challenger - Zgura | ||||
13.09.23 a 2-a rundă | vs. Alexander Shevchenko | 7-5, 5-7, 6-78 | detaliu meci | |
12.09.23 1-a rundă | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-4, 7-5 | detaliu meci |
Alberto Barroso Campos - ultimele meciuri
M25 Loule - Hard | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Pedro Araujo | 6-1, 6-73, 6-710 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Goncalo Falcao | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Vale - Hard | ||||
15.03.24 Sfert de finală | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. John Echeverria | 6-4, 7-61 | detaliu meci | |
12.03.24 1-a rundă | vs. Goncalo Falcao | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Gastao Elias | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Laurent Lokoli | 6-2, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Vila - Hard | ||||
16.02.24 a 2-a rundă | vs. Sergio Callejon Hernando | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
16.02.24 Sfert de finală | vs. Pedro Araujo | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.02.24 1-a rundă | vs. Cooper Ter Meulen | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.02.24 Sfert de finală | vs. Ilia Simakin | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Luca Castagnola | 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
07.02.24 1-a rundă | vs. Lilian Marmousez | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Stuart Parker | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Lorenzo Giustino | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Oeiras 2 - Indoor Hard | ||||
07.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Marvin Moeller | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Maspalomas Challenger - Zgura | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Jonas Forejtek | 2-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Monastir - Hard | ||||
26.11.23 Semifinală | vs. Remy Bertola | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
26.11.23 Finală | vs. Aziz Dougaz | 7-63, 6-75, 6-3 | detaliu meci | |
24.11.23 Sfert de finală | vs. Oscar Otte | 6-2, 2-6, 6-2 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. John Sperle | 3-6, 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Aziz Ouakaa | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Monastir - Hard | ||||
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Fabrizio Andaloro | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Kacper Zuk | 6-2, 6-74, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.10.23 Finală | vs. Olaf Pieczkowski | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
28.10.23 Semifinală | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 7-66, 6-2 | detaliu meci | |
27.10.23 Sfert de finală | vs. Adrian Oetzbach | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Ye Hongyu | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
24.10.23 1-a rundă | vs. Fabien Salle | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.10.23 Semifinală | vs. Aziz Dougaz | 6-711, 1-6 | detaliu meci |