MECI
19.01.17 | a 2-a rundă | Remi Boutillier | Evan Furness | 6-2, 6-2 | France F2 | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
Remi Boutillier | Evan Furness | |
Prima administrare % | 33/52 (63%) | 22/44 (50%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 27/33 (82%) | 10/22 (45%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 11/19 (58%) | 11/22 (50%) |
Break-ballurile câştigate | 4/7 (57%) | 0/3 (0%) |
Puncte câştigate din returnare | 23/44 (52%) | 14/52 (27%) |
Total puncte câştigate | 61/96 (64%) | 35/96 (36%) |
Greșeli duble | 1 | 4 |
ași | 6 | 0 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Remi Boutillier vs. Evan Furness - meciuri reciproce
03.10.18 | a 2-a rundă | Remi Boutillier | Evan Furness | 7-610, 6-2 | detaliu meci | France F20 | Indoor Hard |
18.03.17 | Semifinală | Remi Boutillier | Evan Furness | 6-1, 6-76, 6-2 | detaliu meci | France F6 | Indoor Hard |
19.01.17 | a 2-a rundă | Remi Boutillier | Evan Furness | 6-2, 6-2 | detaliu meci | France F2 | Indoor Hard |
11.01.17 | a 2-a rundă | Evan Furness | Remi Boutillier | 6-4, 6-4 | detaliu meci | France F1 | Zgura |
16.10.16 | Finală | Remi Boutillier | Evan Furness | 6-4, 6-1 | detaliu meci | France F22 | Indoor Hard |
Remi Boutillier form & Evan Furness form
Remi Boutillier - ultimele meciuri
France F22 - Indoor Hard | ||||
21.10.18 Finală | vs. Gregoire Jacq | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
20.10.18 Semifinală | vs. Matteo Martineau | 6-4, 4-6, 6-1 | detaliu meci | |
19.10.18 Sfert de finală | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
18.10.18 a 2-a rundă | vs. Benjamin Pietri | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
17.10.18 1-a rundă | vs. Andres Artunedo Martinavarr | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
France F20 - Indoor Hard | ||||
05.10.18 Sfert de finală | vs. Yannick Jankovits | 2-6, - Remi Boutillier - retragere | detaliu meci | |
03.10.18 a 2-a rundă | vs. Evan Furness | 7-610, 6-2 | detaliu meci | |
02.10.18 1-a rundă | vs. Joffrey De Schepper | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
France F13 - Hard | ||||
15.07.18 Finală | vs. Aslan Karatsev | 6-76, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
14.07.18 Semifinală | vs. Arthur Rinderknech | 6-4, 3-6, 7-65 | detaliu meci | |
13.07.18 Sfert de finală | vs. Hugo Pontico | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
11.07.18 a 2-a rundă | vs. Clement Larriere | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
10.07.18 1-a rundă | vs. Andres Artunedo Martinavarr | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Lyon Challenger - Zgura | ||||
09.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Mikael Ymer | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Loughborough Challenger - Indoor Hard | ||||
19.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Frederik Nielsen | 7-62, 6-710, 1-6 | detaliu meci | |
Nigeria F3 - Hard | ||||
02.05.18 a 2-a rundă | vs. Youssef Hossam | 3-6, 6-72 | detaliu meci | |
30.04.18 1-a rundă | vs. Diego Fernandez Flores | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Nigeria F2 - Hard | ||||
25.04.18 a 2-a rundă | vs. Suraj R Prabodh | 4-6, 6-2, 6-74 | detaliu meci | |
23.04.18 1-a rundă | vs. Kento Takeuchi | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Nigeria F1 - Hard | ||||
18.04.18 a 2-a rundă | vs. Tuki Jacobs | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
17.04.18 1-a rundă | vs. Emmanuel Audu | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
St. Brieuc - Indoor Hard | ||||
25.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Tristan Lamasine | 6-3, 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
24.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Bradley Mousley | 4-6, 7-62, 6-2 | detaliu meci | |
Lille Challenger - Indoor Hard | ||||
17.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Antoine Escoffier | 4-6, 7-62, 3-6 | detaliu meci | |
France F5 - Indoor Hard | ||||
13.03.18 1-a rundă | vs. Albano Olivetti | 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
France F4 - Indoor Hard | ||||
09.03.18 Sfert de finală | vs. Botic Van De Zandschulp | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
08.03.18 a 2-a rundă | vs. Pierre Faivre | 7-66, 6-3 | detaliu meci | |
06.03.18 1-a rundă | vs. Fabien Reboul | 7-69, 6-3 | detaliu meci | |
Italy F1 - Carpet | ||||
03.03.18 Semifinală | vs. Laurynas Grigelis | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
02.03.18 Sfert de finală | vs. Romain Barbosa | 6-3, 3-6, 6-3 | detaliu meci |
Evan Furness - ultimele meciuri
Naples Challenger - Zgura | ||||
26.03.24 1-a rundă | vs. Stefano Napolitano | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.03.24 Calificare | vs. Alessandro Giannessi | 7-67, Alessandro Giannessi - retragere | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Tristan Lamasine | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
Zadar Challenger - Zgura | ||||
19.03.24 1-a rundă | vs. Jozef Kovalik | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.03.24 Calificare | vs. Eric Vanshelboim | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Nikola Milojevic | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
Szekesfehervar Challenger - Zgura | ||||
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Daniel Michalski | 1-6, 7-5, 6-75 | detaliu meci | |
M25 Quinta - Hard | ||||
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Henrique Rocha | 6-3, 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Faro - Hard | ||||
01.03.24 Sfert de finală | vs. Michael Vrbensky | 4-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Pedro Araujo | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
27.02.24 1-a rundă | vs. Viktor Durasovic | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Oberhaching - Indoor Hard | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Osgar O'Hoisin | 3-4, - Evan Furness - retragere | detaliu meci | |
M15 Grenoble - Indoor Hard | ||||
09.02.24 Sfert de finală | vs. Antoine Hoang | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Amaury Raynel | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
07.02.24 1-a rundă | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-2, 6-75, 7-5 | detaliu meci | |
Quimper Challenger - Indoor Hard | ||||
23.01.24 Calificare | vs. Emilien Voisin | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.01.24 1-a rundă de calif. | vs. William Jucha | 6-4, 6-76, 6-1 | detaliu meci | |
Prague 2 - Zgura | ||||
11.05.23 a 2-a rundă | vs. Dominik Koepfer | 6-76, - Evan Furness - retragere | detaliu meci | |
09.05.23 1-a rundă | vs. Zdenek Kolar | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Ostrava Challenger - Zgura | ||||
25.04.23 1-a rundă | vs. Gael Monfils | 3-6, 0-2, - Evan Furness - retragere | detaliu meci | |
Oeiras 3 - Zgura | ||||
20.04.23 a 2-a rundă | vs. Steven Diez | 6-72, 1-6 | detaliu meci | |
18.04.23 1-a rundă | vs. Billy Harris | 7-5, 7-63 | detaliu meci | |
Split Challenger - Zgura | ||||
11.04.23 1-a rundă | vs. Nerman Fatic | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
Lille Challenger - Indoor Hard | ||||
28.03.23 1-a rundă | vs. Kacper Zuk | 4-6, 0-4, - Evan Furness - retragere | detaliu meci | |
St. Brieuc - Indoor Hard | ||||
25.03.23 Semifinală | vs. Ricardas Berankis | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
24.03.23 Sfert de finală | vs. Harold Mayot | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
23.03.23 a 2-a rundă | vs. Sebastian Fanselow | 2-6, 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
22.03.23 1-a rundă | vs. Jurgen Briand | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
Szekesfehervar Challenger - Zgura | ||||
18.03.23 Semifinală | vs. Hamad Medjedovic | 1-6, 2-6 | detaliu meci |