MECI
10.02.20 | 2-a rundă de calif. | Remy Bertola | Lukas Hellum Lilleengen | 7-5, 6-1 | M15 Monastir | Hard |
STATISTICI MECI
Å¢ara
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Norvegia
15.11.00, 23 Vârsta
15.11.00, 23 Vârsta
Remy Bertola vs. Lukas Hellum Lilleengen - meciuri reciproce
10.02.20 | 2-a rundă de calif. | Remy Bertola | Lukas Hellum Lilleengen | 7-5, 6-1 | detaliu meci | M15 Monastir | Hard |
Remy Bertola form & Lukas Hellum Lilleengen form
Remy Bertola - ultimele meciuri
M25 Reus - Zgura | ||||
06.04.24 Semifinală | vs. Anton Matusevich | 6-3, 6-77, 2-6 | detaliu meci | |
05.04.24 Sfert de finală | vs. Diego Fernandez Flores | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
04.04.24 a 2-a rundă | vs. Max Alcala Gurri | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
03.04.24 1-a rundă | vs. Bruno Pujol Navarro | 3-6, 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Toulouse - Indoor Hard | ||||
22.03.24 Sfert de finală | vs. Maxime Janvier | 6-1, 6-77, 6-76 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Loann Massard | 4-6, 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Mae Malige | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
Hamburg Challenger - Indoor Hard | ||||
12.03.24 1-a rundă | vs. Jakub Paul | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.03.24 Calificare | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Lugano Challenger - Indoor Hard | ||||
05.03.24 1-a rundă | vs. Otto Virtanen | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Trento - Indoor Hard | ||||
20.02.24 1-a rundă | vs. Alexey Vatutin | 4-6, 7-63, 4-6 | detaliu meci | |
Cherbourg Challenger - Indoor Hard | ||||
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Florent Bax | 6-4, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Nottingham Challenger - Indoor Hard | ||||
06.02.24 1-a rundă | vs. Zdenek Kolar | 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
05.02.24 Calificare | vs. Petr Nouza | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. George Houghton | 6-3, 2-6, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Zahra - Hard | ||||
09.12.23 Semifinală | vs. Jules Marie | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
08.12.23 Sfert de finală | vs. Petr Nesterov | 6-4, 7-65 | detaliu meci | |
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Zura Tkemaladze | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
06.12.23 1-a rundă | vs. Matic Kriznik | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Monastir - Hard | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Sebastian Prechtel | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Monastir - Hard | ||||
26.11.23 Semifinală | vs. Alberto Barroso Campos | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
24.11.23 Sfert de finală | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Laurent Lokoli | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Alexey Nesterov (1998) | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
Danderyd Challenger - Indoor Hard | ||||
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Petr Nouza | 6-74, 6-74 | detaliu meci | |
M25 Trnava - Indoor Hard | ||||
11.11.23 Semifinală | vs. Karl Friberg | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
10.11.23 Sfert de finală | vs. Sander Jong | 4-6, 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-71, 6-3, 6-1 | detaliu meci |
Lukas Hellum Lilleengen - ultimele meciuri
M25 Faro - Hard | ||||
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Matej Vocel | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Vila - Hard | ||||
20.02.24 Calificare | vs. Osgar O'Hoisin | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Afonso Portugal | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
19.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-2, 7-64 | detaliu meci | |
M15 Manacor - Hard | ||||
21.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Darius Florin Pop | 6-73, 6-2, 4-10 | detaliu meci | |
M15 Zahra - Hard | ||||
12.12.23 Calificare | vs. Pietro Orlando Fellin | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
11.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Caspar Schuetze | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Zahra - Hard | ||||
06.12.23 1-a rundă | vs. Alex Knaff | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.12.23 Calificare | vs. Rashed Nawaf | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
04.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Jack Loge | 3-6, 6-3, 10-2 | detaliu meci | |
M15 Zahra - Hard | ||||
29.11.23 1-a rundă | vs. Sidane Pontjodikromo | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Naples - Zgura | ||||
01.03.23 1-a rundă | vs. Zhengqing Ji | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
28.02.23 Calificare | vs. Arthur Bonnaud | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
27.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Carlos Silvestre | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Naples - Zgura | ||||
20.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Oren Vasser | 3-6, 6-0, 2-10 | detaliu meci | |
M15+H Bagnoles - Zgura | ||||
25.01.23 1-a rundă | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
23.01.23 Calificare | vs. Maxence Rivet | 6-3, 2-6, 10-7 | detaliu meci | |
22.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Louis Larue | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Vilnius - Indoor Hard | ||||
15.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Henrik Bladelius | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.10.22 Calificare | vs. Ye Cong Mo | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Youssef Labbene | 5-7, 6-2, 11-13 | detaliu meci | |
M25 Falun - Indoor Hard | ||||
27.09.22 1-a rundă | vs. Vito Tonejc | 6-3, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Danderyd - Indoor Hard | ||||
21.09.22 1-a rundă | vs. Benjamin Hannestad | 7-65, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Davis Cup - Indoor Hard | ||||
17.09.22 | vs. Sumit Nagal | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Budapest - Hard | ||||
07.09.22 1-a rundă | vs. Aleksandre Bakshi | 4-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Malmo - Zgura | ||||
18.08.22 a 2-a rundă | vs. Filip Bergevi | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
17.08.22 1-a rundă | vs. Arslanbek Temirhanov | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Ystad - Zgura | ||||
11.08.22 a 2-a rundă | vs. Louis Wessels | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
09.08.22 1-a rundă | vs. Jesper Klov Nilsson | 6-4, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Parnu - Zgura | ||||
03.08.22 1-a rundă | vs. Vilius Gaubas | 7-5, 5-7, 5-7 | detaliu meci |