MECI
19.08.13 | Calificare | Rene Schulte | Elmar Ejupovic | 4-6, 7-63, 6-4 | Germany F15 | Zgura |
STATISTICI MECI
Germania
10.04.89, 34 Vârsta
10.04.89, 34 Vârsta
Å¢ara
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Rene Schulte vs. Elmar Ejupovic - meciuri reciproce
19.08.13 | Calificare | Rene Schulte | Elmar Ejupovic | 4-6, 7-63, 6-4 | detaliu meci | Germany F15 | Zgura |
Rene Schulte form & Elmar Ejupovic form
Rene Schulte - ultimele meciuri
M15 Ueberlingen - Zgura | ||||
22.08.19 a 2-a rundă | vs. Bruno Sant'Anna | 3-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
21.08.19 1-a rundă | vs. Tim Handel | 7-65, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
19.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Sarvar Vahidov | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
19.08.19 Calificare | vs. Laurin Aerne | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
Germany F13 - Zgura | ||||
23.08.18 a 2-a rundă | vs. Fabrizio Ornago | 6-2, 6-72, 3-6 | detaliu meci | |
22.08.18 1-a rundă | vs. Patrick Mayer (GER) | 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
20.08.18 Calificare | vs. Jakob Aichhorn | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
19.08.18 1-a rundă de calif. | vs. David Novotny | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
Germany F12 - Zgura | ||||
25.08.17 a 2-a rundă | vs. Adrian Bodmer | 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
22.08.17 1-a rundă | vs. Moritz Hoffmann | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
21.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Jakob Aichhorn | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
21.08.17 Calificare | vs. Patrick Mayer (GER) | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Germany F7 - Zgura | ||||
11.07.17 1-a rundă | vs. Julien Cagnina | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Koblenz Challenger - Indoor Hard | ||||
16.01.17 2-a rundă de calif. | vs. Adrian Ungur | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.01.17 1-a rundă de calif. | vs. Egor Gerasimov | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Eckental Challenger - Carpet | ||||
31.10.16 Calificare | vs. Tim Puetz | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
30.10.16 2-a rundă de calif. | vs. Stefano Napolitano | 7-61, 7-5 | detaliu meci | |
29.10.16 1-a rundă de calif. | vs. Denis Matsukevitch | 6-4, 3-4, Denis Matsukevitch - retragere | detaliu meci | |
Germany F17 - Indoor Hard | ||||
19.10.15 1-a rundă de calif. | vs. Rudolf Molleker | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
Germany F15 - Indoor Hard | ||||
06.10.14 2-a rundă de calif. | vs. Lukas Ruepke | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.10.14 1-a rundă de calif. | vs. Delf Gohlke | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Germany F13 - Zgura | ||||
18.08.14 1-a rundă de calif. | vs. Daniel Baumann | 3-6, 6-1, 0-6 | detaliu meci | |
Germany F15 - Zgura | ||||
19.08.13 Calificare | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 7-63, 6-4 | detaliu meci | |
19.08.13 1-a rundă de calif. | vs. Pascal Meis | 3-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
19.08.13 1-a rundă | vs. Dennis Bloemke | 6-73, 4-6 | detaliu meci | |
Germany F14 - Zgura | ||||
12.08.13 2-a rundă de calif. | vs. Petar Trendafilov | 6-3, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.08.13 1-a rundă de calif. | vs. Vincent Muck | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Germany F7 - Zgura | ||||
24.06.13 2-a rundă de calif. | vs. Patrick Eichenberger | 7-63, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
24.06.13 1-a rundă de calif. | vs. Marek Pesicka | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Germany F16 - Indoor Hard | ||||
03.10.11 1-a rundă | vs. Richard Waite | 4-6, 2-6 | detaliu meci |
Elmar Ejupovic - ultimele meciuri
San Luis - Zgura | ||||
25.03.24 Calificare | vs. Beibit Zhukayev | 6-3, 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Ryan Seggerman | 7-61, 7-5 | detaliu meci | |
Merida Challenger - Zgura | ||||
20.03.24 a 2-a rundă | vs. Stefan Kozlov | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Trey Hilderbrand | 7-63, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Trento - Indoor Hard | ||||
21.02.24 1-a rundă | vs. Nikoloz Basilashvili | 7-66, 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
Glasgow Challenger - Indoor Hard | ||||
17.02.24 Semifinală | vs. Paul Jubb | 6-4, 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
16.02.24 Sfert de finală | vs. Stuart Parker | Stuart Parker - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Charles Broom | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
14.02.24 1-a rundă | vs. Benjamin Lock | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Grenoble - Indoor Hard | ||||
07.02.24 1-a rundă | vs. Antoine Hoang | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
Koblenz Challenger - Indoor Hard | ||||
29.01.24 Calificare | vs. Filip Krajinovic | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
23.01.24 1-a rundă | vs. Millen Hurrion | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Oeiras 2 - Indoor Hard | ||||
07.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Altug Celikbilek | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Oeiras 1 - Indoor Hard | ||||
31.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Pedro Vives Marcos | 4-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Trnava - Indoor Hard | ||||
08.11.23 1-a rundă | vs. Aleksander Chayka | 7-65, 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Tom Gentzsch | 6-74, 6-73 | detaliu meci | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Tom Paris | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Loic Namigandet Tenguere | 7-63, 6-77, 7-5 | detaliu meci | |
Bogota Challenger - Zgura | ||||
28.09.23 a 2-a rundă | vs. David Jorda Sanchis | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
26.09.23 1-a rundă | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 6-70, 7-63 | detaliu meci | |
Columbus Challenger - Indoor Hard | ||||
18.09.23 Calificare | vs. James Kent Trotter | 7-65, 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Alex Rybakov | 6-3, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
Cary 2 - Hard | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Pedro Vives Marcos | 2-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
Tulln Challenger - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Jurij Rodionov | 6-74, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Sion - Zgura | ||||
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Mika Brunold | 6-4, 6-74, 6-76 | detaliu meci | |
30.08.23 1-a rundă | vs. Andrin Casanova | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
Augsburg Challenger - Zgura | ||||
22.08.23 1-a rundă | vs. Nicolas Zanellato | 6-3, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
25.07.23 1-a rundă | vs. Edas Butvilas | 3-6, 6-71 | detaliu meci | |
Tampere Challenger - Zgura | ||||
18.07.23 1-a rundă | vs. Lukas Klein | 3-6, 4-6 | detaliu meci |