MECI
29.08.17 | 1-a rundă | Renta Tokuda | Jonas Trinker | 7-5, 6-3 | Turkey F32 | Zgura |
STATISTICI MECI
Renta Tokuda | Jonas Trinker | |
Prima administrare % | 33/71 (46%) | 40/65 (62%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 21/33 (64%) | 24/40 (60%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 22/38 (58%) | 8/25 (32%) |
Break-ballurile câştigate | 6/10 (60%) | 3/8 (38%) |
Puncte câştigate din returnare | 33/65 (51%) | 28/71 (39%) |
Total puncte câştigate | 76/136 (56%) | 60/136 (44%) |
Greșeli duble | 4 | 5 |
ași | 2 | 2 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Renta Tokuda vs. Jonas Trinker - meciuri reciproce
29.08.17 | 1-a rundă | Renta Tokuda | Jonas Trinker | 7-5, 6-3 | detaliu meci | Turkey F32 | Zgura |
Renta Tokuda form & Jonas Trinker form
Renta Tokuda - ultimele meciuri
M15 Tsukuba - Hard | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Yi Zhou | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.03.24 1-a rundă | vs. Sora Fukuda | 6-3, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Nishi - Hard | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Duckhee Lee | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Ray Ho | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Michael Mmoh | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Kobe Challenger - Indoor Hard | ||||
14.11.23 1-a rundă | vs. Yunseong Chung | 6-4, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Roehampton - Hard | ||||
09.08.23 1-a rundă | vs. Michael Shaw | 3-6, - Renta Tokuda - retragere | detaliu meci | |
M25 Astana - Hard | ||||
06.08.23 Finală | vs. Yusuke Takahashi | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
05.08.23 Semifinală | vs. Khumoun Sultanov | 4-6, 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
04.08.23 Sfert de finală | vs. Robin Bertrand | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
03.08.23 a 2-a rundă | vs. Jose Statham | 6-3, 4-6, 7-5 | detaliu meci | |
01.08.23 1-a rundă | vs. Islam Orynbasar | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Astana Challenger - Hard | ||||
26.07.23 a 2-a rundă | vs. Mikhail Kukushkin | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
24.07.23 1-a rundă | vs. Digvijaypratap Singh | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
11.07.23 1-a rundă | vs. Sidharth Rawat | 1-6, - Renta Tokuda - retragere | detaliu meci | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
05.07.23 1-a rundă | vs. Yurii Dzhavakian | 3-6, 6-1, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Changwon - Hard | ||||
17.06.23 Semifinală | vs. Yuki Mochizuki | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
16.06.23 Sfert de finală | vs. Jea Moon Lee | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
15.06.23 a 2-a rundă | vs. Yunseong Chung | 7-64, 6-1 | detaliu meci | |
14.06.23 1-a rundă | vs. Seungmin Park | 7-65, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Jakarta - Hard | ||||
30.05.23 1-a rundă | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
Busan Challenger - Hard | ||||
09.05.23 1-a rundă | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
08.05.23 Calificare | vs. Jose Statham | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
07.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Dominik Palan | 7-63, 7-65 | detaliu meci | |
M25 Jakarta - Hard | ||||
27.04.23 a 2-a rundă | vs. Jake Delaney | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
25.04.23 1-a rundă | vs. Chak Lam Coleman Wong | 2-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Jakarta - Hard | ||||
19.04.23 1-a rundă | vs. Yeongseok Jeong | 6-75, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Kashiwa - Hard | ||||
08.04.23 Semifinală | vs. Jea Moon Lee | 7-5, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
07.04.23 Sfert de finală | vs. Rimpei Kawakami | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
06.04.23 a 2-a rundă | vs. Yuki Mochizuki | 6-1, 6-1 | detaliu meci |
Jonas Trinker - ultimele meciuri
M15 Heraklion - Hard | ||||
26.03.24 Calificare | vs. Ben Weintraub | 4-6, 6-77 | detaliu meci | |
25.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Lenny Petit | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Oberhaching - Indoor Hard | ||||
11.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Alen Mujakic | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Limassol - Hard | ||||
29.11.23 1-a rundă | vs. Jurriaan Bol | 7-66, 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Limassol - Hard | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Sebastian Sorger | 4-6, 6-1, 1-6 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Demetris Azoides | 4-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Selva - Indoor Hard | ||||
31.10.23 1-a rundă | vs. Hynek Barton | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
30.10.23 Calificare | vs. Gabriel Moroder | 6-75, 7-5, 10-6 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
27.10.23 Sfert de finală | vs. Valentin Royer | 7-65, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Vladyslav Orlov | 6-4, 1-6, 6-2 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Stefan Palosi | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
24.10.23 Calificare | vs. Alexander Orlov | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
23.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Gianluca Carlini | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Alexandros Skorilas | 2-6, 6-71 | detaliu meci | |
M25 Falun - Indoor Hard | ||||
27.09.23 a 2-a rundă | vs. Evgeny Karlovskiy | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.09.23 1-a rundă | vs. Sebastian Eriksson | 2-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
25.09.23 Calificare | vs. Simon Freund | 5-7, 6-1, 10-2 | detaliu meci | |
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Alfons Ridstrom | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Danderyd - Indoor Hard | ||||
19.09.23 Calificare | vs. Lorenzo Vatteroni | 7-63, 3-6, 5-10 | detaliu meci | |
18.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Umberto Giovannini | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Budapest - Hard | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Ryan James Storrie | 6-77, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Budapest - Hard | ||||
30.08.23 1-a rundă | vs. Zura Tkemaladze | 6-4, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Kramsach - Zgura | ||||
23.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Dario Huber | 3-6, 6-1, 3-10 | detaliu meci | |
M25 Telfs - Zgura | ||||
18.07.23 1-a rundă | vs. Maxime Chazal | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Salzburg Challenger - Zgura | ||||
09.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Sandro Kopp | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Klosters - Zgura | ||||
05.07.23 1-a rundă | vs. Niklas Waldner | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Celje - Zgura | ||||
29.06.23 a 2-a rundă | vs. Bor Artnak | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
28.06.23 Calificare | vs. Aljaz Jeran | 6-76, 4-6 | detaliu meci | |
28.06.23 1-a rundă | vs. Admir Kalender | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
26.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Michelangelo Zvech Flaborea Mreule | 6-2, 6-1 | detaliu meci |