MECI
12.09.14 | Rubber 1 | Ricardas Berankis | Mirza Basic | 5-7, 3-6, 6-4, 6-4, 6-4 | Davis Cup | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Ricardas Berankis vs. Mirza Basic - meciuri reciproce
24.06.20 | 1-a rundă | Mirza Basic | Ricardas Berankis | 7-64, 6-3 | detaliu meci | All Lower | Zgura |
24.02.19 | Calificare | Ricardas Berankis | Mirza Basic | 7-67, 6-4 | detaliu meci | Dubai | Hard |
26.09.17 | 1-a rundă | Ricardas Berankis | Mirza Basic | 6-78, 6-4, 6-2 | detaliu meci | Orleans Challenger | Indoor Hard |
13.11.15 | Sfert de finală | Ricardas Berankis | Mirza Basic | 6-3, 6-4 | detaliu meci | Ortisei Challenger | Indoor Hard |
26.07.15 | Finală | Mirza Basic | Ricardas Berankis | 6-4, 3-6, 7-64 | detaliu meci | Recanati Challenger | Hard |
21.02.15 | Semifinală | Mirza Basic | Ricardas Berankis | 7-64, 7-5 | detaliu meci | Wroclaw Challenger | Indoor Hard |
12.09.14 | Rubber 1 | Ricardas Berankis | Mirza Basic | 5-7, 3-6, 6-4, 6-4, 6-4 | detaliu meci | Davis Cup | Indoor Hard |
21.04.14 | Calificare | Ricardas Berankis | Mirza Basic | 5-7, 6-4, 6-2 | detaliu meci | Bucharest | Zgura |
Ricardas Berankis form & Mirza Basic form
Ricardas Berankis - ultimele meciuri
Hamburg Challenger - Indoor Hard | ||||
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Rudolf Molleker | 4-6, 6-2, 5-7 | detaliu meci | |
12.03.24 1-a rundă | vs. Denis Yevseyev | 7-5, 6-75, 6-2 | detaliu meci | |
Lugano Challenger - Indoor Hard | ||||
05.03.24 1-a rundă | vs. Alexander Ritschard | 6-4, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
04.03.24 Calificare | vs. Altug Celikbilek | 3-6, 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Hendrik Jebens | 3-6, 6-3, 7-63 | detaliu meci | |
Lille Challenger - Indoor Hard | ||||
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Eliakim Coulibaly | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
Pau Challenger - Indoor Hard | ||||
19.02.24 Calificare | vs. Egor Gerasimov | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Filip Peliwo | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Cherbourg Challenger - Indoor Hard | ||||
14.02.24 a 2-a rundă | vs. Titouan Droguet | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
12.02.24 1-a rundă | vs. Henri Squire | 6-3, 4-6, 7-5 | detaliu meci | |
Davis Cup - Indoor Hard | ||||
04.02.24 | vs. Saba Purtseladze | 7-65, 3-6, 7-67 | detaliu meci | |
03.02.24 | vs. Zura Tkemaladze | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Quimper Challenger - Indoor Hard | ||||
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Maxime Cressy | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
24.01.24 1-a rundă | vs. Emilien Voisin | 4-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
23.01.24 Calificare | vs. Viktor Durasovic | 7-64, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
22.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Antoine Ghibaudo | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
17.01.24 a 2-a rundă | vs. Pedro Martinez Portero | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.01.24 1-a rundă | vs. Franco Agamenone | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Orleans Challenger - Indoor Hard | ||||
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Remy Bertola | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Davis Cup - Zgura | ||||
16.09.23 | vs. Sebastian Baez | 6-76, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
Zhangjiagang Challenger - Hard | ||||
02.09.23 Semifinală | vs. Terence Atmane | 1-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
01.09.23 Sfert de finală | vs. Colin Sinclair | 7-5, 6-74, 6-1 | detaliu meci | |
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Robert Strombachs | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
29.08.23 1-a rundă | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
Zhuhai Challenger - Hard | ||||
23.08.23 a 2-a rundă | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-72, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
22.08.23 1-a rundă | vs. Sergey Fomin | 3-6, 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
Grodzisk Mazowiecki - Hard | ||||
14.08.23 1-a rundă | vs. Charles Broom | 1-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
Porto Challenger - Hard | ||||
31.07.23 1-a rundă | vs. Peter Gojowczyk | 6-2, 4-6, 6-75 | detaliu meci | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
27.07.23 a 2-a rundă | vs. Fernando Verdasco | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
25.07.23 1-a rundă | vs. George Loffhagen | 3-6, 6-4, 7-65 | detaliu meci |
Mirza Basic - ultimele meciuri
M25 Trnava - Indoor Hard | ||||
29.03.24 Sfert de finală | vs. Jakub Nicod | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Jan Kumstat | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
27.03.24 1-a rundă | vs. Szymon Kielan | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
Zadar Challenger - Zgura | ||||
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Sergi Perez Contri | 6-3, 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Trento - Indoor Hard | ||||
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 6-3, 4-6, 6-71 | detaliu meci | |
22.02.24 1-a rundă | vs. Andrea Picchione | 6-4, Andrea Picchione - retragere | detaliu meci | |
20.02.24 Calificare | vs. Alen Mujakic | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
19.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Robin Bulant | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Doha - Hard | ||||
16.01.24 1-a rundă | vs. Alexey Zakharov | 6-72, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Doha - Hard | ||||
10.01.24 1-a rundă | vs. Khumoun Sultanov | 6-73, 6-75 | detaliu meci | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Viktor Durasovic | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
Ortisei Challenger - Indoor Hard | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Lukas Klein | 6-75, 6-73 | detaliu meci | |
24.10.23 1-a rundă | vs. Alejandro Moro Canas | 7-63, 6-3 | detaliu meci | |
23.10.23 Calificare | vs. Daniel Cukierman | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Elliot Benchetrit | 3-6, 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
Hamburg Challenger - Indoor Hard | ||||
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Lucas Gerch | 6-75, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Zlatibor - Zgura | ||||
29.09.23 a 2-a rundă | vs. Valentin Vacherot | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
28.09.23 1-a rundă | vs. Niksa Arsic | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Tulln Challenger - Zgura | ||||
04.09.23 Calificare | vs. Lukas Rosol | 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-75, 7-62, 7-63 | detaliu meci | |
M25 Maribor - Zgura | ||||
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Marcello Serafini | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
31.08.23 1-a rundă | vs. Jan Kupcic | 6-4, 7-62 | detaliu meci | |
Banja Luka - Zgura | ||||
08.08.23 1-a rundă | vs. Kimmer Coppejans | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
07.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Lorenzo Bocchi | 2-0, Lorenzo Bocchi - retragere | detaliu meci | |
07.08.23 Calificare | vs. Kirill Kivattsev | 7-62, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Skopje - Zgura | ||||
09.06.23 Sfert de finală | vs. Kalin Ivanovski | - Mirza Basic - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
08.06.23 a 2-a rundă | vs. Petr Nesterov | 2-6, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
06.06.23 1-a rundă | vs. Shendrit Deari | 6-1, 4-6, 3-0, Shendrit Deari - retragere | detaliu meci | |
M25 Kiseljak - Zgura | ||||
31.05.23 1-a rundă | vs. Denys Klok | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Krsko - Zgura | ||||
21.05.23 Finală | vs. Lucas Gerch | 4-6, 1-6 | detaliu meci |