MECI
14.10.13 | a 2-a rundă | Ricardo Ojeda Lara | Carlos Boluda-Purkiss | 6-2, 1-6, 6-0 | Portugal F10 | Hard |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Ricardo Ojeda Lara vs. Carlos Boluda-Purkiss - meciuri reciproce
20.10.16 | Sfert de finală | Ricardo Ojeda Lara | Carlos Boluda-Purkiss | 6-2, 7-5 | detaliu meci | Spain F34 | Zgura |
08.07.16 | Semifinală | Ricardo Ojeda Lara | Carlos Boluda-Purkiss | 6-1, 6-0 | detaliu meci | Spain F20 | Zgura |
30.06.16 | Sfert de finală | Ricardo Ojeda Lara | Carlos Boluda-Purkiss | 6-3, 7-61 | detaliu meci | Spain F19 | Hard |
18.05.15 | Sfert de finală | Carlos Boluda-Purkiss | Ricardo Ojeda Lara | 6-3, 4-0, Carlos Boluda-Purkiss - retragere | detaliu meci | Portugal F6 | Hard |
14.10.13 | a 2-a rundă | Ricardo Ojeda Lara | Carlos Boluda-Purkiss | 6-2, 1-6, 6-0 | detaliu meci | Portugal F10 | Hard |
27.05.13 | a 2-a rundă | Ricardo Ojeda Lara | Carlos Boluda-Purkiss | 6-3, 6-0 | detaliu meci | Portugal F8 | Hard |
Ricardo Ojeda Lara form & Carlos Boluda-Purkiss form
Ricardo Ojeda Lara - ultimele meciuri
M15 Sintra - Hard | ||||
10.09.20 a 2-a rundă | vs. Joao Monteiro | 4-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
08.09.20 1-a rundă | vs. Raphael Collignon | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Loule - Hard | ||||
12.03.20 a 2-a rundă | vs. Peter Bothwell | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
10.03.20 1-a rundă | vs. Valentin Royer | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Faro - Hard | ||||
07.03.20 Semifinală | vs. Tiago Cacao | 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
06.03.20 Sfert de finală | vs. Timo Legout | 6-2, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
05.03.20 a 2-a rundă | vs. Louis Dussin | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
04.03.20 1-a rundă | vs. Goncalo Falcao | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Vale - Hard | ||||
01.03.20 Finală | vs. Riccardo Bonadio | 1-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
01.03.20 Semifinală | vs. Tiago Cacao | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
28.02.20 Sfert de finală | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 7-62, 6-4 | detaliu meci | |
27.02.20 a 2-a rundă | vs. Terence Atmane | 6-75, 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
26.02.20 1-a rundă | vs. Joao Monteiro | 7-63, 3-3, Joao Monteiro - retragere | detaliu meci | |
M15 Paguera - Zgura | ||||
22.02.20 Semifinală | vs. Pedro Cachin | 6-76, 1-4, - Ricardo Ojeda Lara - retragere | detaliu meci | |
21.02.20 Sfert de finală | vs. Jonathan Eysseric | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
20.02.20 a 2-a rundă | vs. Gergely Madarasz | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
19.02.20 1-a rundă | vs. Gerard Granollers | 7-611, 5-7, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Palmanova - Zgura | ||||
12.02.20 1-a rundă | vs. Carlos Gimeno Valero | 6-2, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15+H Bressuire - Indoor Hard | ||||
22.01.20 1-a rundă | vs. Antoine Bellier | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Manacor - Hard | ||||
16.01.20 a 2-a rundă | vs. Baptiste Crepatte | 6-4, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
15.01.20 1-a rundă | vs. Aaron Cohen | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Telde - Zgura | ||||
01.12.19 Semifinală | vs. Nathan Seateun | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.11.19 Sfert de finală | vs. Marvin Netuschil | 6-1, 7-67 | detaliu meci | |
28.11.19 a 2-a rundă | vs. David Vega Hernandez | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
26.11.19 1-a rundă | vs. Alessandro Ceppellini | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
16.11.19 a 2-a rundă | vs. Luka Pavlovic | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
13.11.19 1-a rundă | vs. Grigoriy Lomakin | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Castellon - Zgura | ||||
10.11.19 Finală | vs. Javier Marti | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
09.11.19 Semifinală | vs. Johan Nikles | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
08.11.19 Sfert de finală | vs. Jordan Correia Passos Do Carmo | 6-4, 6-1 | detaliu meci |
Carlos Boluda-Purkiss - ultimele meciuri
M15 Valldoreix - Zgura | ||||
11.11.20 1-a rundă | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Sintra - Hard | ||||
15.09.20 1-a rundă | vs. Arnaud Bovy | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Sintra - Hard | ||||
09.09.20 1-a rundă | vs. Lucas Catarina | 3-6, 6-75 | detaliu meci | |
M15 Alkmaar - Zgura | ||||
25.08.20 1-a rundă | vs. Christoph Negritu | 3-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Loule - Hard | ||||
11.03.20 1-a rundă | vs. Gauthier Onclin | 6-75, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Murcia - Zgura | ||||
05.03.20 a 2-a rundă | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
04.03.20 1-a rundă | vs. Timofey Skatov | 6-2, 7-62 | detaliu meci | |
M15 Paguera - Zgura | ||||
19.02.20 1-a rundă | vs. Pedro Vives Marcos | 6-2, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Palmanova - Zgura | ||||
13.02.20 a 2-a rundă | vs. Pedro Vives Marcos | 6-72, 5-7 | detaliu meci | |
11.02.20 1-a rundă | vs. Timofey Skatov | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
21.01.20 1-a rundă | vs. Luca Prevosto | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
16.01.20 a 2-a rundă | vs. Julien Cagnina | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.01.20 1-a rundă | vs. Luca Prevosto | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Telde - Zgura | ||||
28.11.19 a 2-a rundă | vs. Nathan Seateun | - Carlos Boluda-Purkiss - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
26.11.19 1-a rundă | vs. Xavier Gabarro | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Castellon - Zgura | ||||
08.11.19 Sfert de finală | vs. Javier Marti | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
07.11.19 a 2-a rundă | vs. Carlos Gimeno Valero | Carlos Gimeno Valero - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
06.11.19 1-a rundă | vs. Sergi Perez Contri | 6-3, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Benicarlo - Zgura | ||||
24.10.19 a 2-a rundă | vs. Francisco Andreu Garcia | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
23.10.19 1-a rundă | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Getafe - Hard | ||||
18.10.19 Sfert de finală | vs. Anton Matusevich | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
17.10.19 a 2-a rundă | vs. Ivan Marrero Curbelo | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
16.10.19 1-a rundă | vs. John Echeverria | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Roja de - Zgura | ||||
11.10.19 a 2-a rundă | vs. Jordi Samper-Montana | 7-5, 2-6, 4-1, Jordi Samper-Montana - retragere | detaliu meci | |
11.10.19 Sfert de finală | vs. Carlos Gimeno Valero | 2-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
09.10.19 1-a rundă | vs. Sergio Gutierrez-Ferrol | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Biella Challenger - Zgura | ||||
16.09.19 1-a rundă | vs. Andrea Arnaboldi | 5-7, 0-2, - Carlos Boluda-Purkiss - retragere | detaliu meci | |
Seville Challenger - Zgura | ||||
09.09.19 1-a rundă | vs. Julian Ocleppo | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Oviedo - Zgura | ||||
03.09.19 1-a rundă | vs. Inigo Cervantes | 4-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Santander - Zgura | ||||
21.08.19 1-a rundă | vs. Timofey Skatov | 6-2, 5-7, 2-6 | detaliu meci |