MECI
27.09.16 | 1-a rundă | Ricardo Rodriguez-Pace | Fran Zvonimir Zgombic | 6-3, 7-5 | Portugal F11 | Hard |
STATISTICI MECI
Ricardo Rodriguez-Pace | Fran Zvonimir Zgombic | |
Prima administrare % | 42/60 (70%) | 40/74 (54%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 29/42 (69%) | 23/40 (58%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 11/18 (61%) | 13/34 (38%) |
Break-ballurile câştigate | 5/8 (63%) | 2/7 (29%) |
Puncte câştigate din returnare | 38/74 (51%) | 20/60 (33%) |
Total puncte câştigate | 78/134 (58%) | 56/134 (42%) |
Greșeli duble | 1 | 5 |
ași | 2 | 1 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Ricardo Rodriguez-Pace vs. Fran Zvonimir Zgombic - meciuri reciproce
27.09.16 | 1-a rundă | Ricardo Rodriguez-Pace | Fran Zvonimir Zgombic | 6-3, 7-5 | detaliu meci | Portugal F11 | Hard |
02.02.15 | a 2-a rundă | Ricardo Rodriguez-Pace | Fran Zvonimir Zgombic | 6-0, 6-1 | detaliu meci | Turkey F5 | Hard |
Ricardo Rodriguez-Pace form & Fran Zvonimir Zgombic form
Ricardo Rodriguez-Pace - ultimele meciuri
M25 Santo - Hard | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Peter Bertran | 6-3, 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
12.03.24 Calificare | vs. Jan Jermar | 7-5, 3-6, 10-6 | detaliu meci | |
11.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Robert Hayden | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Santo - Hard | ||||
05.03.24 Calificare | vs. Oren Vasser | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
04.03.24 2-a rundă de calif. | vs. William Bartram | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. James Beaven | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Santo - Hard | ||||
17.11.23 Sfert de finală | vs. Peter Bertran | 1-6, - Ricardo Rodriguez-Pace - retragere | detaliu meci | |
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Jacob Brumm | 6-3, 5-7, 6-4 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Maikel De Boes | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Santo - Hard | ||||
07.11.23 1-a rundă | vs. Felix Corwin | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Morelia - Hard | ||||
19.10.23 Sfert de finală | vs. Elijah Strode | 4-6, 7-63, 4-6 | detaliu meci | |
18.10.23 a 2-a rundă | vs. Lance Amaury Lage Castelan | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
17.10.23 1-a rundă | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Zapopan - Zgura | ||||
11.10.23 1-a rundă | vs. Luciano Doria | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Orange - Zgura | ||||
03.05.23 1-a rundă | vs. Aidan Kim | 5-7, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Vero - Zgura | ||||
27.04.23 a 2-a rundă | vs. Benedikt Henning | 3-6, 6-3, 5-7 | detaliu meci | |
26.04.23 1-a rundă | vs. Liam Krall | 7-5, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Sunrise - Zgura | ||||
13.04.23 1-a rundă | vs. David Pichler | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Naples - Zgura | ||||
22.02.23 1-a rundă | vs. Sebastian Gima | 6-72, - Ricardo Rodriguez-Pace - retragere | detaliu meci | |
M15 Edmond - Indoor Hard | ||||
24.01.23 1-a rundă | vs. Warren Wood | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Ithaca - Indoor Hard | ||||
19.01.23 a 2-a rundă | vs. Chad Kissell | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
18.01.23 1-a rundă | vs. Andrei Duarte | 4-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Santo - Hard | ||||
24.11.22 a 2-a rundă | vs. Darian King | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
23.11.22 1-a rundă | vs. Alejandro Hoyos | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Boca - Zgura | ||||
15.11.22 1-a rundă | vs. Lucas Renard | 4-6, 6-79 | detaliu meci | |
M15 Tallahassee - Indoor Hard | ||||
27.10.22 a 2-a rundă | vs. Ryan Shane | 6-3, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
26.10.22 1-a rundă | vs. Nemanja Malesevic | 7-66, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Cancun - Hard | ||||
28.09.22 1-a rundă | vs. Alex Kuperstein | 6-3, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Cancun - Hard | ||||
23.09.22 a 2-a rundă | vs. Joao Marcos Nusdeo | 6-4, 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
20.09.22 1-a rundă | vs. Yannik Rahman | 7-65, 3-1, Yannik Rahman - retragere | detaliu meci |
Fran Zvonimir Zgombic - ultimele meciuri
Belarus F3 - Hard | ||||
21.08.18 1-a rundă | vs. Sergey Betov | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Belarus F2 - Hard | ||||
14.08.18 1-a rundă | vs. Anil Yuksel | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
27.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Viktor Durasovic | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Astana Challenger - Hard | ||||
14.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Portugal F11 - Hard | ||||
03.07.18 1-a rundă | vs. Daniel Batista | 6-2, 3-6, - Fran Zvonimir Zgombic - retragere | detaliu meci | |
Portugal F10 - Hard | ||||
26.06.18 1-a rundă | vs. Christopher Diaz-Figueroa | 3-6, 6-1, 3-6 | detaliu meci | |
Israel F10 - Hard | ||||
20.06.18 a 2-a rundă | vs. Luca Castelnuovo | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
19.06.18 1-a rundă | vs. Omer Yeshaya | 6-3, 7-61 | detaliu meci | |
Israel F9 - Hard | ||||
13.06.18 a 2-a rundă | vs. Tigre Hank | 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
12.06.18 1-a rundă | vs. Ben Patael | 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
Israel F8 - Hard | ||||
05.06.18 1-a rundă | vs. Arthur Rinderknech | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Bosnia & - Zgura | ||||
25.05.18 Sfert de finală | vs. Elmar Ejupovic | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
24.05.18 a 2-a rundă | vs. Alexandros Skorilas | 4-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
23.05.18 1-a rundă | vs. Dane Propoggia | 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
Bosnia & - Zgura | ||||
17.05.18 a 2-a rundă | vs. Alexander Erler | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
16.05.18 1-a rundă | vs. Ken Onishi | 2-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Aix En - Zgura | ||||
05.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Yann Marti | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
France F9 - Zgura | ||||
02.05.18 1-a rundă | vs. Jonathan Kanar | 6-79, 5-7 | detaliu meci | |
France F7 - Hard | ||||
18.04.18 a 2-a rundă | vs. Tak Khunn Wang | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.04.18 1-a rundă | vs. Benjamin Pietri | 6-76, 7-67, 6-4 | detaliu meci | |
Tunisia F13 - Hard | ||||
06.04.18 Sfert de finală | vs. Jonathan Kanar | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.04.18 a 2-a rundă | vs. Maxime Tchoutakian | 6-3, 4-6, 7-5 | detaliu meci | |
03.04.18 1-a rundă | vs. Charles Bertimon | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Greece F4 - Hard | ||||
20.03.18 1-a rundă | vs. Markos Kalovelonis | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Greece F3 - Hard | ||||
17.03.18 Semifinală | vs. Tomas Barrios Vera | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
16.03.18 Sfert de finală | vs. Adrian Bodmer | 7-65, 7-5 | detaliu meci | |
15.03.18 1-a rundă | vs. Diego Matos | 6-1, 7-64 | detaliu meci | |
15.03.18 a 2-a rundă | vs. Jonathan Gray | 7-5, 7-64 | detaliu meci | |
12.03.18 Calificare | vs. Tadeas Paroulek | 6-1, 6-77, 6-4 | detaliu meci | |
11.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Herman Meeuwes Mattheo Knoop | 7-5, 6-2 | detaliu meci |