INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Arklon Huertas Del Pino vs. Riccardo Bonadio - meciuri reciproce
07.03.19 | a 2-a rundă | Riccardo Bonadio | Arklon Huertas Del Pino | 7-62, 6-1 | detaliu meci | M15 Antalya | Zgura |
Arklon Huertas Del Pino form & Riccardo Bonadio form
Arklon Huertas Del Pino - ultimele meciuri
Buenos Aires - Zgura | ||||
08.01.24 Calificare | vs. Valerio Aboian | 4-6, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
07.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Gerard Campana Lee | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Santa - Zgura | ||||
01.12.23 Sfert de finală | vs. Igor Gimenez | 6-4, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Giuseppe La Vela | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Marcelo Zormann | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Lima 2 - Zgura | ||||
08.11.23 a 2-a rundă | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
07.11.23 1-a rundă | vs. Oliver Crawford | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
Guayaquil Challenger - Zgura | ||||
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Mateus Alves | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Curitiba Challenger - Zgura | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
23.10.23 Calificare | vs. Vitek Horak | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Alafia Ayeni | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Lajeado - Zgura | ||||
13.10.23 Sfert de finală | vs. Wilson Leite | 6-71, 2-6 | detaliu meci | |
13.10.23 a 2-a rundă | vs. Ezequiel Simonit | 7-5, 6-71, 6-1 | detaliu meci | |
12.10.23 1-a rundă | vs. Luis Britto | 3-6, 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Mendoza - Zgura | ||||
07.10.23 Semifinală | vs. Ignacio Buse | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.10.23 Sfert de finală | vs. Franco Roncadelli | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Fermin Tenti | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Ramiro Amarilla | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Bogota Challenger - Zgura | ||||
26.09.23 1-a rundă | vs. Johan Alexander Rodriguez | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
25.09.23 Calificare | vs. Tomas Farjat | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Facundo Mena | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Lima Challenger - Zgura | ||||
24.08.23 Sfert de finală | vs. Alvaro Guillen Meza | 2-6, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
23.08.23 a 2-a rundă | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 7-5, 2-6, 6-2 | detaliu meci | |
22.08.23 1-a rundă | vs. Bruno Kuzuhara | 6-4, 1-6, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Trujillo - Zgura | ||||
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Juan Pablo Ficovich | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.08.23 1-a rundă | vs. Juan Manuel La Serna | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Arequipa - Zgura | ||||
10.08.23 Sfert de finală | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-2, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
09.08.23 a 2-a rundă | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
08.08.23 1-a rundă | vs. Frazier Rengifo | 6-1, 6-2 | detaliu meci |
Riccardo Bonadio - ultimele meciuri
Zadar Challenger - Zgura | ||||
19.03.24 1-a rundă | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 7-64, 3-6 | detaliu meci | |
Lugano Challenger - Indoor Hard | ||||
04.03.24 Calificare | vs. Daniel Masur | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Federico Bondioli | 6-3, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
26.02.24 1-a rundă | vs. Martin Damm | 6-75, 6-75 | detaliu meci | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
19.02.24 1-a rundă | vs. Stefano Travaglia | 1-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
09.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Pavle Marinkov | 7-5, 7-62 | detaliu meci | |
Maia Challenger - Zgura | ||||
27.11.23 1-a rundă | vs. Francisco Rocha | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Valencia Challenger - Zgura | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Fabio Fognini | 6-2, 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
Santa Fe - Zgura | ||||
17.10.23 1-a rundă | vs. Francisco Comesana | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
08.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Matias Franco Descotte | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Lisbon Challenger - Zgura | ||||
06.10.23 Sfert de finală | vs. Franco Agamenone | 6-75, 5-7 | detaliu meci | |
04.10.23 a 2-a rundă | vs. Edoardo Lavagno | 3-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
02.10.23 1-a rundă | vs. Timofey Skatov | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Braga Challenger - Zgura | ||||
26.09.23 1-a rundă | vs. Pablo Llamas Ruiz | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Sibiu Challenger - Zgura | ||||
20.09.23 a 2-a rundă | vs. Nerman Fatic | 7-5, 6-77, 4-6 | detaliu meci | |
18.09.23 1-a rundă | vs. Steven Diez | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
Genova Challenger - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-4, 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Giulio Zeppieri | 6-710, 7-63, 3-6 | detaliu meci | |
Como Challenger - Zgura | ||||
29.08.23 1-a rundă | vs. Sumit Nagal | 4-6, 6-0, 6-74 | detaliu meci | |
Cordenons Challenger - Zgura | ||||
12.08.23 Semifinală | vs. Lukas Neumayer | 2-6, 6-713 | detaliu meci | |
11.08.23 Sfert de finală | vs. Carlos Sanchez Jover | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
09.08.23 a 2-a rundă | vs. Francesco Maestrelli | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
07.08.23 1-a rundă | vs. Valentin Vacherot | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
Liberec Challenger - Zgura | ||||
03.08.23 a 2-a rundă | vs. Hernan Casanova | 4-6, 6-75 | detaliu meci | |
02.08.23 1-a rundă | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Tampere Challenger - Zgura | ||||
19.07.23 a 2-a rundă | vs. Daniel Michalski | 5-7, 6-5, - Riccardo Bonadio - retragere | detaliu meci | |
18.07.23 1-a rundă | vs. Maks Kasnikowski | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
Iasi Challenger - Zgura | ||||
14.07.23 Sfert de finală | vs. Cristian Garin | 4-6, 6-4, 6-73 | detaliu meci | |
13.07.23 a 2-a rundă | vs. Terence Atmane | 6-1, 7-5 | detaliu meci |