MECI
11.08.17 | Sfert de finală | Riccardo Bonadio | Dante Gennaro | 6-2, 6-4 | Serbia F1 | Zgura |
STATISTICI MECI
Riccardo Bonadio | Dante Gennaro | |
Prima administrare % | 27/52 (52%) | 32/55 (58%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 19/27 (70%) | 19/32 (59%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 16/25 (64%) | 9/23 (39%) |
Break-ballurile câştigate | 4/5 (80%) | 1/3 (33%) |
Puncte câştigate din returnare | 27/55 (49%) | 17/52 (33%) |
Total puncte câştigate | 62/107 (58%) | 45/107 (42%) |
Greșeli duble | 1 | 3 |
ași | 1 | 1 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Riccardo Bonadio vs. Dante Gennaro - meciuri reciproce
21.10.18 | Finală | Riccardo Bonadio | Dante Gennaro | 6-2, 7-64 | detaliu meci | Turkey F32 | Zgura |
11.08.17 | Sfert de finală | Riccardo Bonadio | Dante Gennaro | 6-2, 6-4 | detaliu meci | Serbia F1 | Zgura |
Riccardo Bonadio form & Dante Gennaro form
Riccardo Bonadio - ultimele meciuri
Rome Challenger - Zgura | ||||
21.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Ignacio Buse | 4-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
Barletta Challenger - Zgura | ||||
05.04.24 Sfert de finală | vs. Timofey Skatov | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
04.04.24 a 2-a rundă | vs. Enrico Dalla Valle | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
02.04.24 1-a rundă | vs. Nerman Fatic | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Zadar Challenger - Zgura | ||||
19.03.24 1-a rundă | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 7-64, 3-6 | detaliu meci | |
Lugano Challenger - Indoor Hard | ||||
04.03.24 Calificare | vs. Daniel Masur | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Federico Bondioli | 6-3, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
26.02.24 1-a rundă | vs. Martin Damm | 6-75, 6-75 | detaliu meci | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
19.02.24 1-a rundă | vs. Stefano Travaglia | 1-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
09.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Pavle Marinkov | 7-5, 7-62 | detaliu meci | |
Maia Challenger - Zgura | ||||
27.11.23 1-a rundă | vs. Francisco Rocha | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Valencia Challenger - Zgura | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Fabio Fognini | 6-2, 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
Santa Fe - Zgura | ||||
17.10.23 1-a rundă | vs. Francisco Comesana | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
08.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Matias Franco Descotte | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Lisbon Challenger - Zgura | ||||
06.10.23 Sfert de finală | vs. Franco Agamenone | 6-75, 5-7 | detaliu meci | |
04.10.23 a 2-a rundă | vs. Edoardo Lavagno | 3-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
02.10.23 1-a rundă | vs. Timofey Skatov | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Braga Challenger - Zgura | ||||
26.09.23 1-a rundă | vs. Pablo Llamas Ruiz | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Sibiu Challenger - Zgura | ||||
20.09.23 a 2-a rundă | vs. Nerman Fatic | 7-5, 6-77, 4-6 | detaliu meci | |
18.09.23 1-a rundă | vs. Steven Diez | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
Genova Challenger - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-4, 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Giulio Zeppieri | 6-710, 7-63, 3-6 | detaliu meci | |
Como Challenger - Zgura | ||||
29.08.23 1-a rundă | vs. Sumit Nagal | 4-6, 6-0, 6-74 | detaliu meci | |
Cordenons Challenger - Zgura | ||||
12.08.23 Semifinală | vs. Lukas Neumayer | 2-6, 6-713 | detaliu meci | |
11.08.23 Sfert de finală | vs. Carlos Sanchez Jover | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
09.08.23 a 2-a rundă | vs. Francesco Maestrelli | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
07.08.23 1-a rundă | vs. Valentin Vacherot | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
Liberec Challenger - Zgura | ||||
03.08.23 a 2-a rundă | vs. Hernan Casanova | 4-6, 6-75 | detaliu meci | |
02.08.23 1-a rundă | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-2, 6-1 | detaliu meci |
Dante Gennaro - ultimele meciuri
M15 Varna - Zgura | ||||
11.09.19 1-a rundă | vs. Tim Heger | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Oviedo - Zgura | ||||
02.09.19 1-a rundă | vs. Nicolas Alvarez | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Pitesti - Zgura | ||||
14.08.19 1-a rundă | vs. Marko Tepavac | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Novi - Zgura | ||||
08.08.19 a 2-a rundă | vs. Matvey Khomentovskiy | 0-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
07.08.19 1-a rundă | vs. Admir Kalender | 7-5, 7-63 | detaliu meci | |
M25 Gandia - Zgura | ||||
16.07.19 1-a rundă | vs. Hugo Gaston | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Getxo - Zgura | ||||
09.07.19 1-a rundă | vs. Federico Zeballos | 1-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Montauban - Zgura | ||||
26.06.19 1-a rundă | vs. Thiago Seyboth Wild | 1-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
12.06.19 1-a rundă | vs. Simon Beaupain | 7-5, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
06.06.19 a 2-a rundă | vs. Antoine Escoffier | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.06.19 1-a rundă | vs. Eric Caleguer | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
08.05.19 1-a rundă | vs. Max Houkes | 5-7, 6-76 | detaliu meci | |
M15 Madrid - Zgura | ||||
17.04.19 1-a rundă | vs. Ivan Gakhov | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Reus - Zgura | ||||
10.04.19 1-a rundă | vs. Johan Nikles | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Manama - Hard | ||||
20.03.19 a 2-a rundă | vs. Isaac Stoute | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.03.19 1-a rundă | vs. Pere Riba | 2-1, Pere Riba - retragere | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
05.02.19 1-a rundă | vs. Damien Wenger | 0-6, 0-2, - Dante Gennaro - retragere | detaliu meci | |
M15 Palmanova - Zgura | ||||
29.01.19 1-a rundă | vs. Giovanni Fonio | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Palmanova - Zgura | ||||
24.01.19 a 2-a rundă | vs. Francisco Cerundolo | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
23.01.19 1-a rundă | vs. Daniel Bagnolini | 6-3, 7-61 | detaliu meci | |
M15 Manacor - Zgura | ||||
15.01.19 1-a rundă | vs. Laurent Lokoli | 0-1, - Dante Gennaro - retragere | detaliu meci | |
M15 Manacor - Zgura | ||||
09.01.19 1-a rundă | vs. Dennis Uspensky | 6-3, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Egypt F29 - Zgura | ||||
29.11.18 a 2-a rundă | vs. Jordi Munoz-Abreu | 6-77, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
28.11.18 1-a rundă | vs. Manfred Fellin | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Turkey F37 - Zgura | ||||
25.11.18 Finală | vs. Edris Fetisleam | 6-78, 1-6 | detaliu meci | |
24.11.18 Semifinală | vs. Dejan Katic | 6-4, 1-0, Dejan Katic - retragere | detaliu meci | |
23.11.18 Sfert de finală | vs. Facundo Juarez | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
22.11.18 a 2-a rundă | vs. Benjamin Dhoe | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
21.11.18 1-a rundă | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Turkey F36 - Zgura | ||||
19.11.18 Finală | vs. Nerman Fatic | 2-6, 0-6 | detaliu meci |