MECI
12.06.19 | a 2-a rundă | Riccardo Bonadio | Vladyslav Manafov | 6-4, 6-4 | Shymkent Challenger | Zgura |
STATISTICI MECI
Riccardo Bonadio | Vladyslav Manafov | |
Prima administrare % | 36/59 (61%) | 37/55 (67%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 26/36 (72%) | 24/37 (65%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 12/23 (52%) | 9/18 (50%) |
Break-ballurile câştigate | 4/7 (57%) | 2/3 (67%) |
Puncte câştigate din returnare | 22/55 (40%) | 21/59 (36%) |
Total puncte câştigate | 60/114 (53%) | 54/114 (47%) |
Greșeli duble | 1 | 3 |
ași | 4 | 1 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Riccardo Bonadio vs. Vladyslav Manafov - meciuri reciproce
12.06.19 | a 2-a rundă | Riccardo Bonadio | Vladyslav Manafov | 6-4, 6-4 | detaliu meci | Shymkent Challenger | Zgura |
14.12.18 | Sfert de finală | Riccardo Bonadio | Vladyslav Manafov | 6-3, 6-3 | detaliu meci | Egypt F31 | Zgura |
Riccardo Bonadio form & Vladyslav Manafov form
Riccardo Bonadio - ultimele meciuri
Zadar Challenger - Zgura | ||||
19.03.24 1-a rundă | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 7-64, 3-6 | detaliu meci | |
Lugano Challenger - Indoor Hard | ||||
04.03.24 Calificare | vs. Daniel Masur | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Federico Bondioli | 6-3, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
26.02.24 1-a rundă | vs. Martin Damm | 6-75, 6-75 | detaliu meci | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
19.02.24 1-a rundă | vs. Stefano Travaglia | 1-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
09.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Pavle Marinkov | 7-5, 7-62 | detaliu meci | |
Maia Challenger - Zgura | ||||
27.11.23 1-a rundă | vs. Francisco Rocha | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Valencia Challenger - Zgura | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Fabio Fognini | 6-2, 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
Santa Fe - Zgura | ||||
17.10.23 1-a rundă | vs. Francisco Comesana | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
08.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Matias Franco Descotte | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Lisbon Challenger - Zgura | ||||
06.10.23 Sfert de finală | vs. Franco Agamenone | 6-75, 5-7 | detaliu meci | |
04.10.23 a 2-a rundă | vs. Edoardo Lavagno | 3-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
02.10.23 1-a rundă | vs. Timofey Skatov | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Braga Challenger - Zgura | ||||
26.09.23 1-a rundă | vs. Pablo Llamas Ruiz | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Sibiu Challenger - Zgura | ||||
20.09.23 a 2-a rundă | vs. Nerman Fatic | 7-5, 6-77, 4-6 | detaliu meci | |
18.09.23 1-a rundă | vs. Steven Diez | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
Genova Challenger - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-4, 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Giulio Zeppieri | 6-710, 7-63, 3-6 | detaliu meci | |
Como Challenger - Zgura | ||||
29.08.23 1-a rundă | vs. Sumit Nagal | 4-6, 6-0, 6-74 | detaliu meci | |
Cordenons Challenger - Zgura | ||||
12.08.23 Semifinală | vs. Lukas Neumayer | 2-6, 6-713 | detaliu meci | |
11.08.23 Sfert de finală | vs. Carlos Sanchez Jover | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
09.08.23 a 2-a rundă | vs. Francesco Maestrelli | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
07.08.23 1-a rundă | vs. Valentin Vacherot | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
Liberec Challenger - Zgura | ||||
03.08.23 a 2-a rundă | vs. Hernan Casanova | 4-6, 6-75 | detaliu meci | |
02.08.23 1-a rundă | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Tampere Challenger - Zgura | ||||
19.07.23 a 2-a rundă | vs. Daniel Michalski | 5-7, 6-5, - Riccardo Bonadio - retragere | detaliu meci | |
18.07.23 1-a rundă | vs. Maks Kasnikowski | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
Iasi Challenger - Zgura | ||||
14.07.23 Sfert de finală | vs. Cristian Garin | 4-6, 6-4, 6-73 | detaliu meci | |
13.07.23 a 2-a rundă | vs. Terence Atmane | 6-1, 7-5 | detaliu meci |
Vladyslav Manafov - ultimele meciuri
Prague 2 - Zgura | ||||
07.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Ostrava Challenger - Zgura | ||||
23.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Guido Andreozzi | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Genova Challenger - Zgura | ||||
18.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Luigi Sorrentino | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Shymkent 2 - Zgura | ||||
16.05.22 Calificare | vs. Mukund Sasikumar | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
Shymkent 1 - Zgura | ||||
08.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
M25 Nur - Indoor Hard | ||||
02.03.22 1-a rundă | vs. David Poljak | 3-6, 6-76 | detaliu meci | |
M25 Nur - Indoor Hard | ||||
23.02.22 1-a rundă | vs. Konstantin Kravchuk | 4-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
Forli 1 - Indoor Hard | ||||
02.01.22 1-a rundă de calif. | vs. Adrian Andreev | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Nur - Indoor Hard | ||||
27.10.21 1-a rundă | vs. Yan Sabanin | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Nur - Indoor Hard | ||||
20.10.21 1-a rundă | vs. Ivan Liutarevich | 6-76, 0-2, - Vladyslav Manafov - retragere | detaliu meci | |
Barcelona Challenger - Zgura | ||||
03.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Yshai Oliel | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Kyiv Challenger - Zgura | ||||
05.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Ivan Gakhov | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Chornomorsk - Zgura | ||||
01.09.21 1-a rundă | vs. Aleksandr Braynin | 6-72, 6-71 | detaliu meci | |
Warsaw Challenger - Zgura | ||||
22.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Bogdan Bobrov | 7-64, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Nur Sultan - Hard | ||||
19.07.21 Calificare | vs. Artem Dubrivnyy | 2-6, 6-75 | detaliu meci | |
18.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Sergey Fomin | Sergey Fomin - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
Nur Sultan - Hard | ||||
11.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Benjamin Lock | 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Nur - Hard | ||||
08.07.21 a 2-a rundă | vs. Petr Bar Biryukov | 6-3, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
06.07.21 1-a rundă | vs. Benjamin Lock | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Almaty 2 - Zgura | ||||
14.06.21 Calificare | vs. Ergi Kirkin | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
13.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Corentin Denolly | 7-65, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Shymkent - Zgura | ||||
04.06.21 Sfert de finală | vs. Beibit Zhukayev | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
03.06.21 a 2-a rundă | vs. Markos Kalovelonis | 6-1, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
02.06.21 1-a rundă | vs. Alexander Boborykin | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Shymkent - Zgura | ||||
26.05.21 1-a rundă | vs. Markos Kalovelonis | 2-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Shymkent - Zgura | ||||
14.04.21 1-a rundă | vs. Federico Bertuccioli | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Shymkent - Zgura | ||||
08.04.21 a 2-a rundă | vs. Aleksandr Braynin | 6-1, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
07.04.21 1-a rundă | vs. Aleksei Khomich | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Nur Sultan - Indoor Hard | ||||
04.03.21 a 2-a rundă | vs. James Duckworth | 2-6, 7-65, 5-7 | detaliu meci |