Regatul Unit
15.05.98, 25 Vârsta
15.05.98, 25 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Robert Leck vs. Hanyi Liu - meciuri reciproce
28.08.17 | Calificare | Robert Leck | Hanyi Liu | 6-2, 6-3 | detaliu meci | Turkey F32 | Zgura |
Robert Leck form & Hanyi Liu form
Robert Leck - ultimele meciuri
M25 Skopje - Zgura | ||||
27.09.21 2-a rundă de calif. | vs. Giorgio Tabacco | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Great Britain - Indoor Hard | ||||
24.09.18 Calificare | vs. Michael Shaw | 6-4, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
23.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Kurt Lacount | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
23.09.18 1-a rundă de calif. | vs. David Quayle | 6-2, 7-65 | detaliu meci | |
Great Britain - Indoor Hard | ||||
25.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Michael Shaw | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Great Britain - Hard | ||||
18.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Barnaby Smith | 3-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
Great Britain - Hard | ||||
11.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Alex Solonenko | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
11.09.17 2-a rundă de calif. | vs. Alexander Kuerschner | 5-7, 6-4, 0-6 | detaliu meci | |
Turkey F33 - Zgura | ||||
04.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Cesar Antonio Gomez Diaz | 6-2, 4-1, Cesar Antonio Gomez Diaz - retragere | detaliu meci | |
04.09.17 2-a rundă de calif. | vs. Sorin Andrei Iordache | 6-75, 6-1, 6-75 | detaliu meci | |
Turkey F32 - Zgura | ||||
30.08.17 1-a rundă | vs. Timur Kiuamov | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
28.08.17 2-a rundă de calif. | vs. Alexander Boborykin | 3-6, 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
28.08.17 Calificare | vs. Hanyi Liu | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Sri Lanka - Zgura | ||||
26.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Ahmed Deedat Abdul Razak | 6-3, 1-6, 6-4 | detaliu meci | |
26.06.17 Calificare | vs. Giovani Samaha | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Sri Lanka - Zgura | ||||
19.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Nino Portales | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Great Britain - Indoor Hard | ||||
24.02.14 1-a rundă de calif. | vs. Francesco Vilardo | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Great Britain - Indoor Hard | ||||
03.02.14 1-a rundă de calif. | vs. Callum Poland-Smith | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Great Britain - Indoor Hard | ||||
27.01.14 1-a rundă de calif. | vs. Jay Clarke | 6-3, 2-6, 4-6 | detaliu meci |
Hanyi Liu - ultimele meciuri
M15 Tsukuba - Hard | ||||
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Kazuma Kawachi | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Swan - Iarbă | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. Matthew Hulme | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
M25 Mildura - Iarbă | ||||
15.03.24 Sfert de finală | vs. James McCabe | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Jarrod Joyce | 3-6, 7-67, 6-2 | detaliu meci | |
12.03.24 1-a rundă | vs. Makoto Ochi | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
01.03.24 Sfert de finală | vs. Luke Saville | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Jake Delaney | 2-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
27.02.24 1-a rundă | vs. James McCabe | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
20.02.24 1-a rundă | vs. Blake Ellis | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Burnie 2 - Hard | ||||
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Seita Watanabe | 6-72, 3-6 | detaliu meci | |
Burnie 1 - Hard | ||||
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Matthew Hulme | 7-64, 3-6, 0-2, - Hanyi Liu - retragere | detaliu meci | |
M15 Yanagawa - Hard | ||||
28.12.23 a 2-a rundă | vs. Hayato Matsuoka | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
27.12.23 1-a rundă | vs. Toa Maeda | 7-67, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Yanagawa - Hard | ||||
20.12.23 1-a rundă | vs. Masamichi Imamura | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Gold - Hard | ||||
01.12.23 Sfert de finală | vs. Makoto Ochi | 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Blake Mott | 6-4, 6-74, 6-3 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Thomas Braithwaite | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Brisbane - Hard | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Blake Ellis | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Sharm - Hard | ||||
08.11.23 1-a rundă | vs. Pavel Verbin | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Sharm - Hard | ||||
01.11.23 1-a rundă | vs. Ilia Simakin | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Mohamed Safwat | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Michael Bassem Sobhy | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Saba Purtseladze | 7-68, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.10.23 1-a rundă | vs. Ilia Simakin | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Guiyang - Hard | ||||
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Cing-Yang Meng | 2-6, 7-62, 3-6 | detaliu meci | |
19.09.23 1-a rundă | vs. Zhou Mingzhou | 7-5, 7-63 | detaliu meci | |
Shanghai Challenger - Hard | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Yasutaka Uchiyama | 1-6, 6-74 | detaliu meci | |
Zhangjiagang Challenger - Hard | ||||
29.08.23 1-a rundă | vs. Robert Strombachs | 4-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
28.08.23 Calificare | vs. Colin Sinclair | 1-6, 6-3, 7-63 | detaliu meci | |
27.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Ivan Denisov | 7-5, 6-2 | detaliu meci |