MECI
10.12.17 | Finală | Roberto Cid Subervi | Jose Hernandez-Fernandez | 6-3, 6-2 | Dominican Republic | Hard |
STATISTICI MECI
Roberto Cid Subervi | Jose Hernandez-Fernandez | |
Prima administrare % | 33/59 (56%) | 41/59 (69%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 23/33 (70%) | 24/41 (59%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 14/26 (54%) | 7/18 (39%) |
Break-ballurile câştigate | 4/11 (36%) | 1/4 (25%) |
Puncte câştigate din returnare | 28/59 (47%) | 22/59 (37%) |
Total puncte câştigate | 65/118 (55%) | 53/118 (45%) |
Greșeli duble | 2 | 0 |
ași | 0 | 2 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Roberto Cid Subervi vs. Jose Hernandez-Fernandez - meciuri reciproce
02.05.18 | a 2-a rundă | Roberto Cid Subervi | Jose Hernandez-Fernandez | 5-0, Jose Hernandez-Fernandez - retragere | detaliu meci | Puerto Vallarta | Hard |
30.03.18 | Sfert de finală | Roberto Cid Subervi | Jose Hernandez-Fernandez | 2-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | San Luis | Zgura |
10.12.17 | Finală | Roberto Cid Subervi | Jose Hernandez-Fernandez | 6-3, 6-2 | detaliu meci | Dominican Republic | Hard |
01.12.17 | Semifinală | Roberto Cid Subervi | Jose Hernandez-Fernandez | 6-3, 7-5 | detaliu meci | Dominican Republic | Hard |
16.04.17 | 2-a rundă de calif. | Jose Hernandez-Fernandez | Roberto Cid Subervi | 7-5, 3-6, 6-2 | detaliu meci | Sarasota Challenger | Zgura |
Roberto Cid Subervi form & Jose Hernandez-Fernandez form
Roberto Cid Subervi - ultimele meciuri
San Luis - Zgura | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
26.03.24 1-a rundă | vs. Rodrigo Pacheco Mendez | 4-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
25.03.24 Calificare | vs. Stefan Kozlov | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Keegan Smith | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Merida Challenger - Zgura | ||||
21.03.24 Sfert de finală | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.03.24 a 2-a rundă | vs. David Pichler | 6-2, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
18.03.24 1-a rundă | vs. Aidan Mayo | 6-2, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Santo - Hard | ||||
15.03.24 Sfert de finală | vs. Peter Bertran | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Miles Jones | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Patricio Alvarado | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Santo - Hard | ||||
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Kiranpal Pannu | 6-4, 6-75, 0-6 | detaliu meci | |
05.03.24 1-a rundă | vs. Daniel Vishnick | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Naples - Zgura | ||||
24.02.24 Semifinală | vs. Dmitry Popko | 3-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
23.02.24 Sfert de finală | vs. Toby Alex Kodat | 6-3, 5-7, 6-1 | detaliu meci | |
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Hunter Heck | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
21.02.24 1-a rundă | vs. Arvid Nordquist | 1-6, 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Palm - Zgura | ||||
16.02.24 Sfert de finală | vs. Alex Rybakov | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Kaylan Bigun | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
13.02.24 1-a rundă | vs. Peter Bertran | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Cleveland Challenger - Indoor Hard | ||||
30.01.24 1-a rundă | vs. Murphy Cassone | 1-6, 6-77 | detaliu meci | |
M25 Wesley - Hard | ||||
28.01.24 Semifinală | vs. Axel Nefve | 7-65, 6-710, 6-1 | detaliu meci | |
28.01.24 Finală | vs. Nick Chappell | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
26.01.24 Sfert de finală | vs. Noah Rubin | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Henrik Wiersholm | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
23.01.24 1-a rundă | vs. William Grant | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Santo - Hard | ||||
19.11.23 Semifinală | vs. Facundo Mena | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
19.11.23 Sfert de finală | vs. Kousuke Ogura | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Tim Ruehl | 6-0, 4-6, 7-5 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Angel Josue Maleno Rosario | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Santo - Hard | ||||
12.11.23 Semifinală | vs. Facundo Mena | 6-1, 4-6, 4-10 | detaliu meci |
Jose Hernandez-Fernandez - ultimele meciuri
Davis Cup - Zgura | ||||
06.03.20 Rubber 1 | vs. Hugo Dellien | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Columbus Challenger - Indoor Hard | ||||
24.02.20 1-a rundă | vs. Strong Kirchheimer | 6-4, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Morelos Challenger - Hard | ||||
17.02.20 1-a rundă | vs. Skander Mansouri | 3-6, 7-62, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Naples - Zgura | ||||
13.02.20 a 2-a rundă | vs. Evan Zhu | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
12.02.20 1-a rundă | vs. Holger Rune | 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Manacor - Hard | ||||
15.01.20 1-a rundă | vs. Billy Harris | 6-4, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Ortisei Challenger - Indoor Hard | ||||
11.11.19 1-a rundă | vs. Jan Choinski | 6-4, 6-72, 4-6 | detaliu meci | |
Lima Challenger - Zgura | ||||
21.10.19 1-a rundă | vs. Pedro Sakamoto | 5-7, 7-65, 0-6 | detaliu meci | |
Santo Domingo - Zgura | ||||
09.10.19 a 2-a rundă | vs. Federico Coria | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
08.10.19 1-a rundă | vs. Maxime Chazal | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Campinas Challenger - Zgura | ||||
01.10.19 a 2-a rundă | vs. Alejandro Gonzalez | 6-74, 7-67, 3-6 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
26.09.19 a 3-a rundă | vs. Sumit Nagal | 3-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
24.09.19 a 2-a rundă | vs. Hernan Casanova | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
Davis Cup - Zgura | ||||
15.09.19 | vs. Pablo Cuevas | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
14.09.19 | vs. Martin Cuevas | 6-1, 7-67 | detaliu meci | |
M25 Oviedo - Zgura | ||||
08.09.19 Finală | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.09.19 Semifinală | vs. Orlando Luz | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
05.09.19 Sfert de finală | vs. Sergio Martos Gornes | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
04.09.19 a 2-a rundă | vs. Alejandro Garcia | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
03.09.19 1-a rundă | vs. Sergio Gutierrez-Ferrol | 6-3, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Donostia - Zgura | ||||
30.08.19 Sfert de finală | vs. Oscar Jose Gutierrez | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.08.19 a 2-a rundă | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
28.08.19 1-a rundă | vs. Ivan Gakhov | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Meerbusch Challenger - Zgura | ||||
14.08.19 a 2-a rundă | vs. Jelle Sels | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
San Benedetto - Zgura | ||||
18.07.19 a 3-a rundă | vs. Federico Gaio | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
17.07.19 a 2-a rundă | vs. Thiago Seyboth Wild | 1-6, 7-66, 6-3 | detaliu meci | |
Perugia Challenger - Zgura | ||||
10.07.19 a 2-a rundă | vs. Facundo Bagnis | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
09.07.19 1-a rundă | vs. Mohamed Safwat | 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
M25 Cuneo - Zgura | ||||
07.07.19 Finală | vs. Francesco Forti | 6-76, 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
06.07.19 Semifinală | vs. Tomas Martin Etcheverry | 6-4, 6-2 | detaliu meci |