MECI
10.05.10 | 1-a rundă de calif. | Rogerio Dutra Da Silva | Alessandro Giannessi | 6-3, 7-65 | Biella Challenger | Zgura |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Rogerio Dutra Da Silva vs. Alessandro Giannessi - meciuri reciproce
21.07.17 | Sfert de finală | Alessandro Giannessi | Rogerio Dutra Da Silva | 6-73, 6-2, 7-5 | detaliu meci | Umag | Zgura |
28.02.17 | 1-a rundă | Alessandro Giannessi | Rogerio Dutra Da Silva | 6-4, 6-3 | detaliu meci | Sao Paulo | Zgura |
14.02.17 | 1-a rundă | Alessandro Giannessi | Rogerio Dutra Da Silva | 5-7, 7-66, 6-4 | detaliu meci | Buenos Aires | Zgura |
19.05.13 | 2-a rundă de calif. | Rogerio Dutra Da Silva | Alessandro Giannessi | 7-63, 7-5 | detaliu meci | Nice | Zgura |
10.05.10 | 1-a rundă de calif. | Rogerio Dutra Da Silva | Alessandro Giannessi | 6-3, 7-65 | detaliu meci | Biella Challenger | Zgura |
Rogerio Dutra Da Silva form & Alessandro Giannessi form
Rogerio Dutra Da Silva - ultimele meciuri
Banja Luka - Zgura | ||||
11.09.19 a 2-a rundă | vs. Guilherme Clezar | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Genova Challenger - Zgura | ||||
02.09.19 1-a rundă | vs. Andrea Pellegrino | 2-6, 3-4, - Rogerio Dutra Da Silva - retragere | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
20.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Peter Polansky | 3-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
Liberec Challenger - Zgura | ||||
04.08.19 Finală | vs. Nikola Milojevic | 3-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
03.08.19 Semifinală | vs. Tomas Machac | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
02.08.19 Sfert de finală | vs. Nino Serdarusic | 6-75, 6-3, 2-0, Nino Serdarusic - retragere | detaliu meci | |
01.08.19 a 3-a rundă | vs. Filippo Baldi | 7-64, 6-1 | detaliu meci | |
30.07.19 a 2-a rundă | vs. Petr Nouza | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Prague Challenger - Zgura | ||||
24.07.19 a 2-a rundă | vs. Frederico Ferreira Silva | 6-71, 5-7 | detaliu meci | |
San Benedetto - Zgura | ||||
18.07.19 a 3-a rundă | vs. Jan Satral | 2-6, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
17.07.19 a 2-a rundă | vs. Daniel Elahi Galan | 6-2, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
Perugia Challenger - Zgura | ||||
09.07.19 a 2-a rundă | vs. Federico Coria | 4-6, 2-4, - Rogerio Dutra Da Silva - retragere | detaliu meci | |
08.07.19 1-a rundă | vs. Viktor Galovic | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
London - Iarbă | ||||
26.06.19 2-a rundă de calif. | vs. Gregoire Barrere | 3-6, 6-70 | detaliu meci | |
24.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Evan Hoyt | 7-610, 7-65 | detaliu meci | |
Ludwigshafen Challenger - Zgura | ||||
02.07.19 a 2-a rundă | vs. Daniel Gimeno-Traver | 6-3, 6-75, 0-6 | detaliu meci | |
01.07.19 1-a rundă | vs. Aleksandr Nedovyesov | 4-6, 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
Paris - Zgura | ||||
20.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Kimmer Coppejans | 3-6, 7-66, 4-6 | detaliu meci | |
Heilbronn Challenger - Zgura | ||||
13.05.19 1-a rundă | vs. Baptiste Crepatte | 3-6, 6-72 | detaliu meci | |
Aix En - Zgura | ||||
08.05.19 a 2-a rundă | vs. Stefano Travaglia | 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
06.05.19 1-a rundă | vs. Guilherme Clezar | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Santiago Challenger - Zgura | ||||
07.03.19 a 3-a rundă | vs. Thomaz Bellucci | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.03.19 a 2-a rundă | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-3, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
Rio de - Zgura | ||||
17.02.19 Calificare | vs. Juan Ignacio Londero | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
16.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Matteo Donati | 6-2, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
11.02.19 1-a rundă | vs. Albert Ramos-Vinolas | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
10.02.19 Calificare | vs. Cameron Norrie | 6-76, 7-63, 6-2 | detaliu meci | |
09.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Casper Ruud | 6-2, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
Davis Cup - Zgura | ||||
01.02.19 | vs. Kimmer Coppejans | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Punta Del - Zgura | ||||
24.01.19 a 3-a rundă | vs. Facundo Arguello | 3-6, 4-6 | detaliu meci |
Alessandro Giannessi - ultimele meciuri
Naples Challenger - Zgura | ||||
25.03.24 Calificare | vs. Evan Furness | 6-77, - Alessandro Giannessi - retragere | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Fabrizio Karol Pio | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Zadar Challenger - Zgura | ||||
20.03.24 a 2-a rundă | vs. Timofey Skatov | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.03.24 1-a rundă | vs. Corentin Moutet | 5-7, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Szekesfehervar Challenger - Zgura | ||||
13.03.24 a 2-a rundă | vs. Matteo Martineau | 4-6, 6-72 | detaliu meci | |
11.03.24 1-a rundă | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 1-6, 6-4 | detaliu meci | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
27.02.24 1-a rundă | vs. Carlos Lopez Montagud | 3-6, 0-1, - Alessandro Giannessi - retragere | detaliu meci | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
20.02.24 1-a rundă | vs. Matteo Gigante | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Manama Challenger - Hard | ||||
13.02.24 1-a rundă | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Cordoba - Zgura | ||||
03.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Luciano Darderi | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Piracicaba Challenger - Zgura | ||||
30.01.24 1-a rundă | vs. Gianluca Mager | 3-6, 1-1, - Alessandro Giannessi - retragere | detaliu meci | |
Punta Del - Zgura | ||||
23.01.24 1-a rundă | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-1, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1-a rundă de calif. | vs. John Millman | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Brisbane - Hard | ||||
30.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Alex Michelsen | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Maia Challenger - Zgura | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Henrique Rocha | 4-6, 7-65, 2-6 | detaliu meci | |
Valencia Challenger - Zgura | ||||
22.11.23 a 2-a rundă | vs. Albert Ramos-Vinolas | 1-6, 6-0, 6-73 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Miguel Damas | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Montevideo Challenger - Zgura | ||||
14.11.23 1-a rundă | vs. Facundo Diaz Acosta | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
Lima 2 - Zgura | ||||
08.11.23 a 2-a rundă | vs. Daniel Elahi Galan | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.11.23 1-a rundă | vs. Oriol Roca Batalla | 1-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Olbia Challenger - Hard | ||||
17.10.23 1-a rundă | vs. Lloyd Harris | 6-73, 0-6 | detaliu meci | |
Lisbon Challenger - Zgura | ||||
02.10.23 1-a rundă | vs. Pablo Llamas Ruiz | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Braga Challenger - Zgura | ||||
27.09.23 a 2-a rundă | vs. Duje Ajdukovic | 5-7, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
26.09.23 1-a rundă | vs. Gastao Elias | 7-62, 6-4 | detaliu meci | |
Sibiu Challenger - Zgura | ||||
19.09.23 1-a rundă | vs. Bor Artnak | 0-3, - Alessandro Giannessi - retragere | detaliu meci | |
Seville Challenger - Zgura | ||||
07.09.23 Sfert de finală | vs. Hugo Gaston | 6-3, 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
06.09.23 a 2-a rundă | vs. Daniel Rincon | 7-63, 6-0 | detaliu meci | |
04.09.23 1-a rundă | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 6-73, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
24.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
22.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Harold Mayot | 7-67, 7-5 | detaliu meci |