MECI
06.06.19 | a 3-a rundă | Rudolf Molleker | Zdenek Kolar | 4-6, 6-1, 6-4 | Poznan Challenger | Zgura |
STATISTICI MECI
Rudolf Molleker | Zdenek Kolar | |
Prima administrare % | 53/86 (62%) | 60/87 (69%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 37/53 (70%) | 37/60 (62%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 16/33 (48%) | 12/27 (44%) |
Break-ballurile câştigate | 5/11 (45%) | 3/5 (60%) |
Puncte câştigate din returnare | 38/87 (44%) | 33/86 (38%) |
Total puncte câştigate | 91/173 (53%) | 82/173 (47%) |
Greșeli duble | 4 | 5 |
ași | 8 | 0 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Zdenek Kolar | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Rudolf Molleker | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Zdenek Kolar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Rudolf Molleker | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Zdenek Kolar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Rudolf Molleker | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Zdenek Kolar | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Rudolf Molleker | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Zdenek Kolar | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Rudolf Molleker | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Zdenek Kolar | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Rudolf Molleker | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Zdenek Kolar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Rudolf Molleker | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Zdenek Kolar | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Rudolf Molleker | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Zdenek Kolar | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
3 | ||
Rudolf Molleker | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Zdenek Kolar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Rudolf Molleker | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Zdenek Kolar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Rudolf Molleker | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Zdenek Kolar | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Rudolf Molleker | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-4 | Zdenek Kolar | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Rudolf Molleker | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Zdenek Kolar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Rudolf Molleker vs. Zdenek Kolar - meciuri reciproce
06.06.19 | a 3-a rundă | Rudolf Molleker | Zdenek Kolar | 4-6, 6-1, 6-4 | detaliu meci | Poznan Challenger | Zgura |
Rudolf Molleker form & Zdenek Kolar form
Rudolf Molleker - ultimele meciuri
Girona Challenger - Zgura | ||||
26.03.24 1-a rundă | vs. Andrea Pellegrino | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Hamburg Challenger - Indoor Hard | ||||
15.03.24 Sfert de finală | vs. Henri Squire | 3-5, - Rudolf Molleker - retragere | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Ricardas Berankis | 6-4, 2-6, 7-5 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Max Hans Rehberg | 6-2, 7-64 | detaliu meci | |
Lugano Challenger - Indoor Hard | ||||
09.03.24 Semifinală | vs. Otto Virtanen | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
08.03.24 Sfert de finală | vs. Gijs Brouwer | 6-4, 7-64 | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Jan Choinski | 7-65, 6-4 | detaliu meci | |
05.03.24 1-a rundă | vs. Sho Shimabukuro | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
27.02.24 1-a rundă | vs. Dimitar Kuzmanov | 4-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
Manama Challenger - Hard | ||||
13.02.24 1-a rundă | vs. Aziz Dougaz | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Koblenz Challenger - Indoor Hard | ||||
02.02.24 Sfert de finală | vs. Jurij Rodionov | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
31.01.24 a 2-a rundă | vs. Alexander Blockx | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
30.01.24 1-a rundă | vs. Martin Klizan | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
Ottignies Louvain - Indoor Hard | ||||
23.01.24 1-a rundă | vs. Raphael Collignon | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Stefano Napolitano | 6-1, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
09.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Ivan Gakhov | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
03.01.24 a 2-a rundă | vs. Gabriel Diallo | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
02.01.24 1-a rundă | vs. Facundo Diaz Acosta | 7-67, 6-3 | detaliu meci | |
01.01.24 Calificare | vs. Alex Bolt | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
31.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Matthew Christopher Romios | 6-2, 7-61 | detaliu meci | |
Maspalomas Challenger - Zgura | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Valencia Challenger - Zgura | ||||
22.11.23 a 2-a rundă | vs. Alejandro Moro Canas | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
20.11.23 1-a rundă | vs. Alex Molcan | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Marko Maksimovic | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
04.11.23 Semifinală | vs. Antoine Bellier | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
03.11.23 Sfert de finală | vs. Alibek Kachmazov | 7-5, 6-77, 6-3 | detaliu meci | |
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Dominic Stricker | 6-72, 4-1, Dominic Stricker - retragere | detaliu meci | |
30.10.23 1-a rundă | vs. Daniel Masur | 7-64, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
Hamburg Challenger - Indoor Hard | ||||
17.10.23 1-a rundă | vs. Akira Santillan | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Bratislava 2 - Indoor Hard | ||||
08.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Akira Santillan | 3-6, 5-7 | detaliu meci |
Zdenek Kolar - ultimele meciuri
Zadar Challenger - Zgura | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Nino Serdarusic | 6-2, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Riccardo Bonadio | 6-4, 6-74, 6-3 | detaliu meci | |
Szekesfehervar Challenger - Zgura | ||||
15.03.24 Sfert de finală | vs. Franco Agamenone | 6-4, 6-71, 3-6 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Manuel Guinard | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
12.03.24 1-a rundă | vs. Filip Misolic | 4-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Lille Challenger - Indoor Hard | ||||
26.02.24 1-a rundă | vs. Gregoire Barrere | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Pau Challenger - Indoor Hard | ||||
19.02.24 1-a rundă | vs. Jurij Rodionov | 5-7, 6-74 | detaliu meci | |
Cherbourg Challenger - Indoor Hard | ||||
13.02.24 1-a rundă | vs. Hazem Naow | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Nottingham Challenger - Indoor Hard | ||||
09.02.24 Sfert de finală | vs. Matteo Martineau | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Marvin Moeller | 6-4, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
06.02.24 1-a rundă | vs. Remy Bertola | 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
Koblenz Challenger - Indoor Hard | ||||
02.02.24 Sfert de finală | vs. Hazem Naow | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
01.02.24 a 2-a rundă | vs. Tristan Lamasine | 6-3, 7-63 | detaliu meci | |
30.01.24 1-a rundă | vs. Charles Broom | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Zizou Bergs | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
03.01.24 a 2-a rundă | vs. Brandon Holt | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
02.01.24 1-a rundă | vs. Kasidit Samrej | 5-7, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
29.11.23 a 2-a rundă | vs. August Holmgren | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Mathys Erhard | 6-1, 5-7, 6-2 | detaliu meci | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. James Duckworth | 2-6, 7-64, 2-6 | detaliu meci | |
Kobe Challenger - Indoor Hard | ||||
14.11.23 1-a rundă | vs. Jason Jung | 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
07.11.23 1-a rundă | vs. Yu Hsiou Hsu | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Olbia Challenger - Hard | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Ugo Blanchet | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
Lisbon Challenger - Zgura | ||||
03.10.23 1-a rundă | vs. Gilles Arnaud Bailly | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Braga Challenger - Zgura | ||||
25.09.23 1-a rundă | vs. Geoffrey Blancaneaux | 5-7, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
Bad Waltersdorf - Zgura | ||||
20.09.23 a 2-a rundă | vs. Jan Choinski | 6-2, 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
19.09.23 1-a rundă | vs. Sebastian Sorger | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
Szczecin Challenger - Zgura | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Hugo Gaston | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Tulln Challenger - Zgura | ||||
04.09.23 1-a rundă | vs. Vit Kopriva | 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
26.08.23 Calificare | vs. Jakub Mensik | 5-7, 4-6 | detaliu meci |