MECI
24.11.17 | Sfert de finală | Samuel Bensoussan | Andrey Chepelev | 1-6, 6-2, 7-63 | Turkey F44 | Zgura |
STATISTICI MECI
Samuel Bensoussan | Andrey Chepelev | |
Prima administrare % | 45/78 (58%) | 62/97 (64%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 24/45 (53%) | 31/62 (50%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 11/33 (33%) | 18/35 (51%) |
Break-ballurile câştigate | 7/18 (39%) | 8/12 (67%) |
Puncte câştigate din returnare | 48/97 (49%) | 43/78 (55%) |
Total puncte câştigate | 83/175 (47%) | 92/175 (53%) |
Greșeli duble | 2 | 3 |
ași | 3 | 0 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Samuel Bensoussan vs. Andrey Chepelev - meciuri reciproce
16.10.18 | 1-a rundă | Andrey Chepelev | Samuel Bensoussan | 1-6, 6-3, 7-5 | detaliu meci | Italy F32 | Zgura |
24.11.17 | Sfert de finală | Samuel Bensoussan | Andrey Chepelev | 1-6, 6-2, 7-63 | detaliu meci | Turkey F44 | Zgura |
Samuel Bensoussan form & Andrey Chepelev form
Samuel Bensoussan - ultimele meciuri
M15 Sabadell - Zgura | ||||
03.10.19 a 2-a rundă | vs. Johan Nikles | 1-6, 1-3, - Samuel Bensoussan - retragere | detaliu meci | |
01.10.19 1-a rundă | vs. Aleksandr Bulitski | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
28.09.19 Semifinală | vs. Flavio Cobolli | 6-1, 4-6, 6-76 | detaliu meci | |
27.09.19 Sfert de finală | vs. Wilson Leite | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
26.09.19 a 2-a rundă | vs. Luciano Darderi | 6-0, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
24.09.19 1-a rundă | vs. Laurent Lokoli | 4-4, Laurent Lokoli - retragere | detaliu meci | |
Italy F32 - Zgura | ||||
16.10.18 1-a rundă | vs. Andrey Chepelev | 6-1, 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
Barcelona Challenger - Zgura | ||||
08.10.18 2-a rundă de calif. | vs. Miljan Zekic | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
07.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Pawel Juszczak | 6-0, 3-0, Pawel Juszczak - retragere | detaliu meci | |
Florence Challenger - Zgura | ||||
30.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Jelle Sels | 6-1, 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
29.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Edoardo Lavagno | 7-5, 7-64 | detaliu meci | |
Italy F29 - Zgura | ||||
24.09.18 1-a rundă | vs. Giovanni Fonio | 6-73, 4-6 | detaliu meci | |
Italy F28 - Zgura | ||||
19.09.18 a 2-a rundă | vs. Mateo Nicolas Martinez | 3-6, 6-76 | detaliu meci | |
18.09.18 1-a rundă | vs. Titouan Droguet | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Italy F27 - Zgura | ||||
14.09.18 Semifinală | vs. Marco Bortolotti | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.09.18 Sfert de finală | vs. Antonio Massara | 7-5, 1-6, 6-4 | detaliu meci | |
12.09.18 a 2-a rundă | vs. Jannik Sinner | 3-6, 7-66, 6-0 | detaliu meci | |
11.09.18 1-a rundă | vs. Andrea Guerrieri | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
Switzerland F5 - Zgura | ||||
06.09.18 Sfert de finală | vs. Sandro Ehrat | 2-6, 6-3, 0-6 | detaliu meci | |
05.09.18 a 2-a rundă | vs. Luca Staeheli | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
04.09.18 1-a rundă | vs. Yannik Steinegger | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Romania F9 - Zgura | ||||
18.08.18 Semifinală | vs. Federico Coria | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
17.08.18 Sfert de finală | vs. Alexandru Vasile Manole | 4-6, 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
16.08.18 a 2-a rundă | vs. Dragos Nicolae Madaras | 5-7, 7-64, 6-0 | detaliu meci | |
14.08.18 1-a rundă | vs. Vladislav Melnic | 7-62, 5-7, 6-4 | detaliu meci | |
Romania F8 - Zgura | ||||
09.08.18 a 2-a rundă | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
08.08.18 1-a rundă | vs. Alexander Simion | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Portugal F13 - Zgura | ||||
03.08.18 Sfert de finală | vs. Julian Ocleppo | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
02.08.18 a 2-a rundă | vs. Bartosz Wojnar | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
01.08.18 1-a rundă | vs. Nicolas Rosenzweig | 6-0, 6-1 | detaliu meci |
Andrey Chepelev - ultimele meciuri
M15 Antalya - Zgura | ||||
16.04.24 1-a rundă | vs. Jiri Barnat | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
10.04.24 1-a rundă | vs. Markus Molder | 6-76, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
04.04.24 a 2-a rundă | vs. David Fix | 6-2, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.04.24 1-a rundă | vs. Timofei Derepasko | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Deney Wassermann | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
27.03.24 1-a rundă | vs. Samuil Konov | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Kish - Zgura | ||||
04.01.24 a 2-a rundă | vs. Giovanni Calvano | 0-6, 0-1, - Andrey Chepelev - retragere | detaliu meci | |
03.01.24 1-a rundă | vs. Ghouse Ali Faisal | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Madrid - Zgura | ||||
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Julio Cesar Porras | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
06.12.23 1-a rundă | vs. Joris Moret | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Maspalomas Challenger - Zgura | ||||
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Kilian Feldbausch | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Valencia - Zgura | ||||
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Martin Landaluce | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Edas Butvilas | 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Benicarlo - Zgura | ||||
08.11.23 1-a rundă | vs. Georgii Kravchenko | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Telavi - Zgura | ||||
20.10.23 Sfert de finală | vs. Juan Pablo Paz | 1-6, 1-3, - Andrey Chepelev - retragere | detaliu meci | |
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Jasza Szajrych | 7-62, 7-5 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Telavi - Zgura | ||||
13.10.23 Sfert de finală | vs. Michael Vrbensky | 7-5, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Zura Tkemaladze | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
11.10.23 1-a rundă | vs. Aleksandre Shvangiradze | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Pazardzhik - Zgura | ||||
06.10.23 Sfert de finală | vs. Nicholas David Ionel | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
03.10.23 1-a rundă | vs. Viktor Kirov | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Pazardzhik - Zgura | ||||
30.09.23 Semifinală | vs. Yanaki Milev | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.09.23 Sfert de finală | vs. Nicholas David Ionel | 6-4, 4-6, 7-5 | detaliu meci | |
28.09.23 a 2-a rundă | vs. Roman Postolka | 7-5, 7-64 | detaliu meci | |
26.09.23 1-a rundă | vs. Aleksander Chayka | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Kursumlijska - Zgura | ||||
22.09.23 Sfert de finală | vs. Luka Pavlovic | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Gabriel Donev | 6-4, 7-65 | detaliu meci | |
20.09.23 1-a rundă | vs. Zoran Ludoski | 3-6, 6-1, 6-1 | detaliu meci |