MECI
25.03.19 | 1-a rundă de calif. | Samuel Pointon | Anze Arh | 6-1, 5-1, - retragere | M15 Tabarka | Zgura |
STATISTICI MECI
Regatul Unit
16.01.99, 25 Vârsta
16.01.99, 25 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Slovenia
14.02.99, 25 Vârsta
14.02.99, 25 Vârsta
Samuel Pointon vs. Anze Arh - meciuri reciproce
25.03.19 | 1-a rundă de calif. | Samuel Pointon | Anze Arh | 6-1, 5-1, Anze Arh - retragere | detaliu meci | M15 Tabarka | Zgura |
Samuel Pointon form & Anze Arh form
Samuel Pointon - ultimele meciuri
M15 Tabarka - Zgura | ||||
15.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Erik Crepaldi | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
10.04.19 1-a rundă | vs. Vasko Mladenov | 2-6, 6-3, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
01.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Mohamed Ali Abibsi | 7-5, 3-6, 8-10 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
27.03.19 1-a rundă | vs. Lucas Catarina | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
25.03.19 Calificare | vs. Marco Miceli | 3-6, 7-5, 10-6 | detaliu meci | |
25.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Anze Arh | 6-1, 5-1, Anze Arh - retragere | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
18.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Alessandro Ingarao | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Egypt F31 - Zgura | ||||
10.12.18 Calificare | vs. Damien Wenger | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
09.12.18 2-a rundă de calif. | vs. Belal Abou Taleb | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Egypt F30 - Zgura | ||||
05.12.18 1-a rundă | vs. Dennis Uspensky | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
03.12.18 Calificare | vs. Giannicola Misasi | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
02.12.18 2-a rundă de calif. | vs. Valeriy Martishev | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Egypt F29 - Zgura | ||||
25.11.18 2-a rundă de calif. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 1-6, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
Turkey F37 - Zgura | ||||
21.11.18 1-a rundă | vs. Plamen Milushev | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.11.18 2-a rundă de calif. | vs. Gabriel Sanchez | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
19.11.18 Calificare | vs. Gregorio Cordonnier | 6-3, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
Turkey F36 - Zgura | ||||
11.11.18 2-a rundă de calif. | vs. Plamen Milushev | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Takara Matsuzuka | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Tunisia F36 - Hard | ||||
17.10.18 1-a rundă | vs. Aziz Ouakaa | 4-6, 6-75 | detaliu meci | |
15.10.18 Calificare | vs. Pierre Delage | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.10.18 2-a rundă de calif. | vs. Edoardo Bottino | 4-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
13.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Amaury De Beer | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Tunisia F35 - Hard | ||||
07.10.18 2-a rundă de calif. | vs. Edoardo Lamberti | 2-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
06.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Bayrem Frigui | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Egypt F20 - Zgura | ||||
27.09.18 a 2-a rundă | vs. Luca Prevosto | 6-4, 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
26.09.18 1-a rundă | vs. Gregorio Cordonnier | 6-2, 1-6, 6-3 | detaliu meci | |
24.09.18 Calificare | vs. Simone Cacciapuoti | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
23.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Shamael Chaudhry | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
Egypt F19 - Zgura | ||||
16.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Ivan Krivic | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Omar El Shehawy | 6-0, 6-0 | detaliu meci |
Anze Arh - ultimele meciuri
M25 Kiseljak - Zgura | ||||
23.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Stevan Popovic | 4-6, 6-4, 4-10 | detaliu meci | |
M15 Jerusalem - Hard | ||||
11.05.21 Calificare | vs. Reese Stalder | 6-79, 4-6 | detaliu meci | |
10.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Jaden Weekes | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
09.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Shahar Gabay | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Ramat - Hard | ||||
03.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Raz Haviv | 1-6, 6-76 | detaliu meci | |
02.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Inbar Shiloah | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Sibenik - Zgura | ||||
19.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Martin Zeljenka | 5-7, 6-1, 3-10 | detaliu meci | |
M15 Opatija - Zgura | ||||
21.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Peter Goldsteiner | 6-0, 2-6, 6-10 | detaliu meci | |
M15 Rovinj - Zgura | ||||
14.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Francesco Passaro | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Santo - Hard | ||||
06.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Credit Chaiyarin | 1-4, - Anze Arh - retragere | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
02.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Arjun Kadhe | 6-76, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
25.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Lorenzo Claverie | 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
21.10.20 1-a rundă | vs. Dusty H. Boyer | 6-4, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Cayetano March | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.10.20 1-a rundă | vs. Kelsey Stevenson | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Vogau - Zgura | ||||
16.08.20 1-a rundă de calif. | vs. Alexander Erler | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
02.03.20 2-a rundă de calif. | vs. Danylo Veremeychuk | 5-7, 7-62, 8-10 | detaliu meci | |
01.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Yu Lun Xie | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
24.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-3, 2-6, 7-10 | detaliu meci | |
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Moritz Stoeger | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
17.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Luca Prevosto | 6-3, 4-6, 6-10 | detaliu meci | |
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Philip Bachmaier | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
21.01.20 Calificare | vs. Valentin Lapalu | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
20.01.20 2-a rundă de calif. | vs. Halil Aydogdu | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
19.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Jonathan Atwater | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
16.01.20 a 2-a rundă | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.01.20 1-a rundă | vs. Gianni Mina | 6-72, 6-1, 3-2, Gianni Mina - retragere | detaliu meci | |
14.01.20 Calificare | vs. Osman Torski | 6-3, 2-6, 10-7 | detaliu meci | |
13.01.20 2-a rundă de calif. | vs. Antonio Mazzeo | 6-75, 6-2, 10-8 | detaliu meci | |
12.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Timothy Lim | 6-1, 6-0 | detaliu meci |