Sander Gille/Joran Vliegen vs. Luke Bambridge/Jonny O'Mara 11.10.2018

Sander Gille/Joran Vliegen vs. Luke Bambridge/Jonny O'Mara 11.10.2018 - Ortisei Challenger - comparaţie

MECI

11.10.18Semifinal─âSander Gille/Joran Vliegen Luke Bambridge/Jonny O'Mara 6-74, 7-63, 10-6 Italy Ortisei Challenger Indoor Hard

STATISTICI MECI

10-6

Sander Gille
Belgia
15.01.91, 28 Vârsta







Ţara
Data na┼čterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joac─â
Regatul Unit
21.01.95, 24 Vârsta







Luke Bambridge
Joran Vliegen
Belgia
07.07.93, 25 Vârsta




Ţara
Data na┼čterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joac─â

Regatul Unit
02.03.95, 24 Vârsta




Jonny O'Mara
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului

Sander Gille/Joran Vliegen vs. Luke Bambridge/Jonny O'Mara - meciuri reciproce

27.02.19Sfert de final─âLuke BambridgeSander Gille6-4, 6-4 detaliu meciBrazil Sao Paulo Zgura
11.10.18Semifinal─âSander Gille/Joran VliegenLuke Bambridge/Jonny O'Mara6-74, 7-63, 10-6 detaliu meciItaly Ortisei Challenger Indoor Hard
28.09.18Sfert de final─âLuke BambridgeSander Gille6-3, 6-3 detaliu meciFrance Orleans Challenger Indoor Hard

Sander Gille/Joran Vliegen - ultimele meciuri

Morocco Marrakech - Zgura
10.04.19
Sfert de final─â
vs. Simone Bolelli/Malek Jaziri2-6, 1-2, - Sander Gille/Joran Vliegen - retragerepierderedetaliu meci
09.04.19
1-a rund─â
vs. Anas Fattar/Lamine Ouahab4-6, 7-611, 10-3 victoriedetaliu meci
Spain Alicante Challenger - Zgura
03.04.19
1-a rund─â
vs. Alvaro Lopez San Martin/Carlos Taberner4-6, 7-5, 8-10 pierderedetaliu meci
Spain Marbella Challenger - Zgura
30.03.19
Final─â
vs. Kevin Krawietz/Andreas Mies6-76, 6-2, 6-10 pierderedetaliu meci
29.03.19
Semifinal─â
vs. Fabricio Neis/David Vega Hernandez6-3, 6-4 victoriedetaliu meci
28.03.19
Sfert de final─â
vs. Kimmer Coppejans/Gian Marco Moroni6-4, 6-4 victoriedetaliu meci
27.03.19
1-a rund─â
vs. Adrian Menendez-Maceiras/Tommy Robredo7-65, 2-6, 10-6 victoriedetaliu meci
Brazil Sao Paulo - Zgura
27.02.19
Sfert de final─â
vs. Luke Bambridge/Jonny O'Mara4-6, 4-6 pierderedetaliu meci
25.02.19
1-a rund─â
vs. Guillermo Duran/Juan Ignacio Londero6-4, 5-7, 10-5 victoriedetaliu meci
Argentina Buenos Aires - Zgura
11.02.19
1-a rund─â
vs. Roberto Carballes Baena/Malek Jaziri3-6, 6-74 pierderedetaliu meci
Argentina Cordoba - Zgura
09.02.19
Semifinal─â
vs. Maximo Gonzalez/Horacio Zeballos6-4, 6-73, 5-10 pierderedetaliu meci
07.02.19
Sfert de final─â
vs. Facundo Arguello/Pedro Cachin6-4, 4-6, 10-4 victoriedetaliu meci
06.02.19
1-a rund─â
vs. Marcelo Arevalo/James Cerretani7-5, 7-65 victoriedetaliu meci
Brazil Davis Cup - Zgura
02.02.19
vs. Marcelo Melo/Bruno Soares6-4, 7-64 victoriedetaliu meci
Uruguay Punta Del - Zgura
26.01.19
Final─â
vs. Guido Andreozzi/Guillermo Duran2-6, 7-66, 8-10 pierderedetaliu meci
25.01.19
Semifinal─â
vs. Alejandro Gonzalez/Renzo Olivo6-3, 7-5 victoriedetaliu meci
24.01.19
Sfert de final─â
vs. Kimmer Coppejans/Nino Serdarusic6-3, 6-4 victoriedetaliu meci
22.01.19
1-a rund─â
vs. Franco Agamenone/Facundo Bagnis7-5, 6-4 victoriedetaliu meci
Australia Canberra Challenger - Hard
09.01.19
1-a rund─â
vs. Marcelo Demoliner/Hugo Nys3-6, 6-74 pierderedetaliu meci
Australia Playford Challenger - Hard
05.01.19
Semifinal─â
vs. Max Purcell/Luke Saville6-3, 6-74, 5-10 pierderedetaliu meci
04.01.19
Sfert de final─â
vs. Dominik Koepfer/Casper Ruud Dominik Koepfer/Casper Ruud/Jonny O'Mara - nu s-a prezentat victoriedetaliu meci
02.01.19
1-a rund─â
vs. Bradley Mousley/Andrew Whittington6-3, 6-3 victoriedetaliu meci
Italy Andria Challenger - Carpet
21.11.18
1-a rund─â
vs. Zdenek Kolar/Goncalo Oliveira6-4, 6-75, 7-10 pierderedetaliu meci
France Mouilleron Le - Indoor Hard
11.11.18
Final─â
vs. Romain Arneodo/Quentin Halys6-3, 4-6, 10-2 victoriedetaliu meci
09.11.18
Semifinal─â
vs. James Cerretani/Jonathan Erlich6-4, 6-4 victoriedetaliu meci
08.11.18
Sfert de final─â
vs. Pedro Martinez Portero/Bernabe Zapata Miralles6-1, 6-4 victoriedetaliu meci
06.11.18
1-a rund─â
vs. Andreas Siljestrom/Elias Ymer6-4, 6-3 victoriedetaliu meci
Germany Eckental Challenger - Carpet
31.10.18
1-a rund─â
vs. Daniel Masur/Christian Seraphim3-6, 5-7 pierderedetaliu meci
France Brest Challenger - Indoor Hard
28.10.18
Final─â
vs. Leander Paes/Miguel-Angel Reyes-Varela3-6, 6-4, 10-2 victoriedetaliu meci
26.10.18
Semifinal─â
vs. Austin Krajicek/Jeevan Nedunchezhiyan6-2, 6-4 victoriedetaliu meci

Luke Bambridge/Jonny O'Mara - ultimele meciuri

USA Sarasota Challenger - Zgura
21.04.19
Final─â
vs. Martin Cuevas/Paolo Lorenzi6-75, 6-76 pierderedetaliu meci
20.04.19
Semifinal─â
vs. Nathaniel Lammons/Aisam Qureshi6-4, 6-2 victoriedetaliu meci
18.04.19
Sfert de final─â
vs. Alex Lawson/Peter Polansky6-3, 6-3 victoriedetaliu meci
17.04.19
1-a rund─â
vs. Tennys Sandgren/James Ward6-2, 3-6, 10-6 victoriedetaliu meci
USA Houston - Zgura
09.04.19
1-a rund─â
vs. Taylor Harry Fritz/Reilly Opelka3-6, 4-6 pierderedetaliu meci
Brazil Sao Paulo - Zgura
02.03.19
Final─â
vs. Federico Delbonis/Maximo Gonzalez4-6, 3-6 pierderedetaliu meci
01.03.19
Semifinal─â
vs. Thomaz Bellucci/Rogerio Dutra Da Silva3-6, 6-4, 10-5 victoriedetaliu meci
27.02.19
Sfert de final─â
vs. Sander Gille/Joran Vliegen6-4, 6-4 victoriedetaliu meci
25.02.19
1-a rund─â
vs. Hugo Dellien/Guido Pella6-4, 7-5 victoriedetaliu meci
Brazil Rio de - Zgura
21.02.19
Sfert de final─â
vs. Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah2-6, 3-6 pierderedetaliu meci
20.02.19
1-a rund─â
vs. Thiago Moura Monteiro/Fernando Romboli2-6, 6-3, 13-11 victoriedetaliu meci
USA New York - Indoor Hard
14.02.19
Sfert de final─â
vs. Santiago Gonzalez/Aisam Qureshi7-61, 4-6, 5-10 pierderedetaliu meci
13.02.19
1-a rund─â
vs. Denys Molchanov/Igor Zelenay6-4, 6-3 victoriedetaliu meci
France Montpellier - Indoor Hard
09.02.19
Semifinal─â
vs. Benjamin Bonzi/Antoine Hoang4-6, 4-6 pierderedetaliu meci
06.02.19
Sfert de final─â
vs. Hugo Nys/Denis Shapovalov3-6, 7-5, 10-8 victoriedetaliu meci
04.02.19
1-a rund─â
vs. Austin Krajicek/Artem Sitak6-4, 6-2 victoriedetaliu meci
Australia Melbourne - Hard
19.01.19
a 2-a rund─â
vs. Jamie Murray/Bruno Soares6-3, 2-6, 5-7 pierderedetaliu meci
16.01.19
1-a rund─â
vs. Marius Copil/Marton Fucsovics6-3, 6-1 victoriedetaliu meci
Australia Sydney - Hard
08.01.19
1-a rund─â
vs. Matthew Ebden/Robert Lindstedt6-72, 6-71 pierderedetaliu meci
India Pune - Hard
05.01.19
Final─â
vs. Rohan Bopanna/Divij Sharan3-6, 4-6 pierderedetaliu meci
03.01.19
Semifinal─â
vs. Gerard Granollers/Marcel Granollers6-4, 3-6, 10-6 victoriedetaliu meci
02.01.19
Sfert de final─â
vs. N.Sriram Balaji/Arjun Kadhe7-65, 6-1 victoriedetaliu meci
31.12.18
1-a rund─â
vs. Purav Raja/Ramkumar Ramanathan7-64, 6-3 victoriedetaliu meci
Sweden Stockholm - Indoor Hard
21.10.18
Final─â
vs. Marcus Daniell/Wesley Koolhof7-5, 7-68 victoriedetaliu meci
19.10.18
Semifinal─â
vs. Simone Bolelli/Ivan Dodig6-3, 6-4 victoriedetaliu meci
18.10.18
Sfert de final─â
vs. Ken Skupski/Neal Skupski6-4, 6-77, 10-7 victoriedetaliu meci
17.10.18
1-a rund─â
vs. Taro Daniel/Maximilian Marterer6-4, 7-63 victoriedetaliu meci
Italy Ortisei Challenger - Indoor Hard
11.10.18
Semifinal─â
vs. Sander Gille/Joran Vliegen7-64, 6-73, 6-10 pierderedetaliu meci
10.10.18
Sfert de final─â
vs. Stefano Napolitano/Jannik Sinner Stefano Napolitano/Jannik Sinner - nu s-a prezentat victoriedetaliu meci
09.10.18
1-a rund─â
vs. Fabrice Martin/Julian Ocleppo6-3, 6-76, 10-8 victoriedetaliu meci
<