MECI
30.04.19 | Calificare | Sandro Kopp | Jim Walder | 3-6, 6-2, 15-13 | M15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Germania
31.07.00, 23 Vârsta
31.07.00, 23 Vârsta
Sandro Kopp vs. Jim Walder - meciuri reciproce
30.04.19 | Calificare | Sandro Kopp | Jim Walder | 3-6, 6-2, 15-13 | detaliu meci | M15 Antalya | Zgura |
Sandro Kopp form & Jim Walder form
Sandro Kopp - ultimele meciuri
Zadar Challenger - Zgura | ||||
22.03.24 Sfert de finală | vs. Timofey Skatov | 6-4, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
20.03.24 a 2-a rundă | vs. Dimitar Kuzmanov | 7-67, 6-2 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Francesco Maestrelli | 6-2, 7-63 | detaliu meci | |
18.03.24 Calificare | vs. Petr Brunclik | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Josip Simundza | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Rovinj - Zgura | ||||
15.03.24 Sfert de finală | vs. Jacopo Berrettini | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Dusan Obradovic | 7-63, 6-3 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Marino Jakic | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Porec - Zgura | ||||
10.03.24 Finală | vs. Luka Pavlovic | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
09.03.24 Semifinală | vs. Jay Clarke | 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
08.03.24 Sfert de finală | vs. Stefan Popovic | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Francesco Ferrari | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
05.03.24 1-a rundă | vs. Daniel Bagnolini | 5-7, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Hammamet - Zgura | ||||
25.02.24 Finală | vs. Jay Clarke | 6-4, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
24.02.24 Sfert de finală | vs. Dominik Kellovsky | 6-4, 7-61 | detaliu meci | |
24.02.24 Semifinală | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
23.02.24 a 2-a rundă | vs. Gabriele Vulpitta | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
21.02.24 1-a rundă | vs. Oleksandr Ovcharenko | 7-65, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Hammamet - Zgura | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Johan Nikles | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Chennai - Hard | ||||
26.01.24 Sfert de finală | vs. Bernard Tomic | 7-5, 6-71, 6-76 | detaliu meci | |
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Nam Hoang Ly | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
23.01.24 1-a rundă | vs. Bharath Nishok Kumaran | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
M25 Doha - Hard | ||||
19.01.24 Semifinală | vs. Khumoun Sultanov | 6-3, 6-74, 1-6 | detaliu meci | |
18.01.24 Sfert de finală | vs. Naoki Tajima | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
17.01.24 a 2-a rundă | vs. Michal Lusovsky | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
16.01.24 1-a rundă | vs. Tanguy Genier | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Doha - Hard | ||||
10.01.24 1-a rundă | vs. Alexey Zakharov | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
24.11.23 Sfert de finală | vs. Alexander Weis | 4-6, 6-4, 0-6 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Stefan Palosi | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Evgenii Tiurnev | 6-73, 6-4, 6-1 | detaliu meci |
Jim Walder - ultimele meciuri
M15 Marbella - Hard | ||||
24.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Diego Fernandez Flores | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
23.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Lluc Mir Anglada | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Troisdorf - Zgura | ||||
09.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Tim Riedel | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Meerbusch - Zgura | ||||
12.04.21 2-a rundă de calif. | vs. Paul Woerner | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
12.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Jimmy Yang | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
14.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Ivan Zaytsev | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
07.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Federico Campana | 6-1, 2-6, 13-15 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
01.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Radu Mihai Papoe | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
02.02.21 2-a rundă de calif. | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 3-6, 5-10 | detaliu meci | |
01.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Osmancan Soyler | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
14.08.20 1-a rundă | vs. Ronald Slobodchikov | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.08.20 1-a rundă | vs. Filip Cristian Jianu | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
12.08.20 1-a rundă | vs. Buvaysar Gadamauri | 3-6, 7-64, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Loule - Hard | ||||
09.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Blake Ellis | 6-3, 4-6, 8-10 | detaliu meci | |
M15 Oberhaching - Indoor Hard | ||||
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Emilien Voisin | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
20.01.20 2-a rundă de calif. | vs. Karlo Cubelic | 6-3, 2-6, 10-5 | detaliu meci | |
20.01.20 Calificare | vs. Ryan Nijboer | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Gasper Bezjak | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Cancun - Hard | ||||
17.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Sebastian Eguez | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Cancun - Hard | ||||
10.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Yeudy Villar | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Cancun - Hard | ||||
03.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Austin Ansari (USA) | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Olomouc - Carpet | ||||
15.10.19 Calificare | vs. Christian Samuelsson | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
14.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Daniel Paty | 6-4, 3-6, 10-3 | detaliu meci | |
M15 Bad - Carpet | ||||
08.10.19 Calificare | vs. Tim Van Der Horst | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
07.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Piotr Galus | 6-2, 7-66 | detaliu meci | |
M15 Targu - Zgura | ||||
18.09.19 1-a rundă | vs. Bogdan Borza | 5-7, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Brasov - Zgura | ||||
11.09.19 1-a rundă | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 4-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Haren - Zgura | ||||
27.08.19 Calificare | vs. Lasse Muscheites | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
26.08.19 2-a rundă de calif. | vs. Herman Meeuwes Mattheo Knoop | 2-6, 6-4, 10-5 | detaliu meci | |
M15 Piestany - Zgura | ||||
16.07.19 Calificare | vs. Zdenek Derkas | 5-7, 1-6 | detaliu meci |