MECI
29.11.17 | 1-a rundă | Scott Griekspoor | Yannai Barkai | 6-4, 6-1 | Israel F16 | Hard |
STATISTICI MECI
Scott Griekspoor | Yannai Barkai | |
Prima administrare % | 45/69 (65%) | 44/62 (71%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 28/45 (62%) | 18/44 (41%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 11/24 (46%) | 8/18 (44%) |
Break-ballurile câştigate | 6/12 (50%) | 3/9 (33%) |
Puncte câştigate din returnare | 36/62 (58%) | 30/69 (43%) |
Total puncte câştigate | 75/131 (57%) | 56/131 (43%) |
Greșeli duble | 3 | 2 |
ași | 1 | 0 |
STATISTICI MECI
Å¢ara
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Israel
17.03.97, 27 Vârsta
17050 $
17.03.97, 27 Vârsta
17050 $
Scott Griekspoor vs. Yannai Barkai - meciuri reciproce
29.11.17 | 1-a rundă | Scott Griekspoor | Yannai Barkai | 6-4, 6-1 | detaliu meci | Israel F16 | Hard |
29.04.13 | Calificare | Scott Griekspoor | Yannai Barkai | 6-3, 6-4 | detaliu meci | Israel F8 | Hard |
Scott Griekspoor form & Yannai Barkai form
Scott Griekspoor - ultimele meciuri
M25+H Rodez - Indoor Hard | ||||
16.10.19 1-a rundă | vs. Evan Furness | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
L'Aquila Challenger - Zgura | ||||
21.08.19 a 2-a rundă | vs. Facundo Mena | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
19.08.19 1-a rundă | vs. Carlos Gomez-Herrera | 3-6, 7-68, 7-66 | detaliu meci | |
Meerbusch Challenger - Zgura | ||||
15.08.19 a 3-a rundă | vs. Louis Wessels | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
13.08.19 a 2-a rundă | vs. Jay Clarke | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
12.08.19 1-a rundă | vs. Sebastian Fanselow | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Manerbio Challenger - Zgura | ||||
08.08.19 a 3-a rundă | vs. Federico Coria | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
06.08.19 a 2-a rundă | vs. Alejandro Tabilo | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
05.08.19 1-a rundă | vs. Gabriele Bosio | 6-3, 7-61 | detaliu meci | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
30.07.19 a 2-a rundă | vs. Illya Marchenko | 6-72, 4-6 | detaliu meci | |
Amersfoort Challenger - Zgura | ||||
16.07.19 1-a rundă | vs. Jesper De Jong | 6-4, 4-6, 6-77 | detaliu meci | |
Ludwigshafen Challenger - Zgura | ||||
01.07.19 1-a rundă | vs. Pedro Cachin | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Milan Challenger - Zgura | ||||
26.06.19 a 2-a rundă | vs. Renzo Olivo | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Blois Challenger - Zgura | ||||
18.06.19 a 2-a rundă | vs. Tristan Lamasine | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
17.06.19 1-a rundă | vs. Facundo Mena | 7-67, 6-3 | detaliu meci | |
Jerusalem Challenger - Hard | ||||
23.05.19 a 3-a rundă | vs. Filip Peliwo | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.05.19 a 2-a rundă | vs. Evan King | 6-4, 7-65 | detaliu meci | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
29.04.19 1-a rundă | vs. Manuel Sanchez | 3-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
Leon Challenger - Hard | ||||
24.04.19 a 2-a rundă | vs. Alexander Bublik | 6-714, 3-6 | detaliu meci | |
22.04.19 1-a rundă | vs. Michael Redlicki | 6-2, 6-6, Michael Redlicki - retragere | detaliu meci | |
San Luis - Zgura | ||||
16.04.19 a 2-a rundă | vs. Thiago Seyboth Wild | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Sophia Antipolis - Zgura | ||||
01.04.19 1-a rundă | vs. Thai Kwiatkowski | 4-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
Bergamo Challenger - Indoor Hard | ||||
18.02.19 1-a rundă | vs. Carlos Taberner | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
Rotterdam - Indoor Hard | ||||
09.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Marius Copil | 7-63, 6-72, 6-71 | detaliu meci | |
Budapest Challenger - Indoor Hard | ||||
05.02.19 a 2-a rundă | vs. Nikola Milojevic | 4-6, 7-61, 4-6 | detaliu meci | |
04.02.19 1-a rundă | vs. Daniel Masur | 6-2, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
Koblenz Challenger - Indoor Hard | ||||
15.01.19 1-a rundă | vs. Zsombor Piros | 6-4, 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Columbus Challenger - Indoor Hard | ||||
12.01.19 Semifinală | vs. Jeff Wolf | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.01.19 Sfert de finală | vs. Uladzimir Ignatik | 7-67, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
10.01.19 a 3-a rundă | vs. Santiago Giraldo | 6-1, 6-4 | detaliu meci |
Yannai Barkai - ultimele meciuri
M15 Netanya - Hard | ||||
19.06.19 1-a rundă | vs. Gilbert Klier Junior | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Akko - Hard | ||||
11.06.19 1-a rundă | vs. Igor Smilansky | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Israel F14 - Hard | ||||
14.10.18 Calificare | vs. Amaury Delmas | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
13.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Eytan Michaeli | 6-73, 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Israel F13 - Hard | ||||
10.10.18 a 2-a rundă | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
08.10.18 1-a rundă | vs. Oz Daniel | 3-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Israel F12 - Hard | ||||
04.10.18 a 2-a rundă | vs. Ram Kapach | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
01.10.18 1-a rundă | vs. Dor Wertheimer | 7-5, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
Belarus F3 - Hard | ||||
22.08.18 a 2-a rundă | vs. Joshua Paris | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
20.08.18 1-a rundă | vs. Mikhail Kniazeu | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Belarus F2 - Hard | ||||
16.08.18 Sfert de finală | vs. Ivan Liutarevich | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.08.18 a 2-a rundă | vs. Joshua Paris | 6-4, 1-6, 6-3 | detaliu meci | |
14.08.18 1-a rundă | vs. Yan Bondarevskiy | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Belarus F1 - Hard | ||||
06.08.18 1-a rundă | vs. George Tsivadze | 3-6, 7-63, 2-6 | detaliu meci | |
Israel F11 - Hard | ||||
29.06.18 Sfert de finală | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
28.06.18 a 2-a rundă | vs. Emmanuel Luria | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
27.06.18 1-a rundă | vs. Hugo Voljacques | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Israel F10 - Hard | ||||
19.06.18 1-a rundă | vs. Conor Berg | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
Israel F9 - Hard | ||||
11.06.18 1-a rundă | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Israel F8 - Hard | ||||
05.06.18 1-a rundă | vs. Ugo Humbert | 6-4, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.06.18 Calificare | vs. Dor Wertheimer | 4-6, 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
03.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Amit Cohen | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Israel F6 - Hard | ||||
09.05.18 1-a rundă | vs. Edan Leshem | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Israel F5 - Hard | ||||
01.05.18 1-a rundă | vs. Alon Elia | 3-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
Israel F4 - Hard | ||||
26.04.18 a 2-a rundă | vs. Mor Bulis | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
25.04.18 1-a rundă | vs. Edan Bakshi | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Israel F3 - Hard | ||||
21.03.18 1-a rundă | vs. Peter Kobelt | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Israel F2 - Hard | ||||
15.03.18 a 2-a rundă | vs. Alexis Musialek | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.03.18 1-a rundă | vs. Motvey Radionov | 6-4, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
Israel F1 - Hard | ||||
08.03.18 Sfert de finală | vs. Yannick Vandenbulcke | 3-6, 0-6 | detaliu meci |